VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ARTEX - SK s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

7 350 €tržby 2014+5 421 €zisk 2014

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

7 350 €tržby 2014
+5 421 €zisk 2014
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -332 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -547 €
  3. 14 : tržby 7 350 €, výsledok hospodárenia 5 421 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 749 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 588 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 475 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ARTEX - SK s.r.o. (IČO 35891661), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 1. 7. 2004 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ ARTEX - SK

Podľa Registra právnických osôb koná za ARTEX - SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločníci ARTEX - SK

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch ARTEX - SK
Podiely spoločníkov na vkladoch ARTEX - SK Ing. Peter Šindov 50,0 %, Vladislav Georgiev Shindov 50,0 %. Spolu 6 639 €. Ing. Peter Šindov: 3 319 €, 50,0 %Vladislav Georgiev Shindov: 3 319 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Peter Šindov50,0 %
  • Vladislav Georgiev Shindov50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Peter Šindovod 25. 2. 2010 3 319 €50,0 %
Vladislav Georgiev Shindovod 25. 2. 2010 3 319 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ARTEX - SK

Za rok 2014 má ARTEX - SK v závierke tržby 7 350 €, a výsledok hospodárenia +5 421 €.

Tržby 20147 350 €
Výsledok hospodárenia 20145 421 €zisk
Majetok (aktíva) 20252 558 €
Vlastné imanie 2025488 €
Záväzky 20252 070 €80,9 % majetku
Zisková marža 2014+73,8 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 14 rokov−950 €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát ARTEX - SK

Súvaha ARTEX - SK

Všetky čísla zo závierok ARTEX - SK (14 rokov)
Čísla zo závierok ARTEX - SK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−340 €2 558 €488 €2 070 €——
2024—−340 €2 558 €828 €1 730 €——
2023—0 €2 558 €1 168 €1 390 €——
2022—0 €2 558 €1 168 €1 390 €——
2021—0 €2 558 €1 168 €1 390 €——
2020——2 558 €1 168 €1 390 €——
2019——2 558 €1 168 €1 390 €——
2018—0 €2 558 €1 168 €1 390 €——
2017—−1 475 €2 677 €1 169 €1 508 €——
2016—−1 588 €3 651 €2 643 €1 008 €——
2015—−1 749 €5 240 €4 232 €1 008 €−162 €—
20147 350 €5 421 €11 728 €5 981 €5 747 €7 346 €+73,8 %
2013—−547 €5 192 €561 €4 631 €−433 €—
2012—−332 €2 683 €1 107 €1 576 €−241 €—

Riziko: zaplatí ARTEX - SK?

Peniaze od štátu: ARTEX - SK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ARTEX - SK

Dátum vzniku ARTEX - SK je 1. 7. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32291/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021843549
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 2 683 €
  4. Nový spoločník: Ing. Peter ŠindovSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ARTEX - SK

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním doplnkových služieb-obstarávateľské služby spojené s prenájmom,
  • sprostredkovateľská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti,
  • obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej voľnej živnosti,
  • obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

ARTEX - SK v odvetví maloobchod

ARTEX - SK je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 064 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ARTEX - SK 1 209. z 1 358.

V odvetví v okrese Bratislava II4 064aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ARTEX - SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo ARTEX - SK: Bratislava - Ružinov

ARTEX - SK sídli na adrese Miletičova 33/565, 821 09 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 829aktívnych
V tom istom odvetví4 064okres Bratislava II
Na tej istej adrese9aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

ARTEX - SK: IČO, sídlo a základné údaje

ARTEX - SK s.r.o. (IČO 35891661) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 1. 7. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Ing. Peter Šindov. Za rok 2014 sú v závierke tržby 7 350 € a výsledok hospodárenia +5 421 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie6 639 €
Vznik1. 7. 2004
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy ARTEX - SK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ARTEX - SK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ARTEX - SK

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy166zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 500 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava II

Sales Specialist s.r.o.RASPB, s. r. o.REWAN s. r. o.Dallmayr Vending & Office k. s.Sirowa Slovakia s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk