URBIA HOLDING a.s. v likvidácii
Bratislava - Staré Mesto
70 800 €tržby 2021 ▼ 14 %+96 927 €zisk 2021zaniknutá 22. 7. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 22. 7. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 108 000 €, výsledok hospodárenia 11 812 €
- 13 : tržby 96 000 €, výsledok hospodárenia -11 109 €
- 14 : tržby 82 000 €, výsledok hospodárenia -23 181 €
- 15 : tržby 128 400 €, výsledok hospodárenia -5 650 €
- 16 : tržby 131 400 €, výsledok hospodárenia -14 480 €
- 17 : tržby 132 000 €, výsledok hospodárenia 9 793 €
- 18 : tržby 129 000 €, výsledok hospodárenia -12 845 914 €
- 19 : tržby 104 000 €, výsledok hospodárenia -6 387 903 €
- 20 : tržby 82 000 €, výsledok hospodárenia 2 138 €
- 21 : tržby 70 800 €, výsledok hospodárenia 96 927 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 649 811 €
URBIA HOLDING a.s. v likvidácii (IČO 35879700), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 24. 3. 2004 do 22. 7. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci URBIA HOLDING a.s.
osobné náklady v roku 2015 boli 3 210 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2015 | — | 3 210 € | — |
| 2014 | — | 4 938 € | — |
| 2013 | — | 12 346 € | — |
| 2012 | — | 4 938 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2015 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci URBIA HOLDING a.s.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok URBIA HOLDING a.s.
Za rok 2021 má URBIA HOLDING a.s. v závierke tržby 70 800 €, o 13,7 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +96 927 €. Závierky máme za 11 rokov (2012 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2017: 132 000 €.
Výkaz ziskov a strát URBIA HOLDING a.s.
Najvyššie tržby: rok 2017, 132 000 €. Najnižšie: rok 2021, 70 800 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | 70 800 € |
| 2020 | 82 000 € |
| 2019 | 104 000 € |
| 2018 | 129 000 € |
| 2017 | 132 000 € |
| 2016 | 131 400 € |
| 2015 | 128 400 € |
| 2014 | 82 000 € |
| 2013 | 96 000 € |
| 2012 | 108 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 7 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −24 817 378 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −5 649 811 € |
| 2021 | 96 927 € |
| 2020 | 2 138 € |
| 2019 | −6 387 903 € |
| 2018 | −12 845 914 € |
| 2017 | 9 793 € |
| 2016 | −14 480 € |
| 2015 | −5 650 € |
| 2014 | −23 181 € |
| 2013 | −11 109 € |
| 2012 | 11 812 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- URBIA HOLDING a.s.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,6 %, medián odvetvia +4,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | URBIA HOLDING a.s. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | +4,6 % |
| 2021 | — | +4,4 % |
| 2020 | +2,6 % | +3,4 % |
| 2019 | — | +3,2 % |
| 2018 | — | +3,6 % |
| 2017 | +7,4 % | +5,1 % |
| 2016 | −11,0 % | +4,6 % |
| 2015 | −4,4 % | +4,2 % |
| 2014 | −28,3 % | — |
| 2013 | −11,6 % | — |
| 2012 | +10,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 9 rokov, najviac v roku 2015 (+56,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | −13,7 % |
| 2020 | −21,2 % |
| 2019 | −19,4 % |
| 2018 | −2,3 % |
| 2017 | +0,5 % |
| 2016 | +2,3 % |
| 2015 | +56,6 % |
| 2014 | −14,6 % |
| 2013 | −11,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha URBIA HOLDING a.s.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 9 178 619 €, vlastné imanie 9 178 619 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 9 178 619 € | 9 178 619 € | — |
| 2021 | 11 822 917 € | 11 222 927 € | 599 990 € |
| 2020 | 11 128 023 € | 11 125 999 € | 2 024 € |
| 2019 | 9 257 308 € | 7 223 861 € | 2 033 447 € |
| 2018 | 11 607 992 € | 11 605 065 € | 2 927 € |
| 2017 | 18 442 799 € | 18 137 778 € | 305 021 € |
| 2016 | 18 430 495 € | 18 127 985 € | 302 510 € |
| 2015 | 18 431 886 € | 18 142 466 € | 289 420 € |
| 2014 | 18 229 492 € | 18 148 116 € | 81 376 € |
| 2013 | 18 244 755 € | 18 171 297 € | 73 458 € |
| 2012 | 18 256 527 € | 18 182 406 € | 74 121 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok URBIA HOLDING a.s. (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | −5 649 811 € | 9 178 619 € | 9 178 619 € | — | −2 667 € | — |
| 2021 | 70 800 € | 96 927 € | 11 822 917 € | 11 222 927 € | 599 990 € | −18 120 € | +136,9 % |
| 2020 | 82 000 € | 2 138 € | 11 128 023 € | 11 125 999 € | 2 024 € | −41 832 € | +2,6 % |
| 2019 | 104 000 € | −6 387 903 € | 9 257 308 € | 7 223 861 € | 2 033 447 € | −188 237 € | −6 142,2 % |
| 2018 | 129 000 € | −12 845 914 € | 11 607 992 € | 11 605 065 € | 2 927 € | −203 821 € | −9 958,1 % |
| 2017 | 132 000 € | 9 793 € | 18 442 799 € | 18 137 778 € | 305 021 € | 19 330 € | +7,4 % |
| 2016 | 131 400 € | −14 480 € | 18 430 495 € | 18 127 985 € | 302 510 € | −3 285 € | −11,0 % |
| 2015 | 128 400 € | −5 650 € | 18 431 886 € | 18 142 466 € | 289 420 € | 1 257 € | −4,4 % |
| 2014 | 82 000 € | −23 181 € | 18 229 492 € | 18 148 116 € | 81 376 € | −12 457 € | −28,3 % |
| 2013 | 96 000 € | −11 109 € | 18 244 755 € | 18 171 297 € | 73 458 € | 3 597 € | −11,6 % |
| 2012 | 108 000 € | 11 812 € | 18 256 527 € | 18 182 406 € | 74 121 € | 20 124 € | +10,9 % |
Riziko: zaplatí URBIA HOLDING a.s.?
Peniaze od štátu: URBIA HOLDING a.s.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy URBIA HOLDING a.s.
Dátum vzniku URBIA HOLDING a.s. je 24. 3. 2004. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/3298/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 108 000 € · majetok 18 256 527 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 11.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
URBIA HOLDING a.s. v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
URBIA HOLDING a.s. je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 36 517 € (13 562 závierok), URBIA HOLDING a.s. má 70 800 €, čo je 1,9-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 647 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je URBIA HOLDING a.s. 835. z 1 901.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 121 €, polovica do 36 517 €, tri štvrtiny do 121 073 €; 10 % firiem má viac než 471 604 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 505 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 121 € |
| medián | 36 517 € |
| horný kvartil | 121 073 € |
| 10 % firiem má viac než | 471 604 € |
| URBIA HOLDING a.s. | 70 800 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- URBIA HOLDING a.s.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby URBIA HOLDING a.s. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | URBIA HOLDING a.s. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | 39 137 € |
| 2021 | 70 800 € | 36 517 € |
| 2020 | 82 000 € | 38 849 € |
| 2019 | 104 000 € | 41 634 € |
| 2018 | 129 000 € | 41 053 € |
| 2017 | 132 000 € | 40 920 € |
| 2016 | 131 400 € | 41 407 € |
| 2015 | 128 400 € | 40 006 € |
| 2014 | 82 000 € | — |
| 2013 | 96 000 € | — |
| 2012 | 108 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| URBIA HOLDING a.s. | 70 800 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 50 738 € |
| medián kraja | 41 184 € |
| medián Slovenska | 36 517 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- V.L.S. s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 157 846 € (2024)
- NYC s.r.o.Pezinok · tržby 157 775 € (2025)
- TIRCOM, s. r. o.Trenčín · tržby 157 750 € (2025)
- INVEST 14 - INstoria BB LOG a. s.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 157 672 € (2025)
- PropertyX, s.r.o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 157 440 € (2025)
- KODOS, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 157 434 € (2025)
- J.F.A. Invest, s.r.o.Šamorín · tržby 157 327 € (2025)
- Medical DS s.r.o.Dunajská Streda · tržby 157 261 € (2025)
- ViOn - INVEST, s.r.o.Zlaté Moravce · tržby 157 194 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb URBIA HOLDING a.s., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo URBIA HOLDING a.s.: Bratislava - Staré Mesto
URBIA HOLDING a.s. sídli na adrese Panská 14, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 974 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 858. Na tej istej adrese je zapísaných 19 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
URBIA HOLDING a.s.: IČO, sídlo a základné údaje
URBIA HOLDING a.s. v likvidácii (IČO 35879700) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 24. 3. 2004, zánik je v registri zapísaný ku dňu 22. 7. 2023, po 19 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 70 800 € a výsledok hospodárenia +96 927 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Akciová spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68310 |
| Vznik | 24. 3. 2004 |
| Zánik | 22. 7. 2023 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy URBIA HOLDING a.s.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu URBIA HOLDING a.s.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu URBIA HOLDING a.s.
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Najbližší tender zadarmo
Tlačiarenské službyPrešovská univerzita v Prešovelehota 21. 10. 2026, 9:00 · odhad 2 700 € · EKSKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava195 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 15. 10. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava I
CBRE s.r.o.JTRE a.s.INVEST 30 - Kubániho dvory Zvolen a.s.DANUBE SHIPPING, s.r.o.LIVING PARK PRO a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.