ITA PROFESSIONAL s.r.o.
Bratislava - Petržalka
0 €tržby 2016−1 063 €strata 2016zaniknutá 8. 2. 2017
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 8. 2. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 44 079 €, výsledok hospodárenia -45 101 €
- 13 : tržby 30 146 €, výsledok hospodárenia -29 902 €
- 14 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -1 849 €
- 15 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -1 849 €
- 16 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -1 063 €
ITA PROFESSIONAL s.r.o. (IČO 35868309), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 6. 10. 2003 do 8. 2. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci ITA PROFESSIONAL
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok ITA PROFESSIONAL
Za rok 2016 má ITA PROFESSIONAL v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia −1 063 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2012: 44 079 €.
Výkaz ziskov a strát ITA PROFESSIONAL
Najvyššie tržby: rok 2012, 44 079 €. Najnižšie: rok 2014, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 0 € |
| 2015 | 0 € |
| 2014 | 0 € |
| 2013 | 30 146 € |
| 2012 | 44 079 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −79 764 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −1 063 € |
| 2015 | −1 849 € |
| 2014 | −1 849 € |
| 2013 | −29 902 € |
| 2012 | −45 101 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ITA PROFESSIONAL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 43 €, vlastné imanie −72 313 € a záväzky 72 356 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 43 € | −72 313 € | 72 356 € |
| 2015 | 568 € | −70 213 € | 70 638 € |
| 2014 | 568 € | −70 213 € | 70 638 € |
| 2013 | 2 137 € | −68 363 € | 70 357 € |
| 2012 | 2 302 € | −86 215 € | 88 517 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ITA PROFESSIONAL (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 0 € | −1 063 € | 43 € | −72 313 € | 72 356 € | 0 € | — |
| 2015 | 0 € | −1 849 € | 568 € | −70 213 € | 70 638 € | −39 € | — |
| 2014 | 0 € | −1 849 € | 568 € | −70 213 € | 70 638 € | −39 € | — |
| 2013 | 30 146 € | −29 902 € | 2 137 € | −68 363 € | 70 357 € | −9 578 € | −99,2 % |
| 2012 | 44 079 € | −45 101 € | 2 302 € | −86 215 € | 88 517 € | −13 178 € | −102,3 % |
Riziko: zaplatí ITA PROFESSIONAL?
Peniaze od štátu: ITA PROFESSIONAL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ITA PROFESSIONAL
Dátum vzniku ITA PROFESSIONAL je 6. 10. 2003. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/29917/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 44 079 € · majetok 2 302 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5, posledné tržby 0 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
ITA PROFESSIONAL v odvetví maloobchod
ITA PROFESSIONAL je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 534 aktívnych subjektov.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| medián okresu Bratislava V | 72 266 € |
|---|---|
| medián kraja | 63 046 € |
| medián Slovenska | 63 558 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava V ›
Sídlo ITA PROFESSIONAL: Bratislava - Petržalka
ITA PROFESSIONAL sídli na adrese Gercenova 5, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
ITA PROFESSIONAL: IČO, sídlo a základné údaje
ITA PROFESSIONAL s.r.o. (IČO 35868309) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 6. 10. 2003, zánik je v registri zapísaný ku dňu 8. 2. 2017, po 13 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia −1 063 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47990 |
| Vznik | 6. 10. 2003 |
| Zánik | 8. 2. 2017 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy ITA PROFESSIONAL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ITA PROFESSIONAL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ITA PROFESSIONAL
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy165zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 400 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 445 973 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR413 zmlúv za 3 roky · 1 590 343 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 717 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava V
slovenské pumpy s. r. o.EUROPROFI-EL s. r. o.HTN Service, s. r. o.LITOGRAF s. r. o.3MON, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.