VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SLAVKOF invest s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Ostatné vzdelávanie i. n.

49 860 €tržby 2025 ▲ 2 %+98 833 440 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

49 860 €tržby 2025 ▲ 2 %
+98 833 440 €zisk 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 1 477 €
  2. 13 : tržby 41 358 €, výsledok hospodárenia 5 283 €
  3. 14 : tržby 28 760 €, výsledok hospodárenia 1 837 €
  4. 15 : tržby 26 839 €, výsledok hospodárenia 1 263 €
  5. 16 : tržby 18 658 €, výsledok hospodárenia -6 971 €
  6. 17 : tržby 12 342 €, výsledok hospodárenia -1 650 €
  7. 18 : tržby 6 415 €, výsledok hospodárenia 47 063 €
  8. 19 : tržby 1 105 €, výsledok hospodárenia 54 637 €
  9. 20 : tržby 1 912 €, výsledok hospodárenia -29 803 €
  10. 21 : tržby 12 131 €, výsledok hospodárenia -15 334 €
  11. 22 : tržby 48 835 €, výsledok hospodárenia -2 966 €
  12. 23 : tržby 28 049 €, výsledok hospodárenia 174 906 €
  13. 24 : tržby 48 888 €, výsledok hospodárenia 236 155 €
  14. 25 : tržby 49 860 €, výsledok hospodárenia 98 833 440 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SLAVKOF invest s. r. o. (IČO 35874139) mala v roku 2025 tržby 49 860 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SLAVKOF invest

V roku 2025 mala SLAVKOF invest priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konatelia SLAVKOF invest

Podľa Registra právnických osôb konajú za SLAVKOF invest 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločníci SLAVKOF invest

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok SLAVKOF invest

Za rok 2025 má SLAVKOF invest v závierke tržby 49 860 €, o 2,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +98 833 440 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 49 860 €.

Tržby 202550 tis. €▲ +2,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202598,8 mil. €zisk
Majetok (aktíva) 2025162,7 mil. €
Vlastné imanie 202599,3 mil. €
Záväzky 202563,3 mil. €38,9 % majetku
Pridaná hodnota 202549 tis. €
Zisková marža 2025+198 221,9 %medián odvetvia +8,6 %
Súčet výsledkov za 14 rokov99,3 mil. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát SLAVKOF invest

Súvaha SLAVKOF invest

Všetky čísla zo závierok SLAVKOF invest (14 rokov)
Čísla zo závierok SLAVKOF invest po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202549 860 €98 833 440 €162 666 400 €99 324 850 €63 341 550 €49 440 €+198 221,9 %
202448 888 €236 155 €64 548 254 €491 410 €64 056 844 €41 746 €+483,1 %
202328 049 €174 906 €64 550 701 €255 255 €64 295 446 €17 556 €+623,6 %
202248 835 €−2 966 €64 412 947 €80 348 €64 332 599 €38 756 €−6,1 %
202112 131 €−15 334 €64 408 855 €83 315 €64 325 540 €2 215 €−126,4 %
20201 912 €−29 803 €2 149 960 €98 650 €2 051 310 €589 €−1 558,7 %
20191 105 €54 637 €2 049 482 €128 453 €1 921 029 €−2 538 €+4 944,5 %
20186 415 €47 063 €2 003 716 €73 816 €1 929 900 €6 108 €+733,6 %
201712 342 €−1 650 €2 013 815 €26 753 €1 987 062 €8 447 €−13,4 %
201618 658 €−6 971 €56 569 €28 403 €28 166 €3 475 €−37,4 %
201526 839 €1 263 €87 293 €35 375 €26 895 €11 087 €+4,7 %
201428 760 €1 837 €62 349 €59 112 €2 082 €11 675 €+6,4 %
201341 358 €5 283 €96 015 €32 275 €62 584 €15 051 €+12,8 %
2012—1 477 €85 961 €26 992 €56 162 €——

Riziko: zaplatí SLAVKOF invest?

Peniaze od štátu: SLAVKOF invest

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SLAVKOF invest

Dátum vzniku SLAVKOF invest je 23. 1. 2004, teda pred 22 rokmi. Skoršie obchodné mená: Medzinárodný inštitút, s.r.o., 4chée s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30518/B
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2021780167 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 85 961 €
  4. Zmena obchodného menaPredtým Medzinárodný inštitút, s.r.o., odvtedy 4chée s.r.o.
  5. Nový spoločník: Ing. Roman MurárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový spoločník: Ing. Petra MurárováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Zmena obchodného menaPredtým 4chée s.r.o., odvtedy SLAVKOF invest s. r. o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 49 860 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SLAVKOF invest

  • vyučovanie v odbore cudzích jazykov-anglický jazyk,
  • vyučovanie v odbore cudzích jazykov-francúzsky jazyk,
  • preklady a tlmočenie z/do slovenského, anglického, francúzskeho, nemeckého, talianského, španielského a ruského jazyka okrem služieb vymedzených zákonom č. 36/1967 Zb.,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • usporadúvanie školení, seminárov a vzdelávacích podujatí,
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),
  • zhotovovanie www stránok a grafické návrhy,
  • výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • sťahovacie služby
  • skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • kuriérske služby
  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • finančný lízing
  • faktoring a forfaiting
  • sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľnej živnosti
  • vedenie účtovníctva
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • dizajnérske činnosti
  • fotografické služby
  • služby požičovní
  • prenájom hnuteľných vecí
  • informačná činnosť
  • čistiace a upratovacie služby
  • administratívne služby
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  • verejné obstarávanie

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

SLAVKOF invest v odvetví vzdelávanie

SLAVKOF invest je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), SLAVKOF invest má 49 860 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 038 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SLAVKOF invest 183. z 429.

V odvetví v okrese Bratislava II1 038aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 559Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SLAVKOF invest, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Vzdelávanie v okrese Bratislava II ›

Sídlo SLAVKOF invest: Bratislava - Ružinov

SLAVKOF invest sídli na adrese Pribinova 19276/38A, 811 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 80 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 863aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 360aktívnych
V tom istom odvetví1 038okres Bratislava II
Na tej istej adrese80aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

SLAVKOF invest: IČO, sídlo a základné údaje

SLAVKOF invest s. r. o. (IČO 35874139) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 23. 1. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutármi sú Ing. Petra Murárová a Ing. Roman Murár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 860 € a výsledok hospodárenia +98 833 440 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559)
Základné imanie33 195 €
Vznik23. 1. 2004
Skoršie názvyMedzinárodný inštitút, s.r.o.
4chée s.r.o.
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) SLAVKOF invest s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 860 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy SLAVKOF invest

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SLAVKOF invest

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SLAVKOF invest

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
  • Končiace zmluvy250zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s.ytilaer s.r.o.4gon s.r.o.SLAVKOF funding s. r. o.SLAVKOF travel a. s.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava II

FF Technologies s. r. o.Topdental Slovensko, s.r.o.ELU Medical s.r.o.GALILEO SCHOOL, s.r.o.Shirtago s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk