VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SAMEDI, s.r.o.

Bratislava - Nové Mesto · Vydávanie časopisov a periodík

6 020 €tržby 2017 ▲ 51 %+3 239 €zisk 2017

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

6 020 €tržby 2017 ▲ 51 %
+3 239 €zisk 2017
  1. 13 : tržby 608 727 €, výsledok hospodárenia 20 865 €
  2. 14 : tržby 489 647 €, výsledok hospodárenia 3 280 €
  3. 15 : tržby 47 400 €, výsledok hospodárenia 3 770 €
  4. 16 : tržby 4 000 €, výsledok hospodárenia 2 363 €
  5. 17 : tržby 6 020 €, výsledok hospodárenia 3 239 €
  6. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -134 €
  7. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -23 047 €
  8. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -31 €
  9. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  10. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  11. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  12. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  13. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SAMEDI, s.r.o. (IČO 35900890), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 23. 9. 2004 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SAMEDI

V roku 2025 mala SAMEDI priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2014 boli 139 429 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.

Konateľ SAMEDI

Podľa Registra právnických osôb koná za SAMEDI 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

Spoločník SAMEDI

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SAMEDI
Podiely spoločníkov na vkladoch SAMEDI Remedies s.r.o. 100,0 %. Spolu 6 639 €. Remedies s.r.o.: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Remedies s.r.o.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Remedies s.r.o.od 15. 1. 2023 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SAMEDI

Za rok 2017 má SAMEDI v závierke tržby 6 020 €, o 50,5 % viac než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +3 239 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 608 727 €.

Tržby 20176 020 €▲ +50,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20173 239 €zisk
Majetok (aktíva) 20250 €
Zisková marža 2017+53,8 %medián odvetvia +4,5 %
Súčet výsledkov za 13 rokov10 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát SAMEDI

Súvaha SAMEDI

Všetky čísla zo závierok SAMEDI (13 rokov)
Čísla zo závierok SAMEDI po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—0 €0 €————
2024—0 €0 €————
2023—0 €0 €————
2022—0 €0 €————
2021—0 €0 €————
2020—−31 €—————
2019—−23 047 €14 005 €−187 €14 192 €——
2018—−134 €38 271 €36 759 €1 512 €——
20176 020 €3 239 €40 470 €36 893 €3 577 €3 977 €+53,8 %
20164 000 €2 363 €36 261 €33 654 €2 607 €3 650 €+59,1 %
201547 400 €3 770 €33 898 €31 292 €2 606 €10 641 €+8,0 %
2014489 647 €3 280 €93 252 €27 522 €65 663 €146 945 €+0,7 %
2013608 727 €20 865 €165 776 €24 241 €87 128 €164 791 €+3,4 %

Riziko: zaplatí SAMEDI?

SAMEDI a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom SAMEDI v objeme 8 966 € z rokov 2011 až 2014. Najväčší objem je s odberateľom Lekárska fakulta UPJŠ v Košiciach: 2 845 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom8Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv8 966 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201122. 9. 2011

História firmy SAMEDI

Dátum vzniku SAMEDI je 23. 9. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33200/B
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Univerzitná nemocnica Bratislava, hodnota zmluvy 660 €. Firma vznikla 23. 9. 2004.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 608 727 € · majetok 165 776 €
  4. Nový štatutár: Ing. Michal ŠurinaKonateľ
  5. Nový spoločník: Remedies s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SAMEDI

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • vydávanie periodických a neperiodických publikácií v rozsahu voľnej živnosti,
  • reklamná a propagačná činnosť,
  • organizovanie kurzov, seminárov a školení,
  • organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí,
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

SAMEDI v odvetví nakladateľské činnosti

SAMEDI je v registri v odvetví Nakladateľské činnosti (SK NACE 58), činnosť vydávanie časopisov a periodík. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 38 517 € (899 závierok), SAMEDI má 6 020 €, čo je 16 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 295 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SAMEDI 87. z 98.

V odvetví v okrese Bratislava III295aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou899Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia39 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+4,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SAMEDI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava III ›

Sídlo SAMEDI: Bratislava - Nové Mesto

SAMEDI sídli na adrese Stromová 13, 831 01 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 36 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 969aktívnych
V tom istom odvetví295okres Bratislava III
Na tej istej adrese36aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

SAMEDI: IČO, sídlo a základné údaje

SAMEDI, s.r.o. (IČO 35900890) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 23. 9. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Ing. Michal Šurina. Za rok 2017 sú v závierke tržby 6 020 € a výsledok hospodárenia +3 239 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVydávanie časopisov a periodík (SK NACE 5813)
Základné imanie6 639 €
Vznik23. 9. 2004
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví nakladateľské činnosti (SK NACE 58) SAMEDI, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 6 020 €, typická firma odvetvia 38 517 € (medián z 899 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Nakladateľské činnosti: tržby a mzdy ›Nakladateľské činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy SAMEDI

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SAMEDI

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SAMEDI

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 300 €
  • Výhry konkurentov29firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 700 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

A-medi management, s.r.o.Remedies, s.r.o.Leitus spol. s r.o.IMMOFIN GROUP a.s.PARK INDUSTRIA DB s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 58.14) v okrese Bratislava III

SOLEN, s.r.o.ROJANA s.r.o.IN2 MEDIA, s. r. o. v likvidáciiESRA, s.r.o.Euboia Group s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk