CORRECT PLAST, s.r.o.
Hurbanova Ves · Výroba ostatných plastových výrobkov
1 200 €tržby 2020 ▲ 0 %−1 070 €strata 2020aktívna 23 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia -10 003 €
- 15 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia -4 160 €
- 16 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia -443 €
- 18 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia -1 787 €
- 19 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia -2 052 €
- 20 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia -1 070 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -276 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 5 419 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -195 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -442 €
CORRECT PLAST, s.r.o. (IČO 35858354), sídlo Hurbanova Ves, je v registri zapísaná od 23. 5. 2003 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ CORRECT PLAST
Podľa Registra právnických osôb koná za CORRECT PLAST 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
Spoločníci CORRECT PLAST
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Ing. Zora Petráková66,0 %
- Ing.arch. Lenka Petráková17,0 %
- Mgr. Martina Petráková17,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Zora Petrákováod 15. 6. 2021 | 4 382 € | 66,0 % |
| Ing.arch. Lenka Petrákováod 15. 6. 2021 | 1 129 € | 17,0 % |
| Mgr. Martina Petrákováod 15. 6. 2021 | 1 129 € | 17,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok CORRECT PLAST
Za rok 2020 má CORRECT PLAST v závierke tržby 1 200 €, o 0,0 % viac než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −1 070 €. Závierky máme za 10 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 1 200 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát CORRECT PLAST
Najvyššie tržby: rok 2014, 1 200 €. Najnižšie: rok 2014, 1 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2020 | 1 200 € |
| 2019 | 1 200 € |
| 2018 | 1 200 € |
| 2016 | 1 200 € |
| 2015 | 1 200 € |
| 2014 | 1 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 9 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: −15 009 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −442 € |
| 2024 | −195 € |
| 2023 | 5 419 € |
| 2022 | −276 € |
| 2020 | −1 070 € |
| 2019 | −2 052 € |
| 2018 | −1 787 € |
| 2016 | −443 € |
| 2015 | −4 160 € |
| 2014 | −10 003 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- CORRECT PLAST
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −89,2 %, medián odvetvia +1,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | CORRECT PLAST | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,4 % |
| 2024 | — | +2,1 % |
| 2023 | — | +2,2 % |
| 2022 | — | +1,8 % |
| 2020 | −89,2 % | +1,8 % |
| 2019 | — | +1,1 % |
| 2018 | — | +1,6 % |
| 2016 | −36,9 % | +1,7 % |
| 2015 | — | +1,6 % |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 5 rokov, najviac v roku 2015 (0,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2020 | 0,0 % |
| 2019 | 0,0 % |
| 2018 | 0,0 % |
| 2016 | 0,0 % |
| 2015 | 0,0 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CORRECT PLAST
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 221 €, vlastné imanie −39 050 € a záväzky 39 271 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 221 € | −39 050 € | 39 271 € |
| 2024 | 323 € | −38 608 € | 38 931 € |
| 2023 | 178 € | −38 413 € | 38 591 € |
| 2022 | 128 € | −43 832 € | 43 960 € |
| 2020 | 46 € | −44 918 € | 44 964 € |
| 2019 | 5 206 € | −43 848 € | 49 054 € |
| 2018 | 5 253 € | −41 796 € | 47 049 € |
| 2016 | 472 € | −40 053 € | 40 525 € |
| 2015 | 880 € | −39 610 € | 40 490 € |
| 2014 | 3 380 € | −35 450 € | 38 830 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CORRECT PLAST (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −442 € | 221 € | −39 050 € | 39 271 € | — | — |
| 2024 | — | −195 € | 323 € | −38 608 € | 38 931 € | 0 € | — |
| 2023 | — | 5 419 € | 178 € | −38 413 € | 38 591 € | −612 € | — |
| 2022 | — | −276 € | 128 € | −43 832 € | 43 960 € | — | — |
| 2020 | 1 200 € | −1 070 € | 46 € | −44 918 € | 44 964 € | −21 € | −89,2 % |
| 2019 | 1 200 € | −2 052 € | 5 206 € | −43 848 € | 49 054 € | −1 945 € | −171,0 % |
| 2018 | 1 200 € | −1 787 € | 5 253 € | −41 796 € | 47 049 € | −4 386 € | −148,9 % |
| 2016 | 1 200 € | −443 € | 472 € | −40 053 € | 40 525 € | −166 € | −36,9 % |
| 2015 | 1 200 € | −4 160 € | 880 € | −39 610 € | 40 490 € | −2 252 € | −346,7 % |
| 2014 | 1 200 € | −10 003 € | 3 380 € | −35 450 € | 38 830 € | −1 497 € | −833,6 % |
Riziko: zaplatí CORRECT PLAST?
Peniaze od štátu: CORRECT PLAST
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy CORRECT PLAST
Dátum vzniku CORRECT PLAST je 23. 5. 2003, teda pred 23 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28871/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 1 200 € · majetok 3 380 €
- Nový spoločník: Ing. Zora PetrákováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti CORRECT PLAST
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
- výroba a predaj výrobkov z plastických hmôt,
- výroba a predaj strojárskych výrobkov,
- organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, spoločenských a vzdelávacích podujatí,
- audiovízia v rozsahu voľnej živnosti,
- vydávanie periodických a neperiodických publikácií,
- poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,
- konštruktérska činnosť v oblasti strojárstva,
- automatizované spracovanie údajov,
- vedenie účtovníctva vrátane mzdovej agendy,
- činnosť ekonomických a organizačných poradcov,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
CORRECT PLAST v odvetví výroba výrobkov z gumy a plastu
CORRECT PLAST je v registri v odvetví Výroba výrobkov z gumy a plastu (SK NACE 22), činnosť výroba ostatných plastových výrobkov. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 227 755 € (848 závierok), CORRECT PLAST má 1 200 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 56 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CORRECT PLAST 16. z 15.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 40 669 €, polovica do 227 755 €, tri štvrtiny do 1 496 077 €; 10 % firiem má viac než 7 450 436 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 638 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 40 669 € |
| medián | 227 755 € |
| horný kvartil | 1 496 077 € |
| 10 % firiem má viac než | 7 450 436 € |
| CORRECT PLAST | 1 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- CORRECT PLAST
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby CORRECT PLAST s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | CORRECT PLAST | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 280 082 € |
| 2024 | — | 267 271 € |
| 2023 | — | 263 585 € |
| 2022 | — | 276 724 € |
| 2020 | 1 200 € | 227 755 € |
| 2019 | 1 200 € | 269 550 € |
| 2018 | 1 200 € | 289 128 € |
| 2016 | 1 200 € | 286 710 € |
| 2015 | 1 200 € | 286 187 € |
| 2014 | 1 200 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| CORRECT PLAST | 1 200 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 94 707 € |
| medián kraja | 110 763 € |
| medián Slovenska | 227 755 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- 2KENG s.r.o.Komárno · tržby 2 654 € (2025)
- PELUR s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 2 640 € (2025)
- RKO construction & production s.r.o.Šurany · tržby 2 636 € (2025)
- MINIMASTAR s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 2 585 € (2025)
- OKD-plus, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 2 482 € (2021)
- GOKU CAPITAL s. r. o.Mníšek nad Popradom · tržby 2 405 € (2025)
- inlitec s. r. o.Topoľčany · tržby 2 360 € (2025)
- Plastik-Art s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 2 119 € (2023)
- 3d-WorkStat s.r.o.Zvolen · tržby 2 065 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CORRECT PLAST, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo CORRECT PLAST: Hurbanova Ves
CORRECT PLAST sídli na adrese 12, 925 25 Hurbanova Ves, okres Senec. V obci Hurbanova Ves je 126 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 589. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Hurbanova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
CORRECT PLAST: IČO, sídlo a základné údaje
CORRECT PLAST, s.r.o. (IČO 35858354) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hurbanova Ves, okres Senec. Dátum vzniku je 23. 5. 2003, na trhu je 23 rokov a štatutárom je Ing. Zora Petráková. Za rok 2020 sú v závierke tržby 1 200 € a výsledok hospodárenia −1 070 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných plastových výrobkov (SK NACE 2226) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 23. 5. 2003 |
| Obec | Hurbanova Ves |
| Okres | Okres Senec |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba výrobkov z gumy a plastu (SK NACE 22) CORRECT PLAST, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 1 200 €, typická firma odvetvia 227 755 € (medián z 848 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Výroba výrobkov z gumy a plastu: tržby a mzdy ›Výroba výrobkov z gumy a plastu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy CORRECT PLAST
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu CORRECT PLAST
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CORRECT PLAST
- Tendre1súťaž štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 400 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 343 tis. €
- Končiace zmluvy14zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
- Výhry konkurentov7firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 6 800 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Hurbanova Vestypický nepokrytý dopyt 155 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen110 zmlúv za 3 roky · 3 335 363 € · naposledy 7. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.17 zmlúv za 3 roky · 175 160 € · naposledy 30. 7. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.14 zmlúv za 3 roky · 8 051 150 € · naposledy 19. 6. 2026 Všetkých 117 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
HV, o.z.HV real, s.r.o.The 8th Continent s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Hurbanova Ves
Westieri Slovakia s. r. o.KUBOVICS TRANS s. r. o.KANEPRO s.r.o.Centrum bývania, s.r.o.DobryStav s.r.o.Všetky firmy v obci Hurbanova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 22.29) v okrese Senec
ADHEX TECHNOLOGIES SLOVAKIA s. r. o.PL PLASTIC s. r. o.3Ddesign, s. r. o.DiMENSY, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.