PO - BOZ, s.r.o.
Modra · Ostatné vzdelávanie i. n.
14 855 €tržby 2025 ▲ 4 %+2 257 €zisk 2025aktívna 22 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 24 897 €, výsledok hospodárenia 1 361 €
- 13 : tržby 24 300 €, výsledok hospodárenia 1 734 €
- 14 : tržby 23 337 €, výsledok hospodárenia 5 629 €
- 15 : tržby 23 279 €, výsledok hospodárenia 7 832 €
- 16 : tržby 25 631 €, výsledok hospodárenia 5 269 €
- 17 : tržby 23 787 €, výsledok hospodárenia 4 878 €
- 18 : tržby 19 482 €, výsledok hospodárenia 1 261 €
- 19 : tržby 19 349 €, výsledok hospodárenia 4 019 €
- 20 : tržby 18 539 €, výsledok hospodárenia 6 056 €
- 21 : tržby 18 233 €, výsledok hospodárenia 5 918 €
- 22 : tržby 18 462 €, výsledok hospodárenia 4 895 €
- 23 : tržby 15 770 €, výsledok hospodárenia 3 519 €
- 24 : tržby 14 327 €, výsledok hospodárenia 2 531 €
- 25 : tržby 14 855 €, výsledok hospodárenia 2 257 €
PO - BOZ, s.r.o. (IČO 35882191) mala v roku 2025 tržby 14 855 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ PO - BOZ
Podľa Registra právnických osôb koná za PO - BOZ 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločníci PO - BOZ
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Miroslav Grof60,0 %
- Pavlína Grofová40,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Miroslav Grofod 9. 9. 2009 | 3 984 € | 60,0 % |
| Pavlína Grofováod 9. 9. 2009 | 2 656 € | 40,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PO - BOZ
Za rok 2025 má PO - BOZ v závierke tržby 14 855 €, o 3,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 257 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 25 631 €.
Výkaz ziskov a strát PO - BOZ
Najvyššie tržby: rok 2016, 25 631 €. Najnižšie: rok 2024, 14 327 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 14 855 € |
| 2024 | 14 327 € |
| 2023 | 15 770 € |
| 2022 | 18 462 € |
| 2021 | 18 233 € |
| 2020 | 18 539 € |
| 2019 | 19 349 € |
| 2018 | 19 482 € |
| 2017 | 23 787 € |
| 2016 | 25 631 € |
| 2015 | 23 279 € |
| 2014 | 23 337 € |
| 2013 | 24 300 € |
| 2012 | 24 897 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 57 159 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 257 € |
| 2024 | 2 531 € |
| 2023 | 3 519 € |
| 2022 | 4 895 € |
| 2021 | 5 918 € |
| 2020 | 6 056 € |
| 2019 | 4 019 € |
| 2018 | 1 261 € |
| 2017 | 4 878 € |
| 2016 | 5 269 € |
| 2015 | 7 832 € |
| 2014 | 5 629 € |
| 2013 | 1 734 € |
| 2012 | 1 361 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PO - BOZ
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +15,2 %, medián odvetvia +8,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PO - BOZ | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +15,2 % | +8,6 % |
| 2024 | +17,7 % | +6,0 % |
| 2023 | +22,3 % | +5,2 % |
| 2022 | +26,5 % | +4,5 % |
| 2021 | +32,5 % | +4,6 % |
| 2020 | +32,7 % | +3,5 % |
| 2019 | +20,8 % | +3,5 % |
| 2018 | +6,5 % | +4,2 % |
| 2017 | +20,5 % | +5,9 % |
| 2016 | +20,6 % | +5,5 % |
| 2015 | +33,6 % | +5,6 % |
| 2014 | +24,1 % | — |
| 2013 | +7,1 % | — |
| 2012 | +5,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 13 rokov, najviac v roku 2016 (+10,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +3,7 % |
| 2024 | −9,2 % |
| 2023 | −14,6 % |
| 2022 | +1,3 % |
| 2021 | −1,7 % |
| 2020 | −4,2 % |
| 2019 | −0,7 % |
| 2018 | −18,1 % |
| 2017 | −7,2 % |
| 2016 | +10,1 % |
| 2015 | −0,2 % |
| 2014 | −4,0 % |
| 2013 | −2,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PO - BOZ
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 11 318 €, vlastné imanie 9 671 € a záväzky 1 647 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 318 € | 9 671 € | 1 647 € |
| 2024 | 11 414 € | 9 945 € | 1 469 € |
| 2023 | 12 393 € | 10 933 € | 1 460 € |
| 2022 | 14 080 € | 12 309 € | 1 771 € |
| 2021 | 15 246 € | 13 332 € | 1 914 € |
| 2020 | 15 388 € | 13 470 € | 1 918 € |
| 2019 | 13 219 € | 11 433 € | 1 786 € |
| 2018 | 11 429 € | 8 675 € | 2 754 € |
| 2017 | 15 138 € | 12 292 € | 2 846 € |
| 2016 | 21 062 € | 12 683 € | 8 379 € |
| 2015 | 19 258 € | 15 246 € | 4 012 € |
| 2014 | 15 994 € | 13 043 € | 2 951 € |
| 2013 | 12 614 € | 9 148 € | 3 466 € |
| 2012 | 11 697 € | 8 774 € | 2 923 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PO - BOZ (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 855 € | 2 257 € | 11 318 € | 9 671 € | 1 647 € | 3 162 € | +15,2 % |
| 2024 | 14 327 € | 2 531 € | 11 414 € | 9 945 € | 1 469 € | 3 529 € | +17,7 % |
| 2023 | 15 770 € | 3 519 € | 12 393 € | 10 933 € | 1 460 € | 4 744 € | +22,3 % |
| 2022 | 18 462 € | 4 895 € | 14 080 € | 12 309 € | 1 771 € | 6 350 € | +26,5 % |
| 2021 | 18 233 € | 5 918 € | 15 246 € | 13 332 € | 1 914 € | 7 416 € | +32,5 % |
| 2020 | 18 539 € | 6 056 € | 15 388 € | 13 470 € | 1 918 € | 7 661 € | +32,7 % |
| 2019 | 19 349 € | 4 019 € | 13 219 € | 11 433 € | 1 786 € | 5 573 € | +20,8 % |
| 2018 | 19 482 € | 1 261 € | 11 429 € | 8 675 € | 2 754 € | 2 016 € | +6,5 % |
| 2017 | 23 787 € | 4 878 € | 15 138 € | 12 292 € | 2 846 € | 6 349 € | +20,5 % |
| 2016 | 25 631 € | 5 269 € | 21 062 € | 12 683 € | 8 379 € | 6 838 € | +20,6 % |
| 2015 | 23 279 € | 7 832 € | 19 258 € | 15 246 € | 4 012 € | 11 020 € | +33,6 % |
| 2014 | 23 337 € | 5 629 € | 15 994 € | 13 043 € | 2 951 € | 7 336 € | +24,1 % |
| 2013 | 24 300 € | 1 734 € | 12 614 € | 9 148 € | 3 466 € | 2 406 € | +7,1 % |
| 2012 | 24 897 € | 1 361 € | 11 697 € | 8 774 € | 2 923 € | 1 822 € | +5,5 % |
Riziko: zaplatí PO - BOZ?
Peniaze od štátu: PO - BOZ
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PO - BOZ
Dátum vzniku PO - BOZ je 14. 4. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31353/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021804092
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 24 897 € · majetok 11 697 €
- Nový spoločník: Miroslav GrofSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 14 855 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PO - BOZ
- technik požiarnej ochrany,
- revízie požiarnych vodovodov,
- poradenská a školiaca činnosť v oblasti požiarnej ochrany,
- poradenská a školiaca činnosť v oblasti BOZP,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
- sprostredkovanie obchodu a služieb,
- vedenie účtovníctva,
- zabezpečovanie kultúrnych, športových, vzdelávacích a zábavných podujatí v rozsahu voľnej živnosti,
- oprava požiarnej techniky v rozsahu voľnej živnosti,
- opravy, plnenie a revízie hasiacich prístrojov,
- oprava a kontrola požiarnych vodovodov a hydrantov,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
PO - BOZ v odvetví vzdelávanie
PO - BOZ je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), PO - BOZ má 14 855 €, čo je 37 % mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 270 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PO - BOZ 61. z 81.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 883 €, polovica do 40 000 €, tri štvrtiny do 98 884 €; 10 % firiem má viac než 262 576 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 080 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 883 € |
| medián | 40 000 € |
| horný kvartil | 98 884 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 576 € |
| PO - BOZ | 14 855 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PO - BOZ
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PO - BOZ s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PO - BOZ | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 14 855 € | 40 000 € |
| 2024 | 14 327 € | 36 975 € |
| 2023 | 15 770 € | 34 232 € |
| 2022 | 18 462 € | 30 933 € |
| 2021 | 18 233 € | 26 543 € |
| 2020 | 18 539 € | 25 029 € |
| 2019 | 19 349 € | 30 230 € |
| 2018 | 19 482 € | 29 922 € |
| 2017 | 23 787 € | 28 056 € |
| 2016 | 25 631 € | 26 500 € |
| 2015 | 23 279 € | 26 250 € |
| 2014 | 23 337 € | — |
| 2013 | 24 300 € | — |
| 2012 | 24 897 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| PO - BOZ | 14 855 € |
|---|---|
| medián okresu Pezinok | 38 137 € |
| medián kraja | 40 403 € |
| medián Slovenska | 40 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Spojená škola, Opatovská cesta 101, KošiceKošice - mestská časť Vyšné Opátske · tržby 33 885 € (2013)
- Cirkevná materská škola sv. Alžbety, Ustianska 11, TrnavaTrnava · tržby 33 831 € (2024)
- Základná škola s materskou školou, Nová Bystrica 686Nová Bystrica · tržby 33 830 € (2013)
- Základná škola s materskou školou, Bzovík 136Bzovík · tržby 33 827 € (2013)
- Materská škola, Miletičova 37, BratislavaBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 33 824 € (2013)
- Vajano, s. r. o.Trenčín · tržby 33 804 € (2025)
- RACIO EDUCATION SLOVAKIA, s.r.o.Prievidza · tržby 33 795 € (2025)
- ZMEŇ SI ŽIVOT s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 33 790 € (2025)
- Stredná odborná škola beauty služieb, Račianska 105, BratislavaBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 33 773 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PO - BOZ, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PO - BOZ: Modra
PO - BOZ sídli na adrese Šúrska 5, 900 01 Modra, okres Pezinok. V obci Modra je 1 791 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.
Modra: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›
PO - BOZ: IČO, sídlo a základné údaje
PO - BOZ, s.r.o. (IČO 35882191) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Modra, okres Pezinok. Dátum vzniku je 14. 4. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Miroslav Grof. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 855 € a výsledok hospodárenia +2 257 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 14. 4. 2004 |
| Obec | Modra |
| Okres | Okres Pezinok |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) PO - BOZ, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 855 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›
Sieť prepojení firmy PO - BOZ
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PO - BOZ
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PO - BOZ
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy250zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Modratypický nepokrytý dopyt 382 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 375 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava406 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 224 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Modra
Bohnenkamp s. r. o.Ko.Ma.Co-sk s.r.o.KNOTT spol. s r.o.hameln rds s. r. o.NALE TABAK s. r. o.Všetky firmy v obci Modra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Pezinok
ADHERSOL s.r.o.design office bratislava, s. r. o.INTERCEDU, a.s.ZUB A ZÚBOK s.r.o.LET s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.