PK REAL SERVIS s. r. o.
Pezinok · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
4 811 €tržby 2017 ▲ 0 %−1 150 €strata 2017aktívna 23 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 730 €
- 13 : tržby 12 750 €, výsledok hospodárenia 2 066 €
- 14 : tržby 1 120 €, výsledok hospodárenia 1 637 €
- 15 : tržby 13 000 €, výsledok hospodárenia 1 464 €
- 16 : tržby 4 811 €, výsledok hospodárenia 2 192 €
- 17 : tržby 4 811 €, výsledok hospodárenia -1 150 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -187 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -186 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -184 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -70 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
PK REAL SERVIS s. r. o. (IČO 35858826), sídlo Pezinok, je v registri zapísaná od 30. 5. 2003 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ PK REAL SERVIS
Podľa Registra právnických osôb koná za PK REAL SERVIS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník PK REAL SERVIS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok PK REAL SERVIS
Za rok 2017 má PK REAL SERVIS v závierke tržby 4 811 €, o 0,0 % viac než v roku 2016, a výsledok hospodárenia −1 150 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 13 000 €.
Výkaz ziskov a strát PK REAL SERVIS
Najvyššie tržby: rok 2015, 13 000 €. Najnižšie: rok 2014, 1 120 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | 4 811 € |
| 2016 | 4 811 € |
| 2015 | 13 000 € |
| 2014 | 1 120 € |
| 2013 | 12 750 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 7 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 3 512 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | −70 € |
| 2020 | −184 € |
| 2019 | −186 € |
| 2018 | −187 € |
| 2017 | −1 150 € |
| 2016 | 2 192 € |
| 2015 | 1 464 € |
| 2014 | 1 637 € |
| 2013 | 2 066 € |
| 2012 | −1 730 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PK REAL SERVIS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −23,9 %, medián odvetvia +5,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PK REAL SERVIS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,8 % |
| 2024 | — | +6,0 % |
| 2023 | — | +4,1 % |
| 2022 | — | +4,6 % |
| 2021 | — | +4,4 % |
| 2020 | — | +3,4 % |
| 2019 | — | +3,2 % |
| 2018 | — | +3,6 % |
| 2017 | −23,9 % | +5,1 % |
| 2016 | +45,6 % | +4,6 % |
| 2015 | +11,3 % | +4,2 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | +16,2 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 3 roky, najviac v roku 2017 (0,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | 0,0 % |
| 2016 | −63,0 % |
| 2015 | +1 060,7 % |
| 2014 | −91,2 % |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PK REAL SERVIS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 8 681 €, vlastné imanie 8 341 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 681 € | 8 341 € | 340 € |
| 2024 | 8 681 € | 8 681 € | — |
| 2023 | 8 681 € | 8 681 € | — |
| 2022 | 8 681 € | 8 681 € | — |
| 2021 | 8 681 € | 8 681 € | — |
| 2020 | 8 751 € | 8 751 € | — |
| 2019 | 8 935 € | 8 935 € | — |
| 2018 | 9 121 € | 9 121 € | — |
| 2017 | 10 268 € | 9 308 € | 960 € |
| 2016 | 11 418 € | 10 458 € | 960 € |
| 2015 | 8 746 € | 8 266 € | 480 € |
| 2014 | 7 282 € | 6 802 € | 480 € |
| 2013 | 7 035 € | 5 165 € | 1 870 € |
| 2012 | 3 199 € | 3 099 € | 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PK REAL SERVIS (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 8 681 € | 8 341 € | 340 € | — | — |
| 2024 | — | 0 € | 8 681 € | 8 681 € | — | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 8 681 € | 8 681 € | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 8 681 € | 8 681 € | — | — | — |
| 2021 | — | −70 € | 8 681 € | 8 681 € | — | — | — |
| 2020 | — | −184 € | 8 751 € | 8 751 € | — | −120 € | — |
| 2019 | — | −186 € | 8 935 € | 8 935 € | — | −120 € | — |
| 2018 | — | −187 € | 9 121 € | 9 121 € | — | −120 € | — |
| 2017 | 4 811 € | −1 150 € | 10 268 € | 9 308 € | 960 € | −123 € | −23,9 % |
| 2016 | 4 811 € | 2 192 € | 11 418 € | 10 458 € | 960 € | 3 401 € | +45,6 % |
| 2015 | 13 000 € | 1 464 € | 8 746 € | 8 266 € | 480 € | 2 000 € | +11,3 % |
| 2014 | 1 120 € | 1 637 € | 7 282 € | 6 802 € | 480 € | −4 980 € | +146,2 % |
| 2013 | 12 750 € | 2 066 € | 7 035 € | 5 165 € | 1 870 € | 2 111 € | +16,2 % |
| 2012 | — | −1 730 € | 3 199 € | 3 099 € | 100 € | −1 691 € | — |
Riziko: zaplatí PK REAL SERVIS?
Peniaze od štátu: PK REAL SERVIS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PK REAL SERVIS
Dátum vzniku PK REAL SERVIS je 30. 5. 2003, teda pred 23 rokmi. Skoršie obchodné meno: REAL SERVIS s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28926/B
- Zmena obchodného menaPredtým REAL SERVIS s.r.o., odvtedy PK REAL SERVIS s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 3 199 €
- Nový spoločník: JUDr. Roman KlimekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PK REAL SERVIS
- maloobchod v rozsahu voľných živností,
- veľkoobchod v rozsahu voľných živností,
- sprostredkovateľská a poradenská činnosť v rozsahu voľných živností,
- obstarávateľské služby spojené so správou nehnuteľností,
- organizovanie výstav, kultúrnych a spoločenských podujatí v rozsahu voľných živností,
- konzultačná činnosť v oblasti médií, prieskum trhu,
- sprostredkovanie výkonu služieb v rozsahu voľných živností,
- prenájom nehnuteľností, s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,
- poradenská činnosť v nákupe a predaji tovarov,
- leasingová činnosť,
- factoring & forfaiting - realizácia finančných operácií v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
- prenájom hnuteľných vecí,
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov,
- prenájom motorových vozidiel,
- reklamná a propagačná činnosť,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
PK REAL SERVIS v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
PK REAL SERVIS je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 40 920 € (10 596 závierok), PK REAL SERVIS má 4 811 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 443 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PK REAL SERVIS 189. z 211.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 100 €, polovica do 40 920 €, tri štvrtiny do 149 461 €; 10 % firiem má viac než 533 001 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 360 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 100 € |
| medián | 40 920 € |
| horný kvartil | 149 461 € |
| 10 % firiem má viac než | 533 001 € |
| PK REAL SERVIS | 4 811 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PK REAL SERVIS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PK REAL SERVIS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PK REAL SERVIS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 45 458 € |
| 2024 | — | 41 451 € |
| 2023 | — | 39 296 € |
| 2022 | — | 39 137 € |
| 2021 | — | 36 517 € |
| 2020 | — | 38 849 € |
| 2019 | — | 41 634 € |
| 2018 | — | 41 053 € |
| 2017 | 4 811 € | 40 920 € |
| 2016 | 4 811 € | 41 407 € |
| 2015 | 13 000 € | 40 006 € |
| 2014 | 1 120 € | — |
| 2013 | 12 750 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| PK REAL SERVIS | 4 811 € |
|---|---|
| medián okresu Pezinok | 41 638 € |
| medián kraja | 42 421 € |
| medián Slovenska | 40 920 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Waro real s.r.o.Rožňava · tržby 11 092 € (2025)
- "Bajkal"Prešov · tržby 11 085 € (2025)
- FAJO Real s. r. o.Holíč · tržby 11 075 € (2025)
- Palisády 20Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 11 064 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov FEMILY KRÁĽOVCEKráľovce · tržby 11 062 € (2023)
- PRS Reality, s. r. o.Prešov · tržby 11 059 € (2025)
- JUSTICIA Recovery k.s.Nitra · tržby 11 051 € (2025)
- Akarat s.r.o.Bučany · tržby 11 050 € (2025)
- PORUBSKY realitná kancelária, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 11 048 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PK REAL SERVIS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PK REAL SERVIS: Pezinok
PK REAL SERVIS sídli na adrese Radničné nám. 5, 902 01 Pezinok, okres Pezinok. V obci Pezinok je 5 208 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Pezinok: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›
PK REAL SERVIS: IČO, sídlo a základné údaje
PK REAL SERVIS s. r. o. (IČO 35858826) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, okres Pezinok. Dátum vzniku je 30. 5. 2003, na trhu je 23 rokov a štatutárom je JUDr. Roman Klimek. Za rok 2017 sú v závierke tržby 4 811 € a výsledok hospodárenia −1 150 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 30. 5. 2003 |
| Skoršie názvy | REAL SERVIS s.r.o. |
| Obec | Pezinok |
| Okres | Okres Pezinok |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) PK REAL SERVIS s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 4 811 €, typická firma odvetvia 40 920 € (medián z 10 596 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›
Sieť prepojení firmy PK REAL SERVIS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PK REAL SERVIS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PK REAL SERVIS
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 311 tis. €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Pezinoktypický nepokrytý dopyt 872 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava194 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 14. 10. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Advokátska kancelária RK iuris s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Pezinok
Lyreco CE, SEKARIREAL SLOVAKIA, a.s.BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o.HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o.HOPI SK s.r.o.Všetky firmy v obci Pezinok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Pezinok
SAAMIA, s. r. o.Gamex s. r. o.MARKTECH, s.r.o.VISTA real Pezinok, s.r.o.SKOT Real, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.