VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Grifit s.r.o.

Bratislava - Vrakuňa · Činnosti reklamných agentúr

19 826 €tržby 2025 ▼ 55 %−688 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

19 826 €tržby 2025 ▼ 55 %
−688 €strata 2025
  1. 12 : tržby 4 307 €, výsledok hospodárenia 832 €
  2. 13 : tržby 3 400 €, výsledok hospodárenia 658 €
  3. 14 : tržby 3 950 €, výsledok hospodárenia 408 €
  4. 15 : tržby 8 000 €, výsledok hospodárenia 6 518 €
  5. 16 : tržby 8 749 €, výsledok hospodárenia 3 532 €
  6. 17 : tržby 5 700 €, výsledok hospodárenia 3 957 €
  7. 18 : tržby 7 850 €, výsledok hospodárenia -369 €
  8. 19 : tržby 7 922 €, výsledok hospodárenia -5 965 €
  9. 20 : tržby 20 540 €, výsledok hospodárenia 1 305 €
  10. 21 : tržby 11 392 €, výsledok hospodárenia 3 732 €
  11. 22 : tržby 15 198 €, výsledok hospodárenia -138 €
  12. 23 : tržby 12 443 €, výsledok hospodárenia -1 697 €
  13. 24 : tržby 44 357 €, výsledok hospodárenia 2 645 €
  14. 25 : tržby 19 826 €, výsledok hospodárenia -688 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Grifit s.r.o. (IČO 35789611) mala v roku 2025 tržby 19 826 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Grifit

osobné náklady v roku 2025 boli 115 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ Grifit

Podľa Registra právnických osôb koná za Grifit 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník Grifit

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Grifit
Podiely spoločníkov na vkladoch Grifit Emília Šutková 100,0 %. Spolu 6 639 €. Emília Šutková: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Emília Šutková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Emília Šutkováod 30. 9. 2009 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Grifit

Za rok 2025 má Grifit v závierke tržby 19 826 €, o 55,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −688 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 44 357 €.

Tržby 202520 tis. €▼ −55,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−688 €strata
Majetok (aktíva) 202528 tis. €
Vlastné imanie 202526 tis. €
Záväzky 20251 654 €6,0 % majetku
Pridaná hodnota 20251 055 €
Zisková marža 2025−3,5 %medián odvetvia +6,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov15 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Grifit

Súvaha Grifit

Všetky čísla zo závierok Grifit (14 rokov)
Čísla zo závierok Grifit po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202519 826 €−688 €27 593 €25 939 €1 654 €1 055 €−3,5 %
202444 357 €2 645 €28 108 €26 627 €1 481 €4 320 €+6,0 %
202312 443 €−1 697 €24 282 €23 982 €300 €540 €−13,6 %
202215 198 €−138 €29 018 €25 679 €3 339 €1 627 €−0,9 %
202111 392 €3 732 €26 632 €25 742 €890 €4 740 €+32,8 %
202020 540 €1 305 €35 092 €22 010 €13 082 €6 530 €+6,4 %
20197 922 €−5 965 €23 759 €20 705 €3 054 €−1 512 €−75,3 %
20187 850 €−369 €28 098 €26 670 €1 428 €2 238 €−4,7 %
20175 700 €3 957 €29 206 €28 086 €1 120 €5 077 €+69,4 %
20168 749 €3 532 €26 735 €24 129 €2 606 €4 679 €+40,4 %
20158 000 €6 518 €22 890 €20 597 €2 293 €7 107 €+81,5 %
20143 950 €408 €15 488 €14 080 €1 408 €1 844 €+10,3 %
20133 400 €658 €14 516 €13 672 €844 €1 428 €+19,4 %
20124 307 €832 €13 979 €13 014 €965 €1 330 €+19,3 %

Riziko: zaplatí Grifit?

Peniaze od štátu: Grifit

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Grifit

Dátum vzniku Grifit je 31. 5. 2000, teda pred 26 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21860/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021491087
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 4 307 € · majetok 13 979 €
  4. Nový štatutár: Emília ŠutkováKonateľ
  5. Nový spoločník: Emília ŠutkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 19 826 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Grifit

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, v rozsahu voľnej živnosti,
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • reklamná a propagačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  • požičovňa športových potrieb /okrem malých plavidiel a športových plávajúcich zariadení/ a záhradnej techniky v rozsahu voľnej živnosti,
  • prenájom motorových vozidiel,
  • požičiavanie motorových vozidiel a dopravných prostriedkov v rozsahu voľnej živnosti,
  • finančný leasing v rozsahu voľnej živnosti,
  • sprostredkovanie doplnkového dôchodkového sporenia,
  • faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,
  • prenájom nehnuteľností, nebytových a bytových priestorov spojený s doplnkovými službami v rozsahu voľnej živnosti,
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
  • Kuriérske služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Marketingové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Grifit v odvetví reklama a prieskum trhu

Grifit je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 198 € (7 049 závierok), Grifit má 19 826 €, čo je 43 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 414 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Grifit 780. z 1 047.

V odvetví v okrese Bratislava II2 414aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 049Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Grifit, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo Grifit: Bratislava - Vrakuňa

Grifit sídli na adrese Hnilecká 11, 821 07 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Vrakuňa je 5 257 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Vrakuňa5 257aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 358aktívnych
V tom istom odvetví2 414okres Bratislava II
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Bratislava - Vrakuňa: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Grifit: IČO, sídlo a základné údaje

Grifit s.r.o. (IČO 35789611) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vrakuňa, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 31. 5. 2000, na trhu je 26 rokov a štatutárom je Emília Šutková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 19 826 € a výsledok hospodárenia −688 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie6 639 €
Vznik31. 5. 2000
ObecBratislava - Vrakuňa
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Grifit s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 19 826 €, typická firma odvetvia 46 198 € (medián z 7 049 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Grifit

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Grifit

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Grifit

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Vrakuňatypický nepokrytý dopyt 432 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa

GOLDBECK Slovensko s.r.o.SLOVIL s.r.o.DMi TRADING SK, s. r. o.BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.Aeroengineers International s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava II

BUDAMAR SOUTH, s. r. o.Lion Communications Slovakia s.r.o.WAVEMAKER Slovakia s.r.o.EssenceMediacom Slovakia, s.r.o.Greg Hamm, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk