VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Mohler s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

215 860 €tržby 2025 ▼ 3 %+28 510 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

215 860 €tržby 2025 ▼ 3 %
+28 510 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 149 953 €, výsledok hospodárenia 44 746 €
  2. 13 : tržby 126 505 €, výsledok hospodárenia 19 584 €
  3. 14 : tržby 129 627 €, výsledok hospodárenia 17 584 €
  4. 15 : tržby 143 704 €, výsledok hospodárenia 30 950 €
  5. 16 : tržby 178 833 €, výsledok hospodárenia 65 585 €
  6. 17 : tržby 191 056 €, výsledok hospodárenia 66 116 €
  7. 18 : tržby 184 072 €, výsledok hospodárenia 83 221 €
  8. 19 : tržby 171 277 €, výsledok hospodárenia 69 054 €
  9. 20 : tržby 156 486 €, výsledok hospodárenia 64 214 €
  10. 21 : tržby 158 286 €, výsledok hospodárenia 70 102 €
  11. 22 : tržby 172 943 €, výsledok hospodárenia 53 591 €
  12. 23 : tržby 278 453 €, výsledok hospodárenia 122 531 €
  13. 24 : tržby 221 604 €, výsledok hospodárenia 44 095 €
  14. 25 : tržby 215 860 €, výsledok hospodárenia 28 510 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Mohler s.r.o. (IČO 35871555) mala v roku 2025 tržby 215 860 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Mohler

V roku 2025 mala Mohler priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 43 431 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 834 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Bratislava II bola v roku 2025 2 302 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konatelia Mohler

Podľa Registra právnických osôb konajú za Mohler 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník Mohler

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Mohler
Podiely spoločníkov na vkladoch Mohler Tomáš Mohler 100,0 %. Spolu 6 639 €. Tomáš Mohler: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Tomáš Mohler100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Tomáš Mohlerod 14. 12. 2012 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Mohler

Za rok 2025 má Mohler v závierke tržby 215 860 €, o 2,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +28 510 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 278 453 €.

Tržby 2025216 tis. €▼ −2,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202529 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025335 tis. €
Vlastné imanie 2025326 tis. €
Záväzky 20258 918 €2,7 % majetku
Pridaná hodnota 2025159 tis. €
Zisková marža 2025+13,2 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov780 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Mohler

Súvaha Mohler

Všetky čísla zo závierok Mohler (14 rokov)
Čísla zo závierok Mohler po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025215 860 €28 510 €334 717 €325 799 €8 918 €158 673 €+13,2 %
2024221 604 €44 095 €367 220 €361 503 €5 717 €156 829 €+19,9 %
2023278 453 €122 531 €344 260 €317 408 €26 852 €223 934 €+44,0 %
2022172 943 €53 591 €205 944 €194 878 €11 066 €135 198 €+31,0 %
2021158 286 €70 102 €215 829 €210 340 €5 489 €130 924 €+44,3 %
2020156 486 €64 214 €145 111 €140 239 €4 872 €127 624 €+41,0 %
2019171 277 €69 054 €164 147 €159 246 €4 901 €137 140 €+40,3 %
2018184 072 €83 221 €168 700 €156 308 €12 392 €145 798 €+45,2 %
2017191 056 €66 116 €145 279 €138 672 €6 607 €122 651 €+34,6 %
2016178 833 €65 585 €109 946 €72 556 €37 390 €105 891 €+36,7 %
2015143 704 €30 950 €117 243 €110 834 €6 409 €82 201 €+21,5 %
2014129 627 €17 584 €183 076 €79 884 €103 192 €69 656 €+13,6 %
2013126 505 €19 584 €172 333 €62 301 €110 032 €71 108 €+15,5 %
2012149 953 €44 746 €140 113 €51 717 €88 396 €83 228 €+29,8 %

Riziko: zaplatí Mohler?

Mohler a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 19 zmlúv s dodávateľom Mohler v objeme 231 253 € z rokov 2013 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Inštitút pre verejnú správu Bratislava: 96 845 € v 5 zmluvách.

Zmluvy so štátom19Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv231 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20132. 2. 2013

História firmy Mohler

Dátum vzniku Mohler je 4. 12. 2003, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30229/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021761280
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 149 953 € · majetok 140 113 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a. s. (BTS), hodnota zmluvy 6 406 €. Firma vznikla 4. 12. 2003.
  5. Nový spoločník: Tomáš MohlerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 215 860 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Mohler

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • odborné prehliadky a odborné skúšky zdvíhacích zariadení,
  • odborné prehliadky a odborné skúšky tlakových zariadení,
  • odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených elektrických zariadení,
  • montáž, opravy a údržba elektrických zariadení,
  • elektroinštalatérstvo,
  • poradenská činnosť v elektrotechnike v rozsahu voľnej živnosti,
  • vodoinštalatérstvo,
  • búracie práce bez použitia trhavín,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • montáž a demontáž mechanických častí výstavných zariadení,
  • automatizované spracovanie údajov,
  • prenájom hnuteľných vecí - dopravné prostriedky, strojné zariadenia, kancelárska technika v rozsahu voľnej živnosti,
  • inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve,
  • technik požiarnej ochrany,
  • poradenská činnosť v oblasti výpočtovej techniky v rozsahu voľnej živnosti,
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti,
  • prekladateľská a tlmočnícka činnosť z a do jazyka nemeckého a anglického,
  • vyučovanie v odbore cudzích jazykov - nemecký jazyk,
  • vedenie účtovníctva,
  • administratívne práce,
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,
  • činnosť účtovných poradcov,
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov,
  • čalúnnictvo,
  • prenájom bytových a nebytových priestorov spojený s poskytovaním doplnkových služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom,
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,
  • píliarska výroba,
  • výroba drevených obalov,
  • maliarske a natieračské práce,
  • kovoobrábanie,
  • zámočníctvo,
  • nástrojárstvo,
  • zváračské práce,
  • výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce,
  • výchova a vzdelávanie osôb na obsluhu motorových vozíkov,
  • výchova a vzdelávanie revíznych technikov vyhradených technických zariadení elektrických,
  • výchova a vzdelávanie elektrotechnikov, samostatných elektrotechnikov a elektrotechnikov na riadenie činností alebo riadenie prevádzky,
  • výchova a vzdelávanie viazačov bremien,
  • výchova a vzdelávanie osôb na opravy vyhradených technických zariadení zdvíhacích,
  • výchova a vzdelávanie osôb na obsluhu vyhradených technických zariadení zdvíhacích,
  • výchova a vzdelávanie osôb na opravy vyhradených technických zariadení tlakových,
  • výchova a vzdelávanie osôb na obsluhu vyhradených technických zariadení tlakových,
  • výchova a vzdelávanie zamestnancov a vedúcich zamestnancov,
  • výchova a vzdelávanie zamestnancov na obsluhu vybraných stavebných strojov a zariadení,
  • odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení plynových,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Mohler v odvetví maloobchod

Mohler je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), Mohler má 215 860 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 069 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mohler 493. z 1 359.

V odvetví v okrese Bratislava II4 069aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 953Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mohler, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo Mohler: Bratislava - Ružinov

Mohler sídli na adrese Budovateľská 27, 821 08 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 863aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 360aktívnych
V tom istom odvetví4 069okres Bratislava II
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Mohler: IČO, sídlo a základné údaje

Mohler s.r.o. (IČO 35871555) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 4. 12. 2003, na trhu je 22 rokov a štatutármi sú Ľubomír Mohler a Tomáš Mohler. Za rok 2025 sú v závierke tržby 215 860 € a výsledok hospodárenia +28 510 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie6 639 €
Vznik4. 12. 2003
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Mohler s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 215 860 €, typická firma odvetvia 97 643 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Mohler

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Mohler

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Mohler

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 100 €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy169zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 800 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava II

Sales Specialist s.r.o.RASPB, s. r. o.REWAN s. r. o.Dallmayr Vending & Office k. s.Sirowa Slovakia s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk