NAHAK 2000, s.r.o.
Bratislava - Vrakuňa · Maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami
2 071 €tržby 2025 ▼ 89 %−1 564 €strata 2025aktívna 26 rokov10 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 56 552 €, výsledok hospodárenia -1 690 €
- 13 : tržby 46 038 €, výsledok hospodárenia -9 438 €
- 14 : tržby 38 555 €, výsledok hospodárenia -7 460 €
- 15 : tržby 58 669 €, výsledok hospodárenia 4 078 €
- 16 : tržby 30 352 €, výsledok hospodárenia -16 006 €
- 17 : tržby 29 693 €, výsledok hospodárenia -19 301 €
- 18 : tržby 35 522 €, výsledok hospodárenia -10 765 €
- 19 : tržby 34 800 €, výsledok hospodárenia -11 237 €
- 20 : tržby 19 212 €, výsledok hospodárenia -13 920 €
- 21 : tržby 17 078 €, výsledok hospodárenia -7 763 €
- 22 : tržby 23 392 €, výsledok hospodárenia -6 126 €
- 23 : tržby 34 048 €, výsledok hospodárenia -3 651 €
- 24 : tržby 18 648 €, výsledok hospodárenia -18 931 €
- 25 : tržby 2 071 €, výsledok hospodárenia -1 564 €
NAHAK 2000, s.r.o. (IČO 35795875) mala v roku 2025 tržby 2 071 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci NAHAK 2000
V roku 2025 mala NAHAK 2000 priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v roku 2014 boli 117 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | — | — |
| 2014 | — | 117 € | — |
| 2013 | — | 2 933 € | 2 265 € |
| 2012 | — | 9 135 € | 6 909 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2014 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.
Konateľ NAHAK 2000
Podľa Registra právnických osôb koná za NAHAK 2000 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločníci NAHAK 2000
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok NAHAK 2000
Za rok 2025 má NAHAK 2000 v závierke tržby 2 071 €, o 88,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 564 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 58 669 €.
Výkaz ziskov a strát NAHAK 2000
Najvyššie tržby: rok 2015, 58 669 €. Najnižšie: rok 2025, 2 071 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 2 071 € |
| 2024 | 18 648 € |
| 2023 | 34 048 € |
| 2022 | 23 392 € |
| 2021 | 17 078 € |
| 2020 | 19 212 € |
| 2019 | 34 800 € |
| 2018 | 35 522 € |
| 2017 | 29 693 € |
| 2016 | 30 352 € |
| 2015 | 58 669 € |
| 2014 | 38 555 € |
| 2013 | 46 038 € |
| 2012 | 56 552 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 13 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −123 774 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 564 € |
| 2024 | −18 931 € |
| 2023 | −3 651 € |
| 2022 | −6 126 € |
| 2021 | −7 763 € |
| 2020 | −13 920 € |
| 2019 | −11 237 € |
| 2018 | −10 765 € |
| 2017 | −19 301 € |
| 2016 | −16 006 € |
| 2015 | 4 078 € |
| 2014 | −7 460 € |
| 2013 | −9 438 € |
| 2012 | −1 690 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- NAHAK 2000
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −75,5 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | NAHAK 2000 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −75,5 % | +2,3 % |
| 2024 | — | +2,1 % |
| 2023 | −10,7 % | +1,4 % |
| 2022 | −26,2 % | +1,3 % |
| 2021 | −45,5 % | +1,2 % |
| 2020 | −72,5 % | +1,1 % |
| 2019 | −32,3 % | +1,1 % |
| 2018 | −30,3 % | +1,2 % |
| 2017 | −65,0 % | +1,7 % |
| 2016 | −52,7 % | +1,6 % |
| 2015 | +7,0 % | +1,3 % |
| 2014 | −19,3 % | — |
| 2013 | −20,5 % | — |
| 2012 | −3,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 13 rokov, najviac v roku 2015 (+52,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −88,9 % |
| 2024 | −45,2 % |
| 2023 | +45,6 % |
| 2022 | +37,0 % |
| 2021 | −11,1 % |
| 2020 | −44,8 % |
| 2019 | −2,0 % |
| 2018 | +19,6 % |
| 2017 | −2,2 % |
| 2016 | −48,3 % |
| 2015 | +52,2 % |
| 2014 | −16,3 % |
| 2013 | −18,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha NAHAK 2000
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 254 €, vlastné imanie −2 449 € a záväzky 5 703 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 254 € | −2 449 € | 5 703 € |
| 2024 | 4 559 € | −884 € | 5 443 € |
| 2023 | 16 327 € | 8 269 € | 8 058 € |
| 2022 | 14 558 € | 11 921 € | 2 637 € |
| 2021 | 13 845 € | 960 € | 12 885 € |
| 2020 | 15 772 € | 2 224 € | 13 548 € |
| 2019 | 19 902 € | 4 844 € | 15 058 € |
| 2018 | 20 313 € | 7 282 € | 13 031 € |
| 2017 | 20 804 € | −1 254 € | 22 058 € |
| 2016 | 22 171 € | 2 041 € | 20 130 € |
| 2015 | 27 168 € | 14 665 € | 12 503 € |
| 2014 | 23 059 € | 3 186 € | 19 873 € |
| 2013 | 25 337 € | 10 646 € | 14 691 € |
| 2012 | — | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok NAHAK 2000 (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 071 € | −1 564 € | 3 254 € | −2 449 € | 5 703 € | −684 € | −75,5 % |
| 2024 | 18 648 € | −18 931 € | 4 559 € | −884 € | 5 443 € | −18 943 € | −101,5 % |
| 2023 | 34 048 € | −3 651 € | 16 327 € | 8 269 € | 8 058 € | −2 925 € | −10,7 % |
| 2022 | 23 392 € | −6 126 € | 14 558 € | 11 921 € | 2 637 € | −4 659 € | −26,2 % |
| 2021 | 17 078 € | −7 763 € | 13 845 € | 960 € | 12 885 € | −9 617 € | −45,5 % |
| 2020 | 19 212 € | −13 920 € | 15 772 € | 2 224 € | 13 548 € | −13 271 € | −72,5 % |
| 2019 | 34 800 € | −11 237 € | 19 902 € | 4 844 € | 15 058 € | −10 465 € | −32,3 % |
| 2018 | 35 522 € | −10 765 € | 20 313 € | 7 282 € | 13 031 € | −10 252 € | −30,3 % |
| 2017 | 29 693 € | −19 301 € | 20 804 € | −1 254 € | 22 058 € | −17 666 € | −65,0 % |
| 2016 | 30 352 € | −16 006 € | 22 171 € | 2 041 € | 20 130 € | −14 245 € | −52,7 % |
| 2015 | 58 669 € | 4 078 € | 27 168 € | 14 665 € | 12 503 € | 5 758 € | +7,0 % |
| 2014 | 38 555 € | −7 460 € | 23 059 € | 3 186 € | 19 873 € | −5 426 € | −19,3 % |
| 2013 | 46 038 € | −9 438 € | 25 337 € | 10 646 € | 14 691 € | −3 372 € | −20,5 % |
| 2012 | 56 552 € | −1 690 € | — | — | — | 10 766 € | −3,0 % |
Riziko: zaplatí NAHAK 2000?
Peniaze od štátu: NAHAK 2000
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy NAHAK 2000
Dátum vzniku NAHAK 2000 je 19. 9. 2000, teda pred 26 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22468/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020245524
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 56 552 €
- Nový štatutár: Alžbeta RajciováKonateľ
- Nový spoločník: Alžbeta RajciováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 2 071 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti NAHAK 2000
- maloobchod a veľkoobchod so spotrebným tovarom: biopostele značky DEMKO, biomatrace, nočné stolíky, periňáky, komody, spálňový nábytok,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
NAHAK 2000 v odvetví maloobchod
NAHAK 2000 je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), NAHAK 2000 má 2 071 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 069 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NAHAK 2000 1 299. z 1 359.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| NAHAK 2000 | 2 071 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- NAHAK 2000
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby NAHAK 2000 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | NAHAK 2000 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 071 € | 97 643 € |
| 2024 | 18 648 € | 93 145 € |
| 2023 | 34 048 € | 95 743 € |
| 2022 | 23 392 € | 101 116 € |
| 2021 | 17 078 € | 87 423 € |
| 2020 | 19 212 € | 81 900 € |
| 2019 | 34 800 € | 85 084 € |
| 2018 | 35 522 € | 80 953 € |
| 2017 | 29 693 € | 74 679 € |
| 2016 | 30 352 € | 63 581 € |
| 2015 | 58 669 € | 73 009 € |
| 2014 | 38 555 € | — |
| 2013 | 46 038 € | — |
| 2012 | 56 552 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| NAHAK 2000 | 2 071 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 99 715 € |
| medián kraja | 91 748 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Midel Engineering s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 4 785 € (2025)
- DES s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 4 780 € (2025)
- Tenox s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 770 € (2025)
- K & K technik s.r.o.Trnava · tržby 4 763 € (2025)
- Monika Peregrinová s.r.o.Trebišov · tržby 4 761 € (2025)
- AMA - Trade Slovakia, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 4 756 € (2025)
- HASKA-Trans, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 4 750 € (2025)
- SOLIS SK s. r. o.Ružomberok · tržby 4 740 € (2025)
- by rory s. r. o.Bratislava - mestská časť Jarovce · tržby 4 722 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NAHAK 2000, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›
Sídlo NAHAK 2000: Bratislava - Vrakuňa
NAHAK 2000 sídli na adrese Estónska 49, 821 06 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Vrakuňa je 5 258 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Vrakuňa: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
NAHAK 2000: IČO, sídlo a základné údaje
NAHAK 2000, s.r.o. (IČO 35795875) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vrakuňa, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 19. 9. 2000, na trhu je 26 rokov a štatutárom je Alžbeta Rajciová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 071 € a výsledok hospodárenia −1 564 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami (SK NACE 4755) |
| Základné imanie | 7 967 € |
| Vznik | 19. 9. 2000 |
| Obec | Bratislava - Vrakuňa |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) NAHAK 2000, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 071 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy NAHAK 2000
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu NAHAK 2000
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu NAHAK 2000
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 000 €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy771zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
- Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Vrakuňatypický nepokrytý dopyt 432 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Topoľčany42 zmlúv za 3 roky · 248 132 € · naposledy 7. 9. 2026Stredná odborná škola potravinárska, Cabajská 6, Nitra29 zmlúv za 3 roky · 22 449 € · naposledy 29. 9. 2026Centrum sociálnych služieb Clementia16 zmlúv za 3 roky · 6 246 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 295 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Caspian Pearl Sk General Trading Co., s. r…
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa
GOLDBECK Slovensko s.r.o.SLOVIL s.r.o.DMi TRADING SK, s. r. o.BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.Aeroengineers International s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.59) v okrese Bratislava II
IKEA Bratislava, s.r.o.XLSK Nábytok s. r. o.ASKO - NÁBYTOK, spol. s r.o.CYMORKA interior design s. r. o.INTERCHAIR s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.