LUBOCONS SLOVAKIA, s.r.o.
Stupava
66 000 €tržby 2015+15 960 €zisk 2015zaniknutá 9. 10. 2015
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 9. 10. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 552 554 €, výsledok hospodárenia 128 172 €
- 13 : tržby -11 735 €, výsledok hospodárenia 20 351 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -7 600 €
- 15 : tržby 66 000 €, výsledok hospodárenia 15 960 €
LUBOCONS SLOVAKIA, s.r.o. (IČO 35789956), sídlo Stupava, je v registri zapísaná od 8. 6. 2000 do 9. 10. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci LUBOCONS SLOVAKIA
osobné náklady v roku 2013 boli 3 970 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci LUBOCONS SLOVAKIA
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok LUBOCONS SLOVAKIA
Za rok 2015 má LUBOCONS SLOVAKIA v závierke tržby 66 000 €, a výsledok hospodárenia +15 960 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2012: 552 554 €.
Výkaz ziskov a strát LUBOCONS SLOVAKIA
Najvyššie tržby: rok 2012, 552 554 €. Najnižšie: rok 2013, -11 735 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 66 000 € |
| 2014 | — |
| 2013 | -11 735 € |
| 2012 | 552 554 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 156 883 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | 15 960 € |
| 2014 | −7 600 € |
| 2013 | 20 351 € |
| 2012 | 128 172 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LUBOCONS SLOVAKIA
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +24,2 %, medián odvetvia +7,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LUBOCONS SLOVAKIA |
|---|---|
| 2015 | +24,2 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | +23,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LUBOCONS SLOVAKIA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 291 901 €, vlastné imanie 288 411 € a záväzky 3 490 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 291 901 € | 288 411 € | 3 490 € |
| 2014 | 274 275 € | 272 451 € | 1 824 € |
| 2013 | 280 383 € | 280 051 € | 332 € |
| 2012 | 456 176 € | 319 968 € | 136 208 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LUBOCONS SLOVAKIA (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 66 000 € | 15 960 € | 291 901 € | 288 411 € | 3 490 € | 56 000 € | +24,2 % |
| 2014 | — | −7 600 € | 274 275 € | 272 451 € | 1 824 € | −15 877 € | — |
| 2013 | -11 735 € | 20 351 € | 280 383 € | 280 051 € | 332 € | 54 281 € | — |
| 2012 | 552 554 € | 128 172 € | 456 176 € | 319 968 € | 136 208 € | 146 610 € | +23,2 % |
Riziko: zaplatí LUBOCONS SLOVAKIA?
Peniaze od štátu: LUBOCONS SLOVAKIA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LUBOCONS SLOVAKIA
Dátum vzniku LUBOCONS SLOVAKIA je 8. 6. 2000. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21899/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 552 554 € · majetok 456 176 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4, posledné tržby 66 000 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
LUBOCONS SLOVAKIA v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
LUBOCONS SLOVAKIA je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 46 258 € (5 225 závierok), LUBOCONS SLOVAKIA má 66 000 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 800 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LUBOCONS SLOVAKIA 56. z 123.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 18 020 €, polovica do 46 258 €, tri štvrtiny do 146 499 €; 10 % firiem má viac než 521 258 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 529 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 18 020 € |
| medián | 46 258 € |
| horný kvartil | 146 499 € |
| 10 % firiem má viac než | 521 258 € |
| LUBOCONS SLOVAKIA | 66 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| LUBOCONS SLOVAKIA | 66 000 € |
|---|---|
| medián okresu Malacky | 61 885 € |
| medián kraja | 46 399 € |
| medián Slovenska | 46 258 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Rarus s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 157 816 € (2025)
- Polianky Park, s.r.oBratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 157 370 € (2025)
- Lesservis, s.r.o.Kráľova Lehota · tržby 157 312 € (2025)
- Procer s. r. o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 157 103 € (2025)
- HURBAG s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 156 797 € (2025)
- SortPro s.r.o.Trebišov · tržby 156 702 € (2025)
- mai studio s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 156 698 € (2025)
- GYGY - PROJEKT s.r.o.Radvaň nad Dunajom · tržby 156 633 € (2025)
- GEO IGS s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 156 544 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LUBOCONS SLOVAKIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LUBOCONS SLOVAKIA: Stupava
LUBOCONS SLOVAKIA sídli na adrese Dlhá 1, 900 31 Stupava, okres Malacky. V obci Stupava je 2 483 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 504. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Stupava: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›
LUBOCONS SLOVAKIA: IČO, sídlo a základné údaje
LUBOCONS SLOVAKIA, s.r.o. (IČO 35789956) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stupava, okres Malacky. Dátum vzniku je 8. 6. 2000, zánik je v registri zapísaný ku dňu 9. 10. 2015, po 15 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 66 000 € a výsledok hospodárenia +15 960 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 71121 |
| Vznik | 8. 6. 2000 |
| Zánik | 9. 10. 2015 |
| Obec | Stupava |
| Okres | Okres Malacky |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy LUBOCONS SLOVAKIA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LUBOCONS SLOVAKIA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LUBOCONS SLOVAKIA
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 177 tis. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
- Končiace zmluvy136zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 27 tis. €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Stupavatypický nepokrytý dopyt 668 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava258 zmlúv za 3 roky · 3 422 653 € · naposledy 29. 9. 2026STREDOSLOVENSKÁ VODÁRENSKÁ SPOLOČNOSŤ, a. s.195 zmlúv za 3 roky · 2 331 022 € · naposledy 14. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.174 zmlúv za 3 roky · 225 059 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 3 007 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Stupava
DanCzek Bratislava, s.r.o.autoteam, s.r.o.Delikomat Slovensko, spol. s r.o.FUCHS OIL CORP. (SK), spol. s r.o.LJ Stav s. r. o.Všetky firmy v obci Stupava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Malacky
ART-Ex s.r.o.Gastro Design s.r.o.BHG ENGINEERING s.r.o.Galionis s. r. o.V I L L A s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.