SATU 25 s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Nešpecializovaný veľkoobchod
aktívna 24 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk
SATU 25 s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
SATU 25 s.r.o. (IČO 35825618), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 26. 11. 2001 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ SATU 25
Podľa Registra právnických osôb koná za SATU 25 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
Spoločník SATU 25
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ivan Martinov Ivanov100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ivan Martinov Ivanovod 3. 10. 2017 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SATU 25
Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát SATU 25
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −931 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | 0 € |
| 2015 | 0 € |
| 2014 | −544 € |
| 2013 | −181 € |
| 2012 | −206 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SATU 25
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 31 €, vlastné imanie −24 779 € a záväzky 24 810 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 31 € | −24 779 € | 24 810 € |
| 2015 | 31 € | −24 779 € | 24 810 € |
| 2014 | 31 € | −24 779 € | 24 810 € |
| 2013 | 11 € | −24 235 € | 24 246 € |
| 2012 | 13 € | −24 054 € | 24 067 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SATU 25 (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | — | 0 € | 31 € | −24 779 € | 24 810 € | — | — |
| 2015 | — | 0 € | 31 € | −24 779 € | 24 810 € | — | — |
| 2014 | — | −544 € | 31 € | −24 779 € | 24 810 € | — | — |
| 2013 | — | −181 € | 11 € | −24 235 € | 24 246 € | — | — |
| 2012 | — | −206 € | 13 € | −24 054 € | 24 067 € | — | — |
Riziko: zaplatí SATU 25?
Peniaze od štátu: SATU 25
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SATU 25
Dátum vzniku SATU 25 je 26. 11. 2001, teda pred 24 rokmi. Skoršie obchodné mená: Medicínske Centrum Slovakia, s.r.o., MeCeS s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25453/B
- Zmena obchodného menaPredtým Medicínske Centrum Slovakia, s.r.o., odvtedy MeCeS s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 13 €
- Nový štatutár: Ľudovít HorečnýKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým MeCeS s.r.o., odvtedy SATU 25 s.r.o.
- Nový spoločník: Ivan Martinov IvanovSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SATU 25
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb,
- poradenská činnosť v oblasti obchodu,
- reklamná a propagačná činnosť,
- prieskum trhu,
- vypracovanie dokumentácie a projektu technického, technologického a energetického vybavenia stavieb,
- upratovacie práce,
- nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5t vrátane prípojného vozidla,
- pomocné stavebné práce,
- predaj výpočtovej a kancelárskej techniky (MO, VO),
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
SATU 25 v odvetví veľkoobchod
SATU 25 je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 948 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›
Sídlo SATU 25: Bratislava - Staré Mesto
SATU 25 sídli na adrese Obchodná 39, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460. Na tej istej adrese je zapísaných 395 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
SATU 25: IČO, sídlo a základné údaje
SATU 25 s.r.o. (IČO 35825618) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 26. 11. 2001, na trhu je 24 rokov a štatutárom je Ľudovít Horečný.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 26. 11. 2001 |
| Skoršie názvy | Medicínske Centrum Slovakia, s.r.o. MeCeS s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy SATU 25
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SATU 25
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SATU 25
- Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy604zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR695 zmlúv za 3 roky · 9 403 608 € · naposledy 6. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.397 zmlúv za 3 roky · 2 214 775 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 522 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
CE 50 s.r.o.Northcorp, a.s.Oberyn, a.s.Gém 12 s. r. o.ELO 4 s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Bratislava I
Caeles Trade, s. r. o.ECO PRODUKT s. r. o.TICHELMANN SK s. r. o.SDS - Smart Delivery Service SK, s.r.o.LOGREK s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.