Polar Business s.r.o. v konkurze
Poprad
423 660 €tržby 2016 ▼ 7 %−8 981 030 €strata 2016zaniknutá 20. 2. 2019
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 20. 2. 2019. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 4 043 667 €, výsledok hospodárenia -2 118 836 €
- 13 : tržby 225 977 €, výsledok hospodárenia -5 265 403 €
- 14 : tržby 426 332 €, výsledok hospodárenia -4 956 990 €
- 15 : tržby 458 010 €, výsledok hospodárenia -3 045 395 €
- 16 : tržby 423 660 €, výsledok hospodárenia -8 981 030 €
Polar Business s.r.o. v konkurze (IČO 35890533), sídlo Poprad, je v registri zapísaná od 22. 6. 2004 do 20. 2. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 10
Spoločník Polar Business s.r.o. v konkurze
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Polar Business s.r.o. v konkurze
Za rok 2016 má Polar Business s.r.o. v konkurze v závierke tržby 423 660 €, o 7,5 % menej než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −8 981 030 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2012: 4 043 667 €.
Výkaz ziskov a strát Polar Business s.r.o. v konkurze
Najvyššie tržby: rok 2012, 4 043 667 €. Najnižšie: rok 2013, 225 977 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 423 660 € |
| 2015 | 458 010 € |
| 2014 | 426 332 € |
| 2013 | 225 977 € |
| 2012 | 4 043 667 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −24 367 654 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −8 981 030 € |
| 2015 | −3 045 395 € |
| 2014 | −4 956 990 € |
| 2013 | −5 265 403 € |
| 2012 | −2 118 836 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2014 (+88,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2016 | −7,5 % |
| 2015 | +7,4 % |
| 2014 | +88,7 % |
| 2013 | −94,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Polar Business s.r.o. v konkurze
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 880 254 €, vlastné imanie −23 986 056 € a záväzky 24 866 310 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 880 254 € | −23 986 056 € | 24 866 310 € |
| 2015 | 24 319 836 € | −15 003 107 € | 39 061 707 € |
| 2014 | 26 153 390 € | −11 957 713 € | 37 808 157 € |
| 2013 | 30 601 440 € | −7 000 724 € | 37 546 451 € |
| 2012 | — | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Polar Business s.r.o. v konkurze (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 423 660 € | −8 981 030 € | 880 254 € | −23 986 056 € | 24 866 310 € | −99 413 € | −2 119,9 % |
| 2015 | 458 010 € | −3 045 395 € | 24 319 836 € | −15 003 107 € | 39 061 707 € | −240 409 € | −664,9 % |
| 2014 | 426 332 € | −4 956 990 € | 26 153 390 € | −11 957 713 € | 37 808 157 € | −472 573 € | −1 162,7 % |
| 2013 | 225 977 € | −5 265 403 € | 30 601 440 € | −7 000 724 € | 37 546 451 € | −186 164 € | −2 330,1 % |
| 2012 | 4 043 667 € | −2 118 836 € | — | — | — | 3 680 515 € | −52,4 % |
Riziko: zaplatí Polar Business s.r.o. v konkurze?
Peniaze od štátu: Polar Business s.r.o. v konkurze
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Polar Business s.r.o. v konkurze
Dátum vzniku Polar Business s.r.o. v konkurze je 22. 6. 2004. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35781/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 4 043 667 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5, posledné tržby 423 660 €.
- Nový zápis v registri: Konkurz & reštrukturalizácia, k.s.Správca konkurznej podstaty
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Polar Business s.r.o. v konkurze v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Polar Business s.r.o. v konkurze je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 41 407 € (10 259 závierok), Polar Business s.r.o. v konkurze má 423 660 €, čo je 10-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 830 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Polar Business s.r.o. v konkurze 28. z 466.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 155 €, polovica do 41 407 €, tri štvrtiny do 150 951 €; 10 % firiem má viac než 525 788 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 466 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 155 € |
| medián | 41 407 € |
| horný kvartil | 150 951 € |
| 10 % firiem má viac než | 525 788 € |
| Polar Business s.r.o. v konkurze | 423 660 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Polar Business s.r.o. v konkurze
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Polar Business s.r.o. v konkurze s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Polar Business s.r.o. v konkurze | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | 423 660 € | 41 407 € |
| 2015 | 458 010 € | 40 006 € |
| 2014 | 426 332 € | — |
| 2013 | 225 977 € | — |
| 2012 | 4 043 667 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| Polar Business s.r.o. v konkurze | 423 660 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 34 312 € |
| medián kraja | 40 885 € |
| medián Slovenska | 41 407 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Berenika, s. r. o.Trnava · tržby 968 502 € (2025)
- KOGEN SERVICES s.r.o., v likvidáciiBratislava - mestská časť Devín · tržby 968 241 € (2022)
- Orot Bratislava s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 967 820 € (2025)
- Ambulancie Poliklinika Váš Lekár, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 962 967 € (2025)
- KMG Real, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 962 691 € (2025)
- Zemiansky dvor, a.s.Šúrovce · tržby 961 721 € (2025)
- AB Rybničná s. r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 961 078 € (2025)
- Sweet Harmony Company s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 959 271 € (2025)
- Cable, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 958 864 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Polar Business s.r.o. v konkurze, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Polar Business s.r.o. v konkurze: Poprad
Polar Business s.r.o. v konkurze sídli na adrese Jahodná 3396/9, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 473 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 231. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
Polar Business s.r.o. v konkurze: IČO, sídlo a základné údaje
Polar Business s.r.o. v konkurze (IČO 35890533) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 22. 6. 2004, zánik je v registri zapísaný ku dňu 20. 2. 2019, po 14 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 423 660 € a výsledok hospodárenia −8 981 030 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68320 |
| Vznik | 22. 6. 2004 |
| Zánik | 20. 2. 2019 |
| Obec | Poprad |
| Okres | Okres Poprad |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Polar Business s.r.o. v konkurze
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Polar Business s.r.o. v konkurze
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Polar Business s.r.o. v konkurze
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy437zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania2 899 zmlúv za 3 roky · 1 008 027 058 € · naposledy 12. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.371 zmlúv za 3 roky · 30 001 € · naposledy 14. 10. 2026Mesto Košice184 zmlúv za 3 roky · 4 219 476 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 8 947 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
STAVIER, s.r.o. v likvidáciiTELECOM TKR, s.r.o. v likvidáciiZAĽUBOVA s.r.o. v konkurzeCOLLECTION s.r.o.INKASO Pohľadávok, spol. s r.o. v likvidácii
Najväčšie firmy v obci Poprad
PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Poprad
Priemyselný park Poprad, s.r.o.SPOLBYT, s.r.o. PopradTatranský správcovský dom s.r.o.Bytový podnik Poprad, s.r.o.Úsvit
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.