AstraCom Invest, spol. s r.o.
Bratislava - Petržalka · Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami
65 522 €tržby 2025 ▼ 2 %+12 786 €zisk 2025aktívna 24 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 500 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -24 648 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -17 345 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -16 184 €
- 16 : tržby 57 807 €, výsledok hospodárenia 3 929 €
- 17 : tržby 64 662 €, výsledok hospodárenia 4 742 €
- 18 : tržby 66 324 €, výsledok hospodárenia 1 663 €
- 19 : tržby 84 276 €, výsledok hospodárenia 4 093 €
- 20 : tržby 48 709 €, výsledok hospodárenia 5 992 €
- 21 : tržby 48 089 €, výsledok hospodárenia 6 025 €
- 22 : tržby 47 918 €, výsledok hospodárenia 6 676 €
- 23 : tržby 39 962 €, výsledok hospodárenia -3 725 €
- 24 : tržby 66 817 €, výsledok hospodárenia 4 127 €
- 25 : tržby 65 522 €, výsledok hospodárenia 12 786 €
AstraCom Invest, spol. s r.o. (IČO 35826223) mala v roku 2025 tržby 65 522 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci AstraCom Invest
AstraCom Invest má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 347 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 3 347 € | — |
| 2024 | — | 3 088 € | — |
| 2023 | — | 2 839 € | — |
| 2022 | — | 2 635 € | — |
| 2021 | — | 2 636 € | — |
| 2020 | — | 2 565 € | — |
| 2019 | — | 3 165 € | — |
| 2018 | — | 4 591 € | — |
| 2016 | — | 1 288 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ AstraCom Invest
Podľa Registra právnických osôb koná za AstraCom Invest 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník AstraCom Invest
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Marian Vanek100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Marian Vanekod 20. 3. 2013 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok AstraCom Invest
Za rok 2025 má AstraCom Invest v závierke tržby 65 522 €, o 1,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +12 786 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 84 276 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 421 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát AstraCom Invest
Najvyššie tržby: rok 2019, 84 276 €. Najnižšie: rok 2023, 39 962 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 65 522 € |
| 2024 | 66 817 € |
| 2023 | 39 962 € |
| 2022 | 47 918 € |
| 2021 | 48 089 € |
| 2020 | 48 709 € |
| 2019 | 84 276 € |
| 2018 | 66 324 € |
| 2017 | 64 662 € |
| 2016 | 57 807 € |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 5 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −22 369 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 12 786 € |
| 2024 | 4 127 € |
| 2023 | −3 725 € |
| 2022 | 6 676 € |
| 2021 | 6 025 € |
| 2020 | 5 992 € |
| 2019 | 4 093 € |
| 2018 | 1 663 € |
| 2017 | 4 742 € |
| 2016 | 3 929 € |
| 2015 | −16 184 € |
| 2014 | −17 345 € |
| 2013 | −24 648 € |
| 2012 | −10 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AstraCom Invest
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +19,5 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AstraCom Invest | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +19,5 % | +2,4 % |
| 2024 | +6,2 % | +2,3 % |
| 2023 | −9,3 % | +1,9 % |
| 2022 | +13,9 % | +2,1 % |
| 2021 | +12,5 % | +2,0 % |
| 2020 | +12,3 % | +1,6 % |
| 2019 | +4,9 % | +1,5 % |
| 2018 | +2,5 % | +1,6 % |
| 2017 | +7,3 % | +2,2 % |
| 2016 | +6,8 % | +2,0 % |
| 2015 | — | +1,7 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 9 rokov, najviac v roku 2024 (+67,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −1,9 % |
| 2024 | +67,2 % |
| 2023 | −16,6 % |
| 2022 | −0,4 % |
| 2021 | −1,3 % |
| 2020 | −42,2 % |
| 2019 | +27,1 % |
| 2018 | +2,6 % |
| 2017 | +11,9 % |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AstraCom Invest
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 109 280 €, vlastné imanie 45 023 € a záväzky 64 257 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 109 280 € | 45 023 € | 64 257 € |
| 2024 | 82 364 € | 32 237 € | 50 127 € |
| 2023 | 38 664 € | 28 111 € | 10 553 € |
| 2022 | 48 437 € | 31 836 € | 16 601 € |
| 2021 | 46 980 € | 25 160 € | 21 820 € |
| 2020 | 79 568 € | 42 047 € | 37 521 € |
| 2019 | 42 777 € | 77 144 € | −34 367 € |
| 2018 | 80 160 € | 34 530 € | 45 630 € |
| 2017 | 35 696 € | 33 105 € | 2 591 € |
| 2016 | 26 956 € | −38 110 € | 65 066 € |
| 2015 | 14 485 € | −62 039 € | 76 524 € |
| 2014 | 26 426 € | −45 854 € | 72 280 € |
| 2013 | 21 017 € | −28 509 € | 49 526 € |
| 2012 | 2 339 € | −3 861 € | 6 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AstraCom Invest (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65 522 € | 12 786 € | 109 280 € | 45 023 € | 64 257 € | 20 989 € | +19,5 % |
| 2024 | 66 817 € | 4 127 € | 82 364 € | 32 237 € | 50 127 € | 6 275 € | +6,2 % |
| 2023 | 39 962 € | −3 725 € | 38 664 € | 28 111 € | 10 553 € | −18 841 € | −9,3 % |
| 2022 | 47 918 € | 6 676 € | 48 437 € | 31 836 € | 16 601 € | 21 016 € | +13,9 % |
| 2021 | 48 089 € | 6 025 € | 46 980 € | 25 160 € | 21 820 € | 22 637 € | +12,5 % |
| 2020 | 48 709 € | 5 992 € | 79 568 € | 42 047 € | 37 521 € | 24 697 € | +12,3 % |
| 2019 | 84 276 € | 4 093 € | 42 777 € | 77 144 € | −34 367 € | 23 321 € | +4,9 % |
| 2018 | 66 324 € | 1 663 € | 80 160 € | 34 530 € | 45 630 € | 16 260 € | +2,5 % |
| 2017 | 64 662 € | 4 742 € | 35 696 € | 33 105 € | 2 591 € | 11 494 € | +7,3 % |
| 2016 | 57 807 € | 3 929 € | 26 956 € | −38 110 € | 65 066 € | 12 470 € | +6,8 % |
| 2015 | — | −16 184 € | 14 485 € | −62 039 € | 76 524 € | −9 027 € | — |
| 2014 | — | −17 345 € | 26 426 € | −45 854 € | 72 280 € | −7 923 € | — |
| 2013 | — | −24 648 € | 21 017 € | −28 509 € | 49 526 € | −16 967 € | — |
| 2012 | — | −10 500 € | 2 339 € | −3 861 € | 6 200 € | −10 500 € | — |
Riziko: zaplatí AstraCom Invest?
Peniaze od štátu: AstraCom Invest
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AstraCom Invest
Dátum vzniku AstraCom Invest je 3. 12. 2001, teda pred 24 rokmi. Skoršie obchodné mená: AstraCom Technologies Slovak Republik, s.r.o., AstraCom Technologies Slovak Republic, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25525/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020261001
- Zmena obchodného menaPredtým AstraCom Technologies Slovak Republik, s.r.o., odvtedy AstraCom Technologies Slovak Republic, s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 2 339 €
- Nový štatutár: Ing. Marian VanekKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým AstraCom Technologies Slovak Republic, s.r.o., odvtedy AstraCom Invest, spol. s r.o.
- Prvé tržby po 4 rokoch bez tržiebZa rok 2016 firma vykázala 57 807 €.
- Nový spoločník: Ing. Marian VanekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 65 522 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AstraCom Invest
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
- reklamná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb,
- poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb,
- prenájom strojov, prístrojov, zariadení, dopravných prostriedkov, motorových vozidiel a výpočtovej techniky,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
AstraCom Invest v odvetví veľkoobchod
AstraCom Invest je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), AstraCom Invest má 65 522 €, čo je 47 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 651 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AstraCom Invest 343. z 576.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 017 €, polovica do 139 070 €, tri štvrtiny do 779 617 €; 10 % firiem má viac než 4 006 097 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 688 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 017 € |
| medián | 139 070 € |
| horný kvartil | 779 617 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 097 € |
| AstraCom Invest | 65 522 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- AstraCom Invest
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AstraCom Invest s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AstraCom Invest | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 65 522 € | 139 070 € |
| 2024 | 66 817 € | 139 431 € |
| 2023 | 39 962 € | 134 898 € |
| 2022 | 47 918 € | 133 458 € |
| 2021 | 48 089 € | 117 751 € |
| 2020 | 48 709 € | 112 044 € |
| 2019 | 84 276 € | 120 438 € |
| 2018 | 66 324 € | 118 275 € |
| 2017 | 64 662 € | 106 248 € |
| 2016 | 57 807 € | 97 883 € |
| 2015 | — | 98 123 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| AstraCom Invest | 65 522 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 123 623 € |
| medián kraja | 144 251 € |
| medián Slovenska | 139 070 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Alno Slovakia, s.r.o.Rozhanovce · tržby 157 813 € (2025)
- Maya-Honey s. r. o.Zeleneč · tržby 157 798 € (2025)
- EZ Innovations, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 157 745 € (2023)
- ARCONEX spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 157 722 € (2025)
- CONTINENTAL AGENCY s.r.o.Piešťany · tržby 157 559 € (2019)
- UNIKORP s.r.o.Komárno · tržby 157 491 € (2025)
- MORAS, s.r.o.Zlaté Moravce · tržby 157 385 € (2025)
- Heliotronik, spol. s r.o.Prešov · tržby 157 301 € (2025)
- Danway s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 157 292 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AstraCom Invest, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava V ›
Sídlo AstraCom Invest: Bratislava - Petržalka
AstraCom Invest sídli na adrese Furdekova 2, 851 03 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 435 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 24 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
AstraCom Invest: IČO, sídlo a základné údaje
AstraCom Invest, spol. s r.o. (IČO 35826223) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 3. 12. 2001, na trhu je 24 rokov a štatutárom je Ing. Marian Vanek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 65 522 € a výsledok hospodárenia +12 786 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami (SK NACE 4664) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 3. 12. 2001 |
| Skoršie názvy | AstraCom Technologies Slovak Republik, s.r.o. AstraCom Technologies Slovak Republic, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 421 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) AstraCom Invest, spol. s r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 65 522 €, typická firma odvetvia 139 070 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy AstraCom Invest
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AstraCom Invest
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AstraCom Invest
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 13 tis. €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 32 tis. €
- Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR89 zmlúv za 3 roky · 9 233 109 € · naposledy 9. 10. 2026Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.63 zmlúv za 3 roky · 101 640 € · naposledy 8. 9. 2026Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach46 zmlúv za 3 roky · 446 584 € · naposledy 11. 9. 2026 Všetkých 527 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.69) v okrese Bratislava V
Bluefin Century, s. r. o. v konkurzeEmerson Process Management, s.r.o.CERATIZIT Slovenská republika s.r.o.LUKNAR s. r. o.ABC TERM, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.