VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Xpression, s.r.o.

Bratislava - Ružinov

63 133 €tržby 2020 ▼ 2 %+11 891 €zisk 2020

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 11. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

63 133 €tržby 2020 ▼ 2 %
+11 891 €zisk 2020
  1. 12 : tržby 120 158 €, výsledok hospodárenia -5 421 €
  2. 13 : tržby 40 316 €, výsledok hospodárenia 3 847 €
  3. 14 : tržby 24 638 €, výsledok hospodárenia 468 €
  4. 15 : tržby 46 291 €, výsledok hospodárenia -3 290 €
  5. 16 : tržby 23 218 €, výsledok hospodárenia -1 462 €
  6. 17 : tržby 23 045 €, výsledok hospodárenia 9 477 €
  7. 18 : tržby 43 384 €, výsledok hospodárenia -2 675 €
  8. 19 : tržby 64 328 €, výsledok hospodárenia 462 €
  9. 20 : tržby 63 133 €, výsledok hospodárenia 11 891 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Xpression, s.r.o. (IČO 35853492), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 3. 3. 2003 do 23. 11. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Xpression

osobné náklady v roku 2020 boli 1 184 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci Xpression

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Xpression

Za rok 2020 má Xpression v závierke tržby 63 133 €, o 1,9 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +11 891 €. Závierky máme za 9 rokov (2012 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2012: 120 158 €.

Tržby 202063 tis. €▼ −1,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202012 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202087 tis. €
Vlastné imanie 202064 tis. €
Záväzky 202023 tis. €26,6 % majetku
Pridaná hodnota 202016 tis. €
Zisková marža 2020+18,8 %medián odvetvia +5,9 %
Súčet výsledkov za 9 rokov13 tis. €2012 až 2020

Výkaz ziskov a strát Xpression

Súvaha Xpression

Všetky čísla zo závierok Xpression (9 rokov)
Čísla zo závierok Xpression po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202063 133 €11 891 €87 377 €64 164 €23 213 €15 586 €+18,8 %
201964 328 €462 €76 513 €52 273 €24 240 €2 264 €+0,7 %
201843 384 €−2 675 €105 459 €51 810 €53 649 €−819 €−6,2 %
201723 045 €9 477 €78 553 €54 486 €24 067 €12 507 €+41,1 %
201623 218 €−1 462 €73 145 €45 009 €28 136 €569 €−6,3 %
201546 291 €−3 290 €74 028 €46 469 €27 559 €1 119 €−7,1 %
201424 638 €468 €70 415 €50 720 €19 695 €2 130 €+1,9 %
201340 316 €3 847 €68 900 €50 251 €18 649 €10 766 €+9,5 %
2012120 158 €−5 421 €60 491 €46 303 €14 063 €8 035 €−4,5 %

Riziko: zaplatí Xpression?

Peniaze od štátu: Xpression

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Xpression

Dátum vzniku Xpression je 3. 3. 2003. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28373/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 120 158 € · majetok 60 491 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 9, posledné tržby 63 133 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Xpression v odvetví informačné služby

Xpression je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 43 657 € (1 937 závierok), Xpression má 63 133 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 711 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Xpression 150. z 272.

V odvetví v okrese Bratislava II711aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 937Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia44 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+5,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Xpression, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava II ›

Sídlo Xpression: Bratislava - Ružinov

Xpression sídli na adrese Tomášikova 26, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 88 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví711okres Bratislava II
Na tej istej adrese88aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Xpression: IČO, sídlo a základné údaje

Xpression, s.r.o. (IČO 35853492) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 3. 3. 2003, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 11. 2021, po 18 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 63 133 € a výsledok hospodárenia +11 891 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 63110
Vznik3. 3. 2003
Zánik23. 11. 2021
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Xpression

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Xpression

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Xpression

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 647 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy79zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 133 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Bratislava II

Accenture Technology Solutions - Slovakia…Deutsche Telekom Cloud Services s.r.o.AUREUS + a. s.CRIF - Slovak Credit Bureau, s. r. o.Websupport s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk