VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SVVH, s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

1 105 €tržby 2016 ▼ 79 %−1 233 €strata 2016

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 105 €tržby 2016 ▼ 79 %
−1 233 €strata 2016
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 21 077 €
  2. 13 : tržby 1 523 683 €, výsledok hospodárenia 11 706 €
  3. 14 : tržby 31 550 €, výsledok hospodárenia 12 395 €
  4. 15 : tržby 5 293 €, výsledok hospodárenia -6 812 €
  5. 16 : tržby 1 105 €, výsledok hospodárenia -1 233 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -6 910 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -6 235 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SVVH, s.r.o. (IČO 35865288), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 14. 8. 2003 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SVVH

osobné náklady v roku 2014 boli 2 288 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 16. 10. 2026.

Konateľ SVVH

Podľa Registra právnických osôb koná za SVVH 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník SVVH

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SVVH
Podiely spoločníkov na vkladoch SVVH Marcel Petrucha 100,0 %. Spolu 6 639 €. Marcel Petrucha: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Marcel Petrucha100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Marcel Petruchaod 1. 7. 2020 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SVVH

Za rok 2016 má SVVH v závierke tržby 1 105 €, o 79,1 % menej než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −1 233 €. Závierky máme za 8 rokov (2012 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2013: 1 523 683 €.

Tržby 20161 105 €▼ −79,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2016−1 233 €strata
Majetok (aktíva) 201941 tis. €
Vlastné imanie 201941 tis. €
Záväzky 201925 €0,1 % majetku
Zisková marža 2016−111,6 %medián odvetvia +1,6 %
Súčet výsledkov za 8 rokov24 tis. €2012 až 2019

Výkaz ziskov a strát SVVH

Súvaha SVVH

Všetky čísla zo závierok SVVH (8 rokov)
Čísla zo závierok SVVH po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2019——41 406 €41 381 €25 €——
2018—−6 235 €41 406 €41 381 €25 €——
2017—−6 910 €50 947 €47 615 €3 332 €——
20161 105 €−1 233 €63 482 €54 525 €8 957 €—−111,6 %
20155 293 €−6 812 €86 278 €55 758 €30 520 €−5 578 €−128,7 %
201431 550 €12 395 €181 688 €62 570 €119 118 €14 868 €+39,3 %
20131 523 683 €11 706 €1 958 858 €50 175 €1 908 683 €28 518 €+0,8 %
2012—21 077 €1 322 434 €38 470 €1 283 964 €——

Riziko: zaplatí SVVH?

Peniaze od štátu: SVVH

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SVVH

Dátum vzniku SVVH je 14. 8. 2003, teda pred 23 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/29596/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 1 322 434 €
  3. Nový štatutár: Marcel PetruchaKonateľ
  4. Nový spoločník: Marcel PetruchaSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SVVH

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo,
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve,
  • úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava,
  • vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m,
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva,
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba,
  • výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu,
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovu,
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobom,
  • výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení,
  • výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií,
  • výroba a montáž tieniacej techniky,
  • čistenie kanalizačných systémov,
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom,
  • prípravné práce k realizácii stavby,
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná osobnými cestnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie,
  • skladovanie,
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností,
  • počítačové služby,
  • služby spojené s počítačovým spracovaním údajov,
  • finančný leasing,
  • poskytovanie úverov zo zdrojov, na ktoré sa nevyžaduje povolenie banky,
  • faktoring a forfaiting,
  • vedenie účtovníctva,
  • správa a údržba bytového/nebytového fondu v rozsahu voľných živností,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • administratívne služby,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • čistiace a upratovacie služby,
  • reklamné a marketingové služby,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

SVVH v odvetví maloobchod

SVVH je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 63 581 € (19 904 závierok), SVVH má 1 105 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 069 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SVVH 1 319. z 1 359.

V odvetví v okrese Bratislava II4 069aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou19 904Slovensko, rok 2016
Medián tržieb odvetvia64 tis. €rok 2016
Medián ziskovej marže+1,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SVVH, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo SVVH: Bratislava - Ružinov

SVVH sídli na adrese Haburská 91/12, 821 01 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 862aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 358aktívnych
V tom istom odvetví4 069okres Bratislava II
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

SVVH: IČO, sídlo a základné údaje

SVVH, s.r.o. (IČO 35865288) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 14. 8. 2003, na trhu je 23 rokov a štatutárom je Marcel Petrucha. Za rok 2016 sú v závierke tržby 1 105 € a výsledok hospodárenia −1 233 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie6 639 €
Vznik14. 8. 2003
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) SVVH, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2016 mala 1 105 €, typická firma odvetvia 63 581 € (medián z 19 904 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy SVVH

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SVVH

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SVVH

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 400 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava II

Sales Specialist s.r.o.RASPB, s. r. o.REWAN s. r. o.Dallmayr Vending & Office k. s.Sirowa Slovakia s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk