UMIT, s.r.o.
Nové Mesto nad Váhom
1 322 €tržby 2014 ▼ 94 %+941 €zisk 2014zaniknutá 22. 2. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 22. 2. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 300 €, výsledok hospodárenia 6 878 €
- 13 : tržby 22 395 €, výsledok hospodárenia -27 625 €
- 14 : tržby 1 322 €, výsledok hospodárenia 941 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
UMIT, s.r.o. (IČO 35840374), sídlo Nové Mesto nad Váhom, je v registri zapísaná od 16. 7. 2002 do 22. 2. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci UMIT
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok UMIT
Za rok 2014 má UMIT v závierke tržby 1 322 €, o 94,1 % menej než v roku 2013, a výsledok hospodárenia +941 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2013: 22 395 €.
Výkaz ziskov a strát UMIT
Najvyššie tržby: rok 2013, 22 395 €. Najnižšie: rok 2012, 300 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | — |
| 2014 | 1 322 € |
| 2013 | 22 395 € |
| 2012 | 300 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −19 806 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | — |
| 2014 | 941 € |
| 2013 | −27 625 € |
| 2012 | 6 878 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha UMIT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 79 822 €, vlastné imanie −32 761 € a záväzky 112 583 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 79 822 € | −32 761 € | 112 583 € |
| 2014 | 79 822 € | −32 761 € | 112 583 € |
| 2013 | 113 984 € | −33 577 € | 147 561 € |
| 2012 | 124 899 € | −5 953 € | 130 852 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok UMIT (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | — | — | 79 822 € | −32 761 € | 112 583 € | 0 € | — |
| 2014 | 1 322 € | 941 € | 79 822 € | −32 761 € | 112 583 € | 1 054 € | +71,2 % |
| 2013 | 22 395 € | −27 625 € | 113 984 € | −33 577 € | 147 561 € | 984 € | −123,4 % |
| 2012 | 300 € | 6 878 € | 124 899 € | −5 953 € | 130 852 € | −27 968 € | +2 292,7 % |
Riziko: zaplatí UMIT?
Peniaze od štátu: UMIT
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy UMIT
Dátum vzniku UMIT je 16. 7. 2002. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33839/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 300 € · majetok 124 899 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
UMIT v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
UMIT je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 229 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je UMIT 113. z 117.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GASCONA, s.r.o.Prešov · tržby 3 139 € (2025)
- ALFAR s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 3 136 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov domu 12 b.j. Pod Vinohradom, parc.č.296/118 v k.ú. HodejovHodejov · tržby 3 130 € (2025)
- FramePace, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 129 € (2025)
- MIREA s.r.o.Trenčín · tržby 3 122 € (2025)
- "Spoločenstvo 816"Považská Bystrica · tržby 3 120 € (2025)
- Skrealestate, s.r.o.Žiar nad Hronom · tržby 3 120 € (2022)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov Kolíňany s.č. 195Kolíňany · tržby 3 120 € (2025)
- MG apartments, s. r. o.Bobrov · tržby 3 120 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb UMIT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Sídlo UMIT: Nové Mesto nad Váhom
UMIT sídli na adrese Ulica Dr.I.Markoviča 2083/1, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Nové Mesto nad Váhom je 3 813 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 790.
Nové Mesto nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
UMIT: IČO, sídlo a základné údaje
UMIT, s.r.o. (IČO 35840374) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 16. 7. 2002, zánik je v registri zapísaný ku dňu 22. 2. 2025, po 22 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 1 322 € a výsledok hospodárenia +941 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68310 |
| Vznik | 16. 7. 2002 |
| Zánik | 22. 2. 2025 |
| Obec | Nové Mesto nad Váhom |
| Okres | Okres Nové Mesto nad Váhom |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy UMIT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu UMIT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu UMIT
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 319 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Nové Mesto nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 387 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava194 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 14. 10. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nové Mesto nad Váhom
Vertiv Slovakia, a. s.ZF Active Safety Slovakia s.r.o.MAGNA SLOVTECA, s.r.o.Bidfood Slovakia s. r. o.Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s.Všetky firmy v obci Nové Mesto nad Váhom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Nové Mesto nad Váhom
SMARTRONIC s.r.o.PINTAS, s.r.o.UNITAS, s.r.o.REALSELECT, k. s.MODULKOMPLEX, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.