HBFilm, s.r.o.
Svätý Jur · Činnosti priemyselného a módneho dizajnu
5 380 €tržby 2014 ▼ 3 %+1 507 €zisk 2014aktívna 22 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 5 538 €, výsledok hospodárenia -27 €
- 14 : tržby 5 380 €, výsledok hospodárenia 1 507 €
HBFilm, s.r.o. (IČO 35897660), sídlo Svätý Jur, je v registri zapísaná od 21. 8. 2004 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ HBFilm
Podľa Registra právnických osôb koná za HBFilm 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločník HBFilm
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Henrich Bródy100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Henrich Bródyod 17. 11. 2015 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok HBFilm
Za rok 2014 má HBFilm v závierke tržby 5 380 €, o 2,9 % menej než v roku 2013, a výsledok hospodárenia +1 507 €. Závierky máme za 2 roky (2013 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2013: 5 538 €.
Výkaz ziskov a strát HBFilm
Najvyššie tržby: rok 2013, 5 538 €. Najnižšie: rok 2014, 5 380 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2014 | 5 380 € |
| 2013 | 5 538 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 1 480 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2014 | 1 507 € |
| 2013 | −27 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- HBFilm
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +28,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | HBFilm |
|---|---|
| 2014 | +28,0 % |
| 2013 | −0,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HBFilm
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2014 mala súvaha majetok 2 552 €, vlastné imanie 1 890 € a záväzky 662 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2014 | 2 552 € | 1 890 € | 662 € |
| 2013 | 1 674 € | 383 € | 1 291 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HBFilm (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 5 380 € | 1 507 € | 2 552 € | 1 890 € | 662 € | 5 380 € | +28,0 % |
| 2013 | 5 538 € | −27 € | 1 674 € | 383 € | 1 291 € | 5 538 € | −0,5 % |
Riziko: zaplatí HBFilm?
Peniaze od štátu: HBFilm
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy HBFilm
Dátum vzniku HBFilm je 21. 8. 2004, teda pred 22 rokmi. Skoršie obchodné meno: AVAC, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32881/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 5 538 € · majetok 1 674 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 2, posledné tržby 5 380 €.
- Nový štatutár: Henrich BródyKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým AVAC, s.r.o., odvtedy HBFilm, s.r.o.
- Nový spoločník: Henrich BródySpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti HBFilm
- - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti,
- - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti,
- - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
- - reklamná a propagačná činnosť,
- - požičiavanie a predaj filmovej a audiovizuálnej techniky,
- - výroba a predaj nenahraných nosičov zvukových alebo zvukovoobrazových záznamov so súhlasom autora,
- - poradenstvo v oblasti filmu, videa, foto, svetla a reklamy v rozsahu voľnej živnosti,
- - výroba audiovizuálnych záznamov,
- - výroba audiovizuálnych a filmových programov s výnimkou pôvodného diela a prekladov diel do iných jazykov ( § 2 ods. 1, § 3 ods. 1 a 2 autorského zákona ),
- - organizovanie kultúrno-spoločenských podujatí a výstav spojených s predmetom podnikania,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
HBFilm v odvetví ostatné odborné a technické činnosti
HBFilm je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť činnosti priemyselného a módneho dizajnu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 229 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HBFilm 69. z 79.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Photography Vlastimil Slávik s.r.o.Prešov · tržby 12 730 € (2025)
- I.P.E. consulting, s. r. o.Žilina · tržby 12 696 € (2025)
- B.Z.P s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 12 693 € (2018)
- Lupus & Co s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 12 676 € (2025)
- EXTRA s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 12 626 € (2025)
- Tax-accounting s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 12 598 € (2025)
- Java home s. r. o.Nitra · tržby 12 573 € (2025)
- Gabriela Jánošíková s.r.o.Žilina · tržby 12 567 € (2025)
- Euromed care s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 12 508 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HBFilm, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo HBFilm: Svätý Jur
HBFilm sídli na adrese Bratislavská 38, 900 21 Svätý Jur, okres Pezinok. V obci Svätý Jur je 1 115 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 399. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Svätý Jur: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›
HBFilm: IČO, sídlo a základné údaje
HBFilm, s.r.o. (IČO 35897660) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svätý Jur, okres Pezinok. Dátum vzniku je 21. 8. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Henrich Bródy. Za rok 2014 sú v závierke tržby 5 380 € a výsledok hospodárenia +1 507 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti priemyselného a módneho dizajnu (SK NACE 7411) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 21. 8. 2004 |
| Skoršie názvy | AVAC, s.r.o. |
| Obec | Svätý Jur |
| Okres | Okres Pezinok |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy HBFilm
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu HBFilm
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu HBFilm
- Tendre20súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 46 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 191 tis. €
- Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 600 €
- Výhry konkurentov124firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 300 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Svätý Jurtypický nepokrytý dopyt 2,5 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen35 zmlúv za 3 roky · 267 646 € · naposledy 12. 8. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.28 zmlúv za 3 roky · 64 920 € · naposledy 15. 9. 2026Kreatívny inštitút Trenčín,n.o. Anglická verzia názvu je: Creative Institute Trenčín, n.o.20 zmlúv za 3 roky · 60 750 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 178 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Svätý Jur
Medirex s. r. o.Martinrea Slovakia Fluid Systems s. r. o.ZAR Services, s. r. o.PALK, a. s.Medicyt, a. s.Všetky firmy v obci Svätý Jur ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.10) v okrese Pezinok
Constructio, s.r.o.SP PACK s.r.o.MIDINEX, s. r .o.ZDRAVE SEDENIE s. r. o.Atelier 4 s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.