VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Intermos Craft, s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

8 200 €tržby 2025 ▼ 93 %+185 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

8 200 €tržby 2025 ▼ 93 %
+185 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 706 105 €, výsledok hospodárenia 92 469 €
  2. 13 : tržby 321 111 €, výsledok hospodárenia -999 €
  3. 14 : tržby 301 970 €, výsledok hospodárenia 79 €
  4. 15 : tržby 832 170 €, výsledok hospodárenia 24 794 €
  5. 16 : tržby 700 033 €, výsledok hospodárenia -8 092 €
  6. 17 : tržby 703 093 €, výsledok hospodárenia -32 121 €
  7. 18 : tržby 83 174 €, výsledok hospodárenia -59 915 €
  8. 19 : tržby 157 801 €, výsledok hospodárenia -1 947 €
  9. 20 : tržby 192 830 €, výsledok hospodárenia 13 023 €
  10. 21 : tržby 135 284 €, výsledok hospodárenia 3 873 €
  11. 22 : tržby 130 222 €, výsledok hospodárenia -2 931 €
  12. 23 : tržby 129 897 €, výsledok hospodárenia -17 071 €
  13. 24 : tržby 121 888 €, výsledok hospodárenia -9 113 €
  14. 25 : tržby 8 200 €, výsledok hospodárenia 185 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Intermos Craft, s. r. o. (IČO 35898411) mala v roku 2025 tržby 8 200 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Intermos Craft

V roku 2025 mala Intermos Craft priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 12 852 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konatelia Intermos Craft

Podľa Registra právnických osôb konajú za Intermos Craft 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník Intermos Craft

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Intermos Craft
Podiely spoločníkov na vkladoch Intermos Craft Moravia Systems a.s. 100,0 %. Spolu 9 960 €. Moravia Systems a.s.: 9 960 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Moravia Systems a.s.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Moravia Systems a.s.od 10. 4. 2025 9 960 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Intermos Craft

Za rok 2025 má Intermos Craft v závierke tržby 8 200 €, o 93,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +185 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 832 170 €.

Tržby 20258 200 €▼ −93,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025185 €zisk
Majetok (aktíva) 20252 998 €
Vlastné imanie 2025−1 082 €
Záväzky 20254 080 €136,1 % majetku
Pridaná hodnota 20251 362 €
Zisková marža 2025+2,3 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov2 234 €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Intermos Craft

Súvaha Intermos Craft

Všetky čísla zo závierok Intermos Craft (14 rokov)
Čísla zo závierok Intermos Craft po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20258 200 €185 €2 998 €−1 082 €4 080 €1 362 €+2,3 %
2024121 888 €−9 113 €2 419 €−1 267 €3 686 €7 200 €−7,5 %
2023129 897 €−17 071 €27 874 €7 847 €13 615 €19 624 €−13,1 %
2022130 222 €−2 931 €78 737 €24 918 €53 819 €47 111 €−2,3 %
2021135 284 €3 873 €63 101 €27 849 €35 252 €64 697 €+2,9 %
2020192 830 €13 023 €61 846 €23 976 €37 870 €67 878 €+6,8 %
2019157 801 €−1 947 €37 829 €10 953 €26 876 €45 610 €−1,2 %
201883 174 €−59 915 €27 486 €12 900 €14 586 €−8 148 €−72,0 %
2017703 093 €−32 121 €324 765 €72 815 €251 950 €25 315 €−4,6 %
2016700 033 €−8 092 €127 914 €104 935 €22 979 €48 046 €−1,2 %
2015832 170 €24 794 €150 285 €113 028 €37 257 €95 607 €+3,0 %
2014301 970 €79 €285 078 €88 234 €196 844 €57 146 €0,0 %
2013321 111 €−999 €119 871 €88 155 €31 716 €53 392 €−0,3 %
2012706 105 €92 469 €437 811 €169 154 €268 657 €156 649 €+13,1 %

Riziko: zaplatí Intermos Craft?

Peniaze od štátu: Intermos Craft

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Intermos Craft

Dátum vzniku Intermos Craft je 31. 8. 2004, teda pred 22 rokmi. Skoršie obchodné mená: INTERMOS Bratislava s.r.o., INTERMOS VALVES, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32956/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021878056
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 706 105 € · majetok 437 811 €
  4. Zmena obchodného menaPredtým INTERMOS Bratislava s.r.o., odvtedy INTERMOS VALVES, s.r.o.
  5. Nový spoločník: Moravia Systems a.s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový štatutár: Tomáš Medek,, MBAKonateľ
  7. Zmena obchodného menaPredtým INTERMOS VALVES, s.r.o., odvtedy Intermos Craft, s. r. o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 8 200 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Intermos Craft

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • reklamná a propagačná činnosť,
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom,
  • prenájom motorových vozidiel,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Intermos Craft v odvetví maloobchod

Intermos Craft je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 508 € (17 918 závierok), Intermos Craft má 8 200 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 704 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Intermos Craft 931. z 1 064.

V odvetví v okrese Bratislava I2 704aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 918Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Intermos Craft, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›

Sídlo Intermos Craft: Bratislava - Staré Mesto

Intermos Craft sídli na adrese Karpatská 8, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461. Na tej istej adrese je zapísaných 32 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 461aktívnych
V tom istom odvetví2 704okres Bratislava I
Na tej istej adrese32aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Intermos Craft: IČO, sídlo a základné údaje

Intermos Craft, s. r. o. (IČO 35898411) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 31. 8. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutármi sú Robert Krátky a Tomáš Medek,, MBA. Za rok 2025 sú v závierke tržby 8 200 € a výsledok hospodárenia +185 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie9 960 €
Vznik31. 8. 2004
Skoršie názvyINTERMOS Bratislava s.r.o.
INTERMOS VALVES, s.r.o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Intermos Craft, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 8 200 €, typická firma odvetvia 97 508 € (medián z 17 918 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Intermos Craft

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Intermos Craft

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Intermos Craft

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 100 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy165zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 400 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ABLE Solutions, j. s. a.Krokava-park s. r. o.Middle s. r. o.GRAND CARE GROUP s.r.o.OFFICE TEAM s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava I

TotalEnergies Marketing Slovensko s.r.o.Maynard s. r. o.DELTA DEFENCE, a.s. BratislavaManmall s. r. o.Trade Construct s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk