TIENS SLOVAKIA, s.r.o.
Zvolen · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
880 000 €tržby 2025 ▼ 21 %−50 230 €strata 2025aktívna 24 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 1 308 870 €, výsledok hospodárenia 98 314 €
- 13 : tržby 1 157 455 €, výsledok hospodárenia 88 939 €
- 14 : tržby 1 011 904 €, výsledok hospodárenia 15 854 €
- 15 : tržby 1 313 719 €, výsledok hospodárenia -83 359 €
- 16 : tržby 1 460 252 €, výsledok hospodárenia 68 354 €
- 17 : tržby 1 107 117 €, výsledok hospodárenia 91 207 €
- 18 : tržby 1 224 380 €, výsledok hospodárenia 67 584 €
- 19 : tržby 1 304 498 €, výsledok hospodárenia 46 511 €
- 20 : tržby 1 373 761 €, výsledok hospodárenia 108 043 €
- 21 : tržby 1 314 518 €, výsledok hospodárenia 80 725 €
- 22 : tržby 1 209 938 €, výsledok hospodárenia 41 475 €
- 23 : tržby 1 083 680 €, výsledok hospodárenia -110 068 €
- 24 : tržby 1 119 290 €, výsledok hospodárenia -68 490 €
- 25 : tržby 880 000 €, výsledok hospodárenia -50 230 €
TIENS SLOVAKIA, s.r.o. (IČO 35846895) mala v roku 2025 tržby 880 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TIENS SLOVAKIA
V roku 2025 mala TIENS SLOVAKIA priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 56 647 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 56 647 € | 40 202 € |
| 2024 | 2 | 66 574 € | 47 464 € |
| 2023 | 2 | 48 440 € | 34 660 € |
| 2022 | 4 | 90 315 € | 65 327 € |
| 2021 | 4 | 127 233 € | 92 015 € |
| 2020 | 4 | 145 932 € | 105 386 € |
| 2019 | — | 164 733 € | 118 585 € |
| 2018 | — | 172 716 € | 127 144 € |
| 2017 | — | 130 402 € | 94 116 € |
| 2016 | — | 147 100 € | 106 465 € |
| 2015 | — | 138 105 € | 99 831 € |
| 2014 | — | 122 142 € | 87 949 € |
| 2013 | — | 115 910 € | 82 951 € |
| 2012 | — | 115 002 € | 83 855 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 40 202 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 14 552 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ TIENS SLOVAKIA
Podľa Registra právnických osôb koná za TIENS SLOVAKIA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník TIENS SLOVAKIA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- TIENS EUROPE GmbH100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| TIENS EUROPE GmbHod 17. 12. 2009 | 16 597 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TIENS SLOVAKIA
Za rok 2025 má TIENS SLOVAKIA v závierke tržby 880 000 €, o 21,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −50 230 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 1 460 252 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát TIENS SLOVAKIA
Najvyššie tržby: rok 2016, 1 460 252 €. Najnižšie: rok 2025, 880 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 880 000 € |
| 2024 | 1 119 290 € |
| 2023 | 1 083 680 € |
| 2022 | 1 209 938 € |
| 2021 | 1 314 518 € |
| 2020 | 1 373 761 € |
| 2019 | 1 304 498 € |
| 2018 | 1 224 380 € |
| 2017 | 1 107 117 € |
| 2016 | 1 460 252 € |
| 2015 | 1 313 719 € |
| 2014 | 1 011 904 € |
| 2013 | 1 157 455 € |
| 2012 | 1 308 870 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 4 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 394 859 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −50 230 € |
| 2024 | −68 490 € |
| 2023 | −110 068 € |
| 2022 | 41 475 € |
| 2021 | 80 725 € |
| 2020 | 108 043 € |
| 2019 | 46 511 € |
| 2018 | 67 584 € |
| 2017 | 91 207 € |
| 2016 | 68 354 € |
| 2015 | −83 359 € |
| 2014 | 15 854 € |
| 2013 | 88 939 € |
| 2012 | 98 314 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TIENS SLOVAKIA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −5,7 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TIENS SLOVAKIA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −5,7 % | +2,3 % |
| 2024 | −6,1 % | +2,1 % |
| 2023 | −10,2 % | +1,4 % |
| 2022 | +3,4 % | +1,3 % |
| 2021 | +6,1 % | +1,2 % |
| 2020 | +7,9 % | +1,1 % |
| 2019 | +3,6 % | +1,1 % |
| 2018 | +5,5 % | +1,2 % |
| 2017 | +8,2 % | +1,7 % |
| 2016 | +4,7 % | +1,6 % |
| 2015 | −6,3 % | +1,3 % |
| 2014 | +1,6 % | — |
| 2013 | +7,7 % | — |
| 2012 | +7,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 13 rokov, najviac v roku 2015 (+29,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −21,4 % |
| 2024 | +3,3 % |
| 2023 | −10,4 % |
| 2022 | −8,0 % |
| 2021 | −4,3 % |
| 2020 | +5,3 % |
| 2019 | +6,5 % |
| 2018 | +10,6 % |
| 2017 | −24,2 % |
| 2016 | +11,2 % |
| 2015 | +29,8 % |
| 2014 | −12,6 % |
| 2013 | −11,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TIENS SLOVAKIA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 121 968 €, vlastné imanie −88 331 € a záväzky 210 299 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 121 968 € | −88 331 € | 210 299 € |
| 2024 | 452 715 € | −38 101 € | 490 816 € |
| 2023 | 425 500 € | 30 388 € | 395 112 € |
| 2022 | 306 948 € | 140 456 € | 166 492 € |
| 2021 | 302 772 € | 98 982 € | 203 790 € |
| 2020 | 593 967 € | 420 999 € | 172 968 € |
| 2019 | 478 682 € | 312 956 € | 165 726 € |
| 2018 | 472 073 € | 266 445 € | 205 628 € |
| 2017 | 371 802 € | 198 861 € | 172 941 € |
| 2016 | 453 323 € | 108 039 € | 345 284 € |
| 2015 | 354 752 € | 39 685 € | 315 067 € |
| 2014 | 352 906 € | 123 044 € | 229 862 € |
| 2013 | 393 590 € | 205 504 € | 188 086 € |
| 2012 | 466 583 € | 247 551 € | 219 032 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TIENS SLOVAKIA (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 880 000 € | −50 230 € | 121 968 € | −88 331 € | 210 299 € | 13 422 € | −5,7 % |
| 2024 | 1 119 290 € | −68 490 € | 452 715 € | −38 101 € | 490 816 € | 24 421 € | −6,1 % |
| 2023 | 1 083 680 € | −110 068 € | 425 500 € | 30 388 € | 395 112 € | −59 008 € | −10,2 % |
| 2022 | 1 209 938 € | 41 475 € | 306 948 € | 140 456 € | 166 492 € | 157 428 € | +3,4 % |
| 2021 | 1 314 518 € | 80 725 € | 302 772 € | 98 982 € | 203 790 € | 230 338 € | +6,1 % |
| 2020 | 1 373 761 € | 108 043 € | 593 967 € | 420 999 € | 172 968 € | 294 581 € | +7,9 % |
| 2019 | 1 304 498 € | 46 511 € | 478 682 € | 312 956 € | 165 726 € | 218 923 € | +3,6 % |
| 2018 | 1 224 380 € | 67 584 € | 472 073 € | 266 445 € | 205 628 € | 276 974 € | +5,5 % |
| 2017 | 1 107 117 € | 91 207 € | 371 802 € | 198 861 € | 172 941 € | 209 226 € | +8,2 % |
| 2016 | 1 460 252 € | 68 354 € | 453 323 € | 108 039 € | 345 284 € | 255 266 € | +4,7 % |
| 2015 | 1 313 719 € | −83 359 € | 354 752 € | 39 685 € | 315 067 € | 74 157 € | −6,3 % |
| 2014 | 1 011 904 € | 15 854 € | 352 906 € | 123 044 € | 229 862 € | 158 640 € | +1,6 % |
| 2013 | 1 157 455 € | 88 939 € | 393 590 € | 205 504 € | 188 086 € | 248 944 € | +7,7 % |
| 2012 | 1 308 870 € | 98 314 € | 466 583 € | 247 551 € | 219 032 € | 270 479 € | +7,5 % |
Riziko: zaplatí TIENS SLOVAKIA?
Peniaze od štátu: TIENS SLOVAKIA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TIENS SLOVAKIA
Dátum vzniku TIENS SLOVAKIA je 30. 9. 2002, teda pred 24 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27686/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020289392
- Nový štatutár: Aijun LiKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 308 870 € · majetok 466 583 €
- Nový spoločník: TIENS EUROPE GmbHSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 880 000 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TIENS SLOVAKIA
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
- podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu a výroby,
- sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
TIENS SLOVAKIA v odvetví maloobchod
TIENS SLOVAKIA je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 508 € (17 918 závierok), TIENS SLOVAKIA má 880 000 €, čo je 9,0-násobok mediánu. V okrese Zvolen je v tomto odvetví 870 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TIENS SLOVAKIA 34. z 267.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 955 €, polovica do 97 508 €, tri štvrtiny do 450 801 €; 10 % firiem má viac než 1 462 593 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 144 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 955 € |
| medián | 97 508 € |
| horný kvartil | 450 801 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 462 593 € |
| TIENS SLOVAKIA | 880 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TIENS SLOVAKIA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TIENS SLOVAKIA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TIENS SLOVAKIA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 880 000 € | 97 508 € |
| 2024 | 1 119 290 € | 92 710 € |
| 2023 | 1 083 680 € | 95 604 € |
| 2022 | 1 209 938 € | 101 000 € |
| 2021 | 1 314 518 € | 87 422 € |
| 2020 | 1 373 761 € | 81 854 € |
| 2019 | 1 304 498 € | 85 193 € |
| 2018 | 1 224 380 € | 80 953 € |
| 2017 | 1 107 117 € | 74 666 € |
| 2016 | 1 460 252 € | 63 558 € |
| 2015 | 1 313 719 € | 72 940 € |
| 2014 | 1 011 904 € | — |
| 2013 | 1 157 455 € | — |
| 2012 | 1 308 870 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TIENS SLOVAKIA | 880 000 € |
|---|---|
| medián okresu Zvolen | 109 456 € |
| medián kraja | 90 083 € |
| medián Slovenska | 97 508 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Riaremex s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 1 952 353 € (2018)
- Lekáreň ATHOS, s.r.o.Čečejovce · tržby 1 952 325 € (2025)
- LIKOD, s.r.o.Snina · tržby 1 952 035 € (2025)
- HACH stav, spol. s r. o.Báhoň · tržby 1 951 441 € (2025)
- ManMall Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 950 627 € (2025)
- ZE - TEC, s.r.o.Moškovec · tržby 1 949 707 € (2025)
- MEDICENTRUM BREZNO s.r.o.Brezno · tržby 1 945 556 € (2025)
- PLUS PHARM s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 1 942 399 € (2025)
- NATURAL-MARKET s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 1 939 606 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TIENS SLOVAKIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TIENS SLOVAKIA: Zvolen
TIENS SLOVAKIA sídli na adrese Námestie SNP 2093/13, 960 01 Zvolen, okres Zvolen. V obci Zvolen je 7 310 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 280.
Zvolen: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›
TIENS SLOVAKIA: IČO, sídlo a základné údaje
TIENS SLOVAKIA, s.r.o. (IČO 35846895) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, okres Zvolen. Dátum vzniku je 30. 9. 2002, na trhu je 24 rokov a štatutárom je Aijun Li. Za rok 2025 sú v závierke tržby 880 000 € a výsledok hospodárenia −50 230 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 16 597 € |
| Vznik | 30. 9. 2002 |
| Obec | Zvolen |
| Okres | Okres Zvolen |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) TIENS SLOVAKIA, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 880 000 €, typická firma odvetvia 97 508 €, čo je 9,0-násobok mediánu (medián z 17 918 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Zvolen ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Zvolen ›
Sieť prepojení firmy TIENS SLOVAKIA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TIENS SLOVAKIA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TIENS SLOVAKIA
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy166zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 500 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Zvolentypický nepokrytý dopyt 949 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 445 973 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR413 zmlúv za 3 roky · 1 590 343 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 717 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Zvolen
AUMOVIO Slovakia s. r. o.KRONOSPAN, s.r.o.SKOIL s.r.o.ML consortio s.r.o.Nemocnica AGEL Zvolen a.s.Všetky firmy v obci Zvolen ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Zvolen
ORIN Group s.r.o.VIABAU, s.r.o.GALÉRIA MARTIN, s.r.o.ORIN Slovakia, s.r.o.LEMS, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.