Ambo fratelli s.r.o.
Bratislava - Karlova Ves · Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
3 930 €tržby 2020 ▼ 57 %+344 €zisk 2020aktívna 22 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 19 590 €, výsledok hospodárenia -2 284 €
- 13 : tržby 11 417 €, výsledok hospodárenia -536 €
- 14 : tržby 41 538 €, výsledok hospodárenia 6 884 €
- 15 : tržby 1 370 €, výsledok hospodárenia -849 €
- 19 : tržby 9 227 €, výsledok hospodárenia 4 776 €
- 20 : tržby 3 930 €, výsledok hospodárenia 344 €
Ambo fratelli s.r.o. (IČO 35883693), sídlo Bratislava - mestská časť Karlova Ves, je v registri zapísaná od 27. 4. 2004 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Ambo fratelli
V roku 2020 mala Ambo fratelli priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2014 boli 0 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2020 | 0 | — | — |
| 2014 | — | 0 € | 0 € |
| 2013 | — | 0 € | — |
| 2012 | — | 897 € | 660 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2020 (PDF), výkaz 2014 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2020 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.
Konatelia Ambo fratelli
Podľa Registra právnických osôb konajú za Ambo fratelli 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločníci Ambo fratelli
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Marek Čontofalský85,0 %
- Ján Csontofalszky15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Marek Čontofalskýod 8. 3. 2022 | 5 780 € | 85,0 % |
| Ján Csontofalszkyod 8. 3. 2022 | 1 020 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Ambo fratelli
Za rok 2020 má Ambo fratelli v závierke tržby 3 930 €, o 57,4 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +344 €. Závierky máme za 6 rokov (2012 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2014: 41 538 €.
Výkaz ziskov a strát Ambo fratelli
Najvyššie tržby: rok 2014, 41 538 €. Najnižšie: rok 2015, 1 370 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2020 | 3 930 € |
| 2019 | 9 227 € |
| 2015 | 1 370 € |
| 2014 | 41 538 € |
| 2013 | 11 417 € |
| 2012 | 19 590 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 3 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 8 335 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | 344 € |
| 2019 | 4 776 € |
| 2015 | −849 € |
| 2014 | 6 884 € |
| 2013 | −536 € |
| 2012 | −2 284 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Ambo fratelli
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +8,8 %, medián odvetvia +1,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ambo fratelli | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | +8,8 % | +1,7 % |
| 2019 | +51,8 % | +1,5 % |
| 2015 | −62,0 % | +2,3 % |
| 2014 | +16,6 % | — |
| 2013 | −4,7 % | — |
| 2012 | −11,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2014 (+263,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2020 | −57,4 % |
| 2019 | +573,5 % |
| 2015 | −96,7 % |
| 2014 | +263,8 % |
| 2013 | −41,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Ambo fratelli
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 24 623 €, vlastné imanie 12 377 € a záväzky 12 246 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 24 623 € | 12 377 € | 12 246 € |
| 2019 | 29 294 € | 18 485 € | 10 809 € |
| 2015 | 27 140 € | 10 461 € | 16 679 € |
| 2014 | 31 068 € | 11 310 € | 19 508 € |
| 2013 | 40 232 € | 4 426 € | 35 606 € |
| 2012 | 35 441 € | 4 962 € | 30 079 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Ambo fratelli (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 3 930 € | 344 € | 24 623 € | 12 377 € | 12 246 € | 2 882 € | +8,8 % |
| 2019 | 9 227 € | 4 776 € | 29 294 € | 18 485 € | 10 809 € | 8 063 € | +51,8 % |
| 2015 | 1 370 € | −849 € | 27 140 € | 10 461 € | 16 679 € | 496 € | −62,0 % |
| 2014 | 41 538 € | 6 884 € | 31 068 € | 11 310 € | 19 508 € | 11 038 € | +16,6 % |
| 2013 | 11 417 € | −536 € | 40 232 € | 4 426 € | 35 606 € | 1 164 € | −4,7 % |
| 2012 | 19 590 € | −2 284 € | 35 441 € | 4 962 € | 30 079 € | 1 830 € | −11,7 % |
Riziko: zaplatí Ambo fratelli?
Peniaze od štátu: Ambo fratelli
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Ambo fratelli
Dátum vzniku Ambo fratelli je 27. 4. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31509/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021810912
- Nový štatutár: Ján CsontofalszkyKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 19 590 € · majetok 35 441 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ambo fratelli
- - prenájom spotrebného a priemyselného tovaru,
- - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- - poskytovanie poradenskej a konzultačnej činnosti v oblasti nákupu a predaja tovarov a služieb,
- - reprodukcia nahratých nosičov a záznamov so súhlasom autora,
- - nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti, so súhlasom autora,
- - reklamná a propagačná činnosť,
- - poradenská činnosť v oblasti marketingu a reklamy,
- - vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- - kúpa a predaj výpočtovej a kancelárskej techniky,
- - prenájom motorových vozidiel,
- - usporadúvanie kultúrno - spoločenských podujatí a výstav,
- - grafické práce na počítači,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Ambo fratelli v odvetví prenájom a lízing
Ambo fratelli je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 42 128 € (1 875 závierok), Ambo fratelli má 3 930 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 156 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ambo fratelli 76. z 82.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 320 €, polovica do 42 128 €, tri štvrtiny do 166 795 €; 10 % firiem má viac než 562 304 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 956 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 320 € |
| medián | 42 128 € |
| horný kvartil | 166 795 € |
| 10 % firiem má viac než | 562 304 € |
| Ambo fratelli | 3 930 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Ambo fratelli
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Ambo fratelli s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ambo fratelli | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | 3 930 € | 42 128 € |
| 2019 | 9 227 € | 45 314 € |
| 2015 | 1 370 € | 42 928 € |
| 2014 | 41 538 € | — |
| 2013 | 11 417 € | — |
| 2012 | 19 590 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| Ambo fratelli | 3 930 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 62 142 € |
| medián kraja | 52 331 € |
| medián Slovenska | 42 128 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- K T Enterprise s. r. o.Púchov · tržby 9 600 € (2025)
- MAGUS s.r.o.Dunajská Streda · tržby 9 600 € (2025)
- Viva estate s.r.o. v likvidáciiPiešťany · tržby 9 570 € (2025)
- Jesenský, s. r. o.Martin · tržby 9 560 € (2025)
- Čistiace utierky s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 9 521 € (2025)
- Cabsys s. r. o.Komárno · tržby 9 500 € (2025)
- Csaba Turcsányi, s. r. o.Štitáre · tržby 9 500 € (2025)
- LS Taxi, s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 9 499 € (2025)
- ETC SLOVAKIA, spol. s r.o.Piešťany · tržby 9 488 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ambo fratelli, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Ambo fratelli: Bratislava - Karlova Ves
Ambo fratelli sídli na adrese Staré Grunty 53, 842 47 Bratislava, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 994 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 219. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Ambo fratelli: IČO, sídlo a základné údaje
Ambo fratelli s.r.o. (IČO 35883693) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 27. 4. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutármi sú Ján Csontofalszky a Marek Čontofalský. Za rok 2020 sú v závierke tržby 3 930 € a výsledok hospodárenia +344 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722) |
| Základné imanie | 6 800 € |
| Vznik | 27. 4. 2004 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví prenájom a lízing (SK NACE 77) Ambo fratelli s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 3 930 €, typická firma odvetvia 42 128 € (medián z 1 875 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Prenájom a lízing: tržby a mzdy ›Prenájom a lízing v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy Ambo fratelli
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Ambo fratelli
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Ambo fratelli
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 200 tis. €
- Končiace zmluvy36zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 200 €
- Výhry konkurentov1firma vyhrala súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 371 tis. €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany SR143 zmlúv za 3 roky · 456 020 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.98 zmlúv za 3 roky · 210 199 € · naposledy 9. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava56 zmlúv za 3 roky · 465 721 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 085 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.29) v okrese Bratislava IV
CWS Slovensko, s. r. o.1027 s. r. o.M.O.B Servis s. r. o.BELL s. r. o.Macompany SK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.