VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

KaMaRo, s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Nešpecializovaný veľkoobchod

7 860 €tržby 2024 ▼ 57 %+45 €zisk 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

7 860 €tržby 2024 ▼ 57 %
+45 €zisk 2024
  1. 12 : tržby 134 020 €, výsledok hospodárenia -85 764 €
  2. 13 : tržby 82 864 €, výsledok hospodárenia 14 397 €
  3. 14 : tržby 137 304 €, výsledok hospodárenia 31 949 €
  4. 15 : tržby 69 273 €, výsledok hospodárenia 32 860 €
  5. 16 : tržby 42 662 €, výsledok hospodárenia -2 197 €
  6. 17 : tržby 8 181 €, výsledok hospodárenia -13 177 €
  7. 18 : tržby 7 958 €, výsledok hospodárenia -1 635 €
  8. 19 : tržby 8 882 €, výsledok hospodárenia 793 €
  9. 20 : tržby 5 317 €, výsledok hospodárenia 4 199 €
  10. 21 : tržby 2 090 €, výsledok hospodárenia 4 041 €
  11. 22 : tržby 6 478 €, výsledok hospodárenia 1 258 €
  12. 23 : tržby 18 239 €, výsledok hospodárenia 573 €
  13. 24 : tržby 7 860 €, výsledok hospodárenia 45 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -492 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

KaMaRo, s.r.o. (IČO 35795930) mala v roku 2024 tržby 7 860 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci KaMaRo

V roku 2025 mala KaMaRo priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia KaMaRo

Podľa Registra právnických osôb konajú za KaMaRo 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

Spoločníci KaMaRo

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch KaMaRo
Podiely spoločníkov na vkladoch KaMaRo Marta Rovenská 50,0 %, Ing. Viera Trellová 50,0 %. Spolu 6 640 €. Marta Rovenská: 3 320 €, 50,0 %Ing. Viera Trellová: 3 320 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Marta Rovenská50,0 %
  • Ing. Viera Trellová50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Marta Rovenskáod 13. 1. 2010 3 320 €50,0 %
Ing. Viera Trellováod 13. 1. 2010 3 320 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok KaMaRo

Za rok 2024 má KaMaRo v závierke tržby 7 860 €, o 56,9 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +45 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 137 304 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20247 860 €▼ −56,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202445 €zisk
Majetok (aktíva) 20253 972 €
Vlastné imanie 2025−92 tis. €
Záväzky 202596 tis. €2 416,9 % majetku
Pridaná hodnota 2025−18 €
Zisková marža 2024+0,6 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−13 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát KaMaRo

Súvaha KaMaRo

Všetky čísla zo závierok KaMaRo (14 rokov)
Čísla zo závierok KaMaRo po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−492 €3 972 €−92 026 €95 998 €−18 €—
20247 860 €45 €4 348 €−91 534 €95 882 €511 €+0,6 %
202318 239 €573 €15 584 €−91 579 €107 163 €792 €+3,1 %
20226 478 €1 258 €6 916 €−92 152 €99 068 €1 €+19,4 %
20212 090 €4 041 €6 138 €−93 410 €99 548 €89 €+193,3 %
20205 317 €4 199 €9 590 €−97 451 €107 041 €856 €+79,0 %
20198 882 €793 €9 173 €−101 649 €110 822 €1 616 €+8,9 %
20187 958 €−1 635 €10 738 €−102 442 €113 180 €264 €−20,5 %
20178 181 €−13 177 €8 583 €−100 807 €109 390 €−1 057 €−161,1 %
201642 662 €−2 197 €28 372 €−87 630 €116 002 €24 493 €−5,1 %
201569 273 €32 860 €26 642 €−85 433 €112 075 €58 622 €+47,4 %
2014137 304 €31 949 €38 249 €−118 293 €156 542 €42 938 €+23,3 %
201382 864 €14 397 €27 902 €−150 243 €178 145 €47 595 €+17,4 %
2012134 020 €−85 764 €35 204 €−164 640 €199 844 €42 099 €−64,0 %

Riziko: zaplatí KaMaRo?

Peniaze od štátu: KaMaRo

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy KaMaRo

Dátum vzniku KaMaRo je 21. 9. 2000, teda pred 26 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22475/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020257690
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 134 020 € · majetok 35 204 €
  4. Nový spoločník: Marta RovenskáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Nový štatutár: Ing. Viera TrellováKonateľ
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti KaMaRo

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • prenájom priemyselného tovaru,
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • výroba a predaj nenahratých zvukových a zvukovo-obrazových záznamov,
  • predaj a požičiavanie nahratých zvukových a zvukovo-obrazových záznamov,
  • výskum trhu,
  • sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností,
  • faktoring a forfaiting - realizácia finančných operácií v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,
  • činnosť účtovných poradcov,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

KaMaRo v odvetví veľkoobchod

KaMaRo je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 139 348 € (15 039 závierok), KaMaRo má 7 860 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 713 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KaMaRo 1 147. z 1 270.

V odvetví v okrese Bratislava II2 713aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou15 039Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KaMaRo, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo KaMaRo: Bratislava - Ružinov

KaMaRo sídli na adrese Martinčekova 17, 821 01 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví2 713okres Bratislava II
Na tej istej adrese11aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

KaMaRo: IČO, sídlo a základné údaje

KaMaRo, s.r.o. (IČO 35795930) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 21. 9. 2000, na trhu je 26 rokov a štatutármi sú Ing. Viera Trellová a Marta Rovenská. Za rok 2024 sú v závierke tržby 7 860 € a výsledok hospodárenia +45 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690)
Základné imanie6 640 €
Vznik21. 9. 2000
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) KaMaRo, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 7 860 €, typická firma odvetvia 139 348 € (medián z 15 039 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy KaMaRo

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu KaMaRo

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu KaMaRo

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 86 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy603zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Bratislava II

Kappa ibc. s.r.o.FLEXIDENT s.r.o.RITTAL s.r.o.PSA TRADING SK s.r.o.MARESI Foodbroker, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk