maxx realitná kancelária, s.r.o.
Trnava
46 918 €tržby 2018 ▲ 23 %−35 827 €strata 2018zaniknutá 3. 9. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 3. 9. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 47 467 €, výsledok hospodárenia -33 261 €
- 13 : tržby 35 573 €, výsledok hospodárenia -16 155 €
- 14 : tržby 53 157 €, výsledok hospodárenia -25 821 €
- 15 : tržby 57 332 €, výsledok hospodárenia -15 041 €
- 16 : tržby 186 504 €, výsledok hospodárenia -9 251 €
- 17 : tržby 38 135 €, výsledok hospodárenia -27 124 €
- 18 : tržby 46 918 €, výsledok hospodárenia -35 827 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
maxx realitná kancelária, s.r.o. (IČO 35884606), sídlo Trnava, je v registri zapísaná od 23. 4. 2004 do 3. 9. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci maxx realitná kancelária
osobné náklady v roku 2018 boli 19 179 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2018 | — | 19 179 € | 14 076 € |
| 2017 | — | 9 299 € | 6 890 € |
| 2016 | — | 8 382 € | 7 010 € |
| 2015 | — | 12 178 € | 8 871 € |
| 2014 | — | 20 623 € | 14 547 € |
| 2013 | — | 17 156 € | 12 148 € |
| 2012 | — | 1 734 € | 873 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2018
- Mzdy 73 % 14 076 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 4 953 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2018 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2018 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci maxx realitná kancelária
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok maxx realitná kancelária
Za rok 2018 má maxx realitná kancelária v závierke tržby 46 918 €, o 23,0 % viac než v roku 2017, a výsledok hospodárenia −35 827 €. Závierky máme za 9 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2016: 186 504 €.
Výkaz ziskov a strát maxx realitná kancelária
Najvyššie tržby: rok 2016, 186 504 €. Najnižšie: rok 2013, 35 573 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2018 | 46 918 € |
| 2017 | 38 135 € |
| 2016 | 186 504 € |
| 2015 | 57 332 € |
| 2014 | 53 157 € |
| 2013 | 35 573 € |
| 2012 | 47 467 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 7 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −162 480 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 0 € |
| 2018 | −35 827 € |
| 2017 | −27 124 € |
| 2016 | −9 251 € |
| 2015 | −15 041 € |
| 2014 | −25 821 € |
| 2013 | −16 155 € |
| 2012 | −33 261 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- maxx realitná kancelária
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −76,4 %, medián odvetvia +3,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | maxx realitná kancelária | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | +6,0 % |
| 2023 | — | +4,1 % |
| 2018 | −76,4 % | +3,6 % |
| 2017 | −71,1 % | +5,1 % |
| 2016 | −5,0 % | +4,6 % |
| 2015 | −26,2 % | +4,2 % |
| 2014 | −48,6 % | — |
| 2013 | −45,4 % | — |
| 2012 | −70,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 6 rokov, najviac v roku 2016 (+225,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2018 | +23,0 % |
| 2017 | −79,6 % |
| 2016 | +225,3 % |
| 2015 | +7,9 % |
| 2014 | +49,4 % |
| 2013 | −25,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha maxx realitná kancelária
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | — | — |
| 2023 | 0 € | — | — |
| 2018 | 105 421 € | −128 601 € | 234 022 € |
| 2017 | 115 953 € | −92 774 € | 208 727 € |
| 2016 | 139 547 € | −65 650 € | 205 007 € |
| 2015 | 60 582 € | −56 399 € | 116 981 € |
| 2014 | 29 348 € | −41 358 € | 70 706 € |
| 2013 | 38 769 € | −25 536 € | 64 281 € |
| 2012 | 9 061 € | −28 119 € | 37 180 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok maxx realitná kancelária (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2018 | 46 918 € | −35 827 € | 105 421 € | −128 601 € | 234 022 € | −5 222 € | −76,4 % |
| 2017 | 38 135 € | −27 124 € | 115 953 € | −92 774 € | 208 727 € | −7 518 € | −71,1 % |
| 2016 | 186 504 € | −9 251 € | 139 547 € | −65 650 € | 205 007 € | 13 441 € | −5,0 % |
| 2015 | 57 332 € | −15 041 € | 60 582 € | −56 399 € | 116 981 € | 2 300 € | −26,2 % |
| 2014 | 53 157 € | −25 821 € | 29 348 € | −41 358 € | 70 706 € | 815 € | −48,6 % |
| 2013 | 35 573 € | −16 155 € | 38 769 € | −25 536 € | 64 281 € | 2 140 € | −45,4 % |
| 2012 | 47 467 € | −33 261 € | 9 061 € | −28 119 € | 37 180 € | 3 506 € | −70,1 % |
Riziko: zaplatí maxx realitná kancelária?
Peniaze od štátu: maxx realitná kancelária
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy maxx realitná kancelária
Dátum vzniku maxx realitná kancelária je 23. 4. 2004. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28412/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 47 467 € · majetok 9 061 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 9.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
maxx realitná kancelária v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
maxx realitná kancelária je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 41 053 € (11 031 závierok), maxx realitná kancelária má 46 918 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 972 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je maxx realitná kancelária 235. z 459.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 992 €, polovica do 41 053 €, tri štvrtiny do 148 009 €; 10 % firiem má viac než 525 921 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 500 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 992 € |
| medián | 41 053 € |
| horný kvartil | 148 009 € |
| 10 % firiem má viac než | 525 921 € |
| maxx realitná kancelária | 46 918 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- maxx realitná kancelária
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby maxx realitná kancelária s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | maxx realitná kancelária | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | 41 451 € |
| 2023 | — | 39 296 € |
| 2018 | 46 918 € | 41 053 € |
| 2017 | 38 135 € | 40 920 € |
| 2016 | 186 504 € | 41 407 € |
| 2015 | 57 332 € | 40 006 € |
| 2014 | 53 157 € | — |
| 2013 | 35 573 € | — |
| 2012 | 47 467 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| maxx realitná kancelária | 46 918 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 47 836 € |
| medián kraja | 40 391 € |
| medián Slovenska | 41 053 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HaboMed s. r. o.Piešťany · tržby 103 776 € (2025)
- lulubee, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 103 774 € (2025)
- SPOLBYT - FMNitra · tržby 103 732 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov INOVECTrenčín · tržby 103 711 € (2025)
- Zberný dvor Ketelec s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 103 682 € (2025)
- R.D.F., a.s.Dunajská Lužná · tržby 103 624 € (2025)
- SH Investment, s. r. o.Kežmarok · tržby 103 605 € (2025)
- "HÁJOVKY"Nové Mesto nad Váhom · tržby 103 581 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov Rovníkova 10, KošiceKošice - mestská časť Nad jazerom · tržby 103 572 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb maxx realitná kancelária, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo maxx realitná kancelária: Trnava
maxx realitná kancelária sídli na adrese Hlavná 3, 917 01 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 097 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 707. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
maxx realitná kancelária: IČO, sídlo a základné údaje
maxx realitná kancelária, s.r.o. (IČO 35884606) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 23. 4. 2004, zánik je v registri zapísaný ku dňu 3. 9. 2025, po 21 rokoch. Za rok 2018 sú v závierke tržby 46 918 € a výsledok hospodárenia −35 827 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68310 |
| Vznik | 23. 4. 2004 |
| Zánik | 3. 9. 2025 |
| Obec | Trnava |
| Okres | Okres Trnava |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy maxx realitná kancelária
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu maxx realitná kancelária
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu maxx realitná kancelária
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava195 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 15. 10. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trnava
PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Trnava
NOEMIS bytový dom, s. r. o.Piano estate a. s.M.A.K. Logistics, s.r.o.PL - REALITY, s.r.o.Real Estate Development, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.