HP Promotion Slovakia, a.s. v likvidácii
Bratislava - Ružinov
667 €tržby 2018 ▼ 42 %+119 €zisk 2018zaniknutá 24. 3. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 24. 3. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 945 €, výsledok hospodárenia 287 €
- 13 : tržby 945 €, výsledok hospodárenia 322 €
- 14 : tržby 394 €, výsledok hospodárenia -456 €
- 15 : tržby 1 144 €, výsledok hospodárenia 499 €
- 16 : tržby 1 143 €, výsledok hospodárenia 351 €
- 17 : tržby 1 144 €, výsledok hospodárenia 349 €
- 18 : tržby 667 €, výsledok hospodárenia 119 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -487 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -978 €
HP Promotion Slovakia, a.s. v likvidácii (IČO 35861304), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 9. 7. 2003 do 24. 3. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci HP Promotion Slovakia, a.s.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok HP Promotion Slovakia, a.s.
Za rok 2018 má HP Promotion Slovakia, a.s. v závierke tržby 667 €, o 41,7 % menej než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +119 €. Závierky máme za 9 rokov (2012 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2015: 1 144 €.
Výkaz ziskov a strát HP Promotion Slovakia, a.s.
Najvyššie tržby: rok 2015, 1 144 €. Najnižšie: rok 2014, 394 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | 667 € |
| 2017 | 1 144 € |
| 2016 | 1 143 € |
| 2015 | 1 144 € |
| 2014 | 394 € |
| 2013 | 945 € |
| 2012 | 945 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 3 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 6 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | −978 € |
| 2019 | −487 € |
| 2018 | 119 € |
| 2017 | 349 € |
| 2016 | 351 € |
| 2015 | 499 € |
| 2014 | −456 € |
| 2013 | 322 € |
| 2012 | 287 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- HP Promotion Slovakia, a.s.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +17,8 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | HP Promotion Slovakia, a.s. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | — | +3,4 % |
| 2019 | — | +3,2 % |
| 2018 | +17,8 % | +3,5 % |
| 2017 | +30,5 % | +5,1 % |
| 2016 | +30,7 % | +4,6 % |
| 2015 | +43,6 % | +4,2 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | +34,1 % | — |
| 2012 | +30,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2015 (+190,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | −41,7 % |
| 2017 | +0,1 % |
| 2016 | −0,1 % |
| 2015 | +190,4 % |
| 2014 | −58,3 % |
| 2013 | 0,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HP Promotion Slovakia, a.s.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 47 533 €, vlastné imanie 6 941 € a záväzky 40 592 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 47 533 € | 6 941 € | 40 592 € |
| 2019 | 47 361 € | 7 920 € | 39 441 € |
| 2018 | 132 202 € | 8 407 € | 123 795 € |
| 2017 | 131 483 € | 8 287 € | 123 196 € |
| 2016 | 129 337 € | 7 938 € | 121 399 € |
| 2015 | 127 187 € | 7 587 € | 119 600 € |
| 2014 | 124 891 € | 7 088 € | 117 803 € |
| 2013 | 123 266 € | 7 544 € | 115 722 € |
| 2012 | 121 134 € | 7 223 € | 113 911 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HP Promotion Slovakia, a.s. (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | −978 € | 47 533 € | 6 941 € | 40 592 € | −1 150 € | — |
| 2019 | — | −487 € | 47 361 € | 7 920 € | 39 441 € | −700 € | — |
| 2018 | 667 € | 119 € | 132 202 € | 8 407 € | 123 795 € | −34 € | +17,8 % |
| 2017 | 1 144 € | 349 € | 131 483 € | 8 287 € | 123 196 € | 644 € | +30,5 % |
| 2016 | 1 143 € | 351 € | 129 337 € | 7 938 € | 121 399 € | 643 € | +30,7 % |
| 2015 | 1 144 € | 499 € | 127 187 € | 7 587 € | 119 600 € | 794 € | +43,6 % |
| 2014 | 394 € | −456 € | 124 891 € | 7 088 € | 117 803 € | −307 € | −115,7 % |
| 2013 | 945 € | 322 € | 123 266 € | 7 544 € | 115 722 € | 144 € | +34,1 % |
| 2012 | 945 € | 287 € | 121 134 € | 7 223 € | 113 911 € | 95 € | +30,4 % |
Riziko: zaplatí HP Promotion Slovakia, a.s.?
Peniaze od štátu: HP Promotion Slovakia, a.s.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy HP Promotion Slovakia, a.s.
Dátum vzniku HP Promotion Slovakia, a.s. je 9. 7. 2003. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/3150/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 945 € · majetok 121 134 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 9.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
HP Promotion Slovakia, a.s. v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
HP Promotion Slovakia, a.s. je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 41 053 € (11 021 závierok), HP Promotion Slovakia, a.s. má 667 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 932 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HP Promotion Slovakia, a.s. 1 696. z 1 726.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 997 €, polovica do 41 053 €, tri štvrtiny do 147 991 €; 10 % firiem má viac než 525 921 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 500 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 997 € |
| medián | 41 053 € |
| horný kvartil | 147 991 € |
| 10 % firiem má viac než | 525 921 € |
| HP Promotion Slovakia, a.s. | 667 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- HP Promotion Slovakia, a.s.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby HP Promotion Slovakia, a.s. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | HP Promotion Slovakia, a.s. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | — | 38 820 € |
| 2019 | — | 41 617 € |
| 2018 | 667 € | 41 053 € |
| 2017 | 1 144 € | 40 920 € |
| 2016 | 1 143 € | 41 408 € |
| 2015 | 1 144 € | 40 000 € |
| 2014 | 394 € | — |
| 2013 | 945 € | — |
| 2012 | 945 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| HP Promotion Slovakia, a.s. | 667 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 46 895 € |
| medián kraja | 42 855 € |
| medián Slovenska | 41 053 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MAXXIMA Real s.r.o.Nová Ľubovňa · tržby 1 568 € (2025)
- C2NB Services s. r. o.Skalica · tržby 1 567 € (2025)
- SLNEČNÁ 11Banská Bystrica · tržby 1 555 € (2025)
- ROXY Invest, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 554 € (2025)
- SKL 101 a. s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 550 € (2025)
- CEERU s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 1 550 € (2025)
- M&K POWER s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 550 € (2025)
- MS PROPERTY, s. r. o.Martin · tržby 1 550 € (2025)
- „Ostrô"Kvačany · tržby 1 548 € (2022)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HP Promotion Slovakia, a.s., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo HP Promotion Slovakia, a.s.: Bratislava - Ružinov
HP Promotion Slovakia, a.s. sídli na adrese Drieňová 3, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 25 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
HP Promotion Slovakia, a.s.: IČO, sídlo a základné údaje
HP Promotion Slovakia, a.s. v likvidácii (IČO 35861304) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 9. 7. 2003, zánik je v registri zapísaný ku dňu 24. 3. 2022, po 18 rokoch. Za rok 2018 sú v závierke tržby 667 € a výsledok hospodárenia +119 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Akciová spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68310 |
| Vznik | 9. 7. 2003 |
| Zánik | 24. 3. 2022 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy HP Promotion Slovakia, a.s.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu HP Promotion Slovakia, a.s.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu HP Promotion Slovakia, a.s.
- Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
- Výhry konkurentov539firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava184 zmlúv za 3 roky · 1 433 486 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava82 zmlúv za 3 roky · 21 292 863 € · naposledy 3. 9. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava II
Nové Apollo s. r. o.FR-INVEST Hranična, s.r.o.Jones Lang LaSalle s. r. o.BRS, a.s.insignis s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.