VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Air Creative, s.r.o.

Chorvátsky Grob · Činnosti reklamných agentúr

43 908 €tržby 2025 ▼ 3 %−6 665 €strata 2025

aktívna 23 rokov2 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

43 908 €tržby 2025 ▼ 3 %
−6 665 €strata 2025
  1. 12 : tržby 678 438 €, výsledok hospodárenia 61 254 €
  2. 13 : tržby 572 167 €, výsledok hospodárenia -2 152 €
  3. 14 : tržby 491 557 €, výsledok hospodárenia -10 333 €
  4. 15 : tržby 404 172 €, výsledok hospodárenia 12 340 €
  5. 16 : tržby 273 336 €, výsledok hospodárenia 47 107 €
  6. 17 : tržby 90 622 €, výsledok hospodárenia -6 637 €
  7. 18 : tržby 116 242 €, výsledok hospodárenia 3 710 €
  8. 19 : tržby 311 996 €, výsledok hospodárenia 16 604 €
  9. 20 : tržby 20 333 €, výsledok hospodárenia -41 889 €
  10. 21 : tržby 53 889 €, výsledok hospodárenia -50 170 €
  11. 22 : tržby 50 147 €, výsledok hospodárenia -54 965 €
  12. 23 : tržby 46 148 €, výsledok hospodárenia -2 057 €
  13. 24 : tržby 45 366 €, výsledok hospodárenia 17 462 €
  14. 25 : tržby 43 908 €, výsledok hospodárenia -6 665 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Air Creative, s.r.o. (IČO 35852372) mala v roku 2025 tržby 43 908 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Air Creative

V roku 2025 mala Air Creative priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 40 807 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ Air Creative

Podľa Registra právnických osôb koná za Air Creative 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník Air Creative

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Air Creative
Podiely spoločníkov na vkladoch Air Creative Vladimír Solmoši 100,0 %. Spolu 7 500 €. Vladimír Solmoši: 7 500 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Vladimír Solmoši100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Vladimír Solmošiod 27. 6. 2013 7 500 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Air Creative

Za rok 2025 má Air Creative v závierke tržby 43 908 €, o 3,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −6 665 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 678 438 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202544 tis. €▼ −3,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−6 665 €strata
Majetok (aktíva) 20258 198 €
Vlastné imanie 2025−3 889 €
Záväzky 202512 tis. €147,4 % majetku
Pridaná hodnota 202528 tis. €
Zisková marža 2025−15,2 %medián odvetvia +6,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−16 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Air Creative

Súvaha Air Creative

Všetky čísla zo závierok Air Creative (14 rokov)
Čísla zo závierok Air Creative po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202543 908 €−6 665 €8 198 €−3 889 €12 087 €28 432 €−15,2 %
202445 366 €17 462 €13 203 €2 776 €10 427 €32 168 €+38,5 %
202346 148 €−2 057 €13 681 €−14 686 €28 367 €27 836 €−4,5 %
202250 147 €−54 965 €19 387 €−12 629 €32 016 €21 917 €−109,6 %
202153 889 €−50 170 €71 412 €42 336 €29 076 €14 343 €−93,1 %
202020 333 €−41 889 €123 569 €92 506 €31 063 €−17 362 €−206,0 %
2019311 996 €16 604 €222 038 €134 395 €87 643 €47 928 €+5,3 %
2018116 242 €3 710 €129 275 €117 792 €11 483 €28 010 €+3,2 %
201790 622 €−6 637 €144 587 €114 096 €30 491 €15 509 €−7,3 %
2016273 336 €47 107 €184 711 €120 734 €63 977 €83 425 €+17,2 %
2015404 172 €12 340 €161 420 €102 698 €58 722 €35 610 €+3,1 %
2014491 557 €−10 333 €217 179 €90 358 €126 821 €13 739 €−2,1 %
2013572 167 €−2 152 €175 044 €100 692 €74 352 €19 341 €−0,4 %
2012678 438 €61 254 €344 143 €115 844 €228 299 €93 628 €+9,0 %

Riziko: zaplatí Air Creative?

Air Creative a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Air Creative z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202021. 5. 2020

História firmy Air Creative

Dátum vzniku Air Creative je 24. 1. 2003, teda pred 23 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28252/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020239859
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 678 438 € · majetok 344 143 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok. Firma vznikla 24. 1. 2003.
  5. Nový spoločník: Vladimír SolmošiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 43 908 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Air Creative

  • reklamná a propagačná činnosť,
  • vydávanie periodických a neperiodických publikácií,
  • audiovízia,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • grafické práce na počítači,
  • automatizované spracovanie dát,
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,
  • organizovanie seminárov, kurzov a školení,
  • technicko - organizačné zabezpečenie pri výrobe filmov,
  • fotografické práce,
  • nákup a predaj výpočtovej techniky,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Air Creative v odvetví reklama a prieskum trhu

Air Creative je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 198 € (7 049 závierok), Air Creative má 43 908 €, čo je 95 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 711 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Air Creative 116. z 252.

V odvetví v okrese Senec711aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 049Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Air Creative, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Senec ›

Sídlo Air Creative: Chorvátsky Grob

Air Creative sídli na adrese Žitná 3377/9, 900 25 Chorvátsky Grob, okres Senec. V obci Chorvátsky Grob je 1 604 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590.

Subjektov v obci Chorvátsky Grob1 604aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 590aktívnych
V tom istom odvetví711okres Senec

Chorvátsky Grob: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

Air Creative: IČO, sídlo a základné údaje

Air Creative, s.r.o. (IČO 35852372) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Chorvátsky Grob, okres Senec. Dátum vzniku je 24. 1. 2003, na trhu je 23 rokov a štatutárom je Vladimír Solmoši. Za rok 2025 sú v závierke tržby 43 908 € a výsledok hospodárenia −6 665 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie7 500 €
Vznik24. 1. 2003
ObecChorvátsky Grob
OkresOkres Senec
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Air Creative, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 43 908 €, typická firma odvetvia 46 198 € (medián z 7 049 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy Air Creative

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Air Creative

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Air Creative

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy162zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu9odvetví chýba v meste Chorvátsky Grobtypický nepokrytý dopyt 237 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Chorvátsky Grob

KeyChemical s. r. o.AUKČNÉ CENTRUM s. r. o.hascon s.r.o.Poľnohospodárske družstvo Chorvátsky Grob…Amplio s.r.o.Všetky firmy v obci Chorvátsky Grob ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Senec

aploud, s.r.o.EqualGroup, s.r.o.STELL art design s. r. o.PERFORM media s. r. o.VALRO s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk