PERAN GROUP, spol. s r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
600 €tržby 2021+226 €zisk 2021aktívna 26 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 031 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 529 €
- 14 : tržby 4 000 €, výsledok hospodárenia 1 309 €
- 15 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia -461 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 107 €
- 17 : tržby 6 600 €, výsledok hospodárenia 3 911 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 012 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 034 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -978 €
- 21 : tržby 600 €, výsledok hospodárenia 226 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -374 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -374 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 321 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -731 €
PERAN GROUP, spol. s r.o. (IČO 35784547), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 21. 3. 2000 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci PERAN GROUP
V roku 2025 mala PERAN GROUP priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konatelia PERAN GROUP
Podľa Registra právnických osôb konajú za PERAN GROUP 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločníci PERAN GROUP
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Ivana Čanová50,0 %
- PhDr. Ivan Kmotrík50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Ivana Čanováod 10. 2. 2010 | 3 500 € | 50,0 % |
| PhDr. Ivan Kmotríkod 10. 2. 2010 | 3 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PERAN GROUP
Za rok 2021 má PERAN GROUP v závierke tržby 600 €, a výsledok hospodárenia +226 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 6 600 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát PERAN GROUP
Najvyššie tržby: rok 2017, 6 600 €. Najnižšie: rok 2021, 600 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | 600 € |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | 6 600 € |
| 2016 | — |
| 2015 | 2 500 € |
| 2014 | 4 000 € |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 11 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −7 506 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −731 € |
| 2024 | −2 321 € |
| 2023 | −374 € |
| 2022 | −374 € |
| 2021 | 226 € |
| 2020 | −978 € |
| 2019 | −1 034 € |
| 2018 | −1 012 € |
| 2017 | 3 911 € |
| 2016 | −2 107 € |
| 2015 | −461 € |
| 2014 | 1 309 € |
| 2013 | −1 529 € |
| 2012 | −2 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PERAN GROUP
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +37,7 %, medián odvetvia +1,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PERAN GROUP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,3 % |
| 2024 | — | +2,1 % |
| 2023 | — | +1,4 % |
| 2022 | — | +1,3 % |
| 2021 | +37,7 % | +1,2 % |
| 2020 | — | +1,1 % |
| 2019 | — | +1,1 % |
| 2018 | — | +1,2 % |
| 2017 | +59,3 % | +1,7 % |
| 2016 | — | +1,6 % |
| 2015 | −18,4 % | +1,3 % |
| 2014 | +32,7 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PERAN GROUP
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 320 €, vlastné imanie 377 € a záväzky 2 943 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 320 € | 377 € | 2 943 € |
| 2024 | 3 320 € | 1 108 € | 2 212 € |
| 2023 | 4 927 € | 3 429 € | 1 498 € |
| 2022 | 4 927 € | 3 804 € | 1 123 € |
| 2021 | 4 927 € | 4 178 € | 749 € |
| 2020 | 4 927 € | 3 953 € | 974 € |
| 2019 | 5 591 € | 4 931 € | 660 € |
| 2018 | 6 565 € | 5 965 € | 600 € |
| 2017 | 14 511 € | 6 977 € | 7 534 € |
| 2016 | 9 270 € | 3 110 € | 6 160 € |
| 2015 | 10 350 € | 5 217 € | 5 133 € |
| 2014 | 8 933 € | 5 679 € | 3 254 € |
| 2013 | 5 533 € | 4 370 € | 1 163 € |
| 2012 | 7 930 € | 5 899 € | 2 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PERAN GROUP (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −731 € | 3 320 € | 377 € | 2 943 € | −384 € | — |
| 2024 | — | −2 321 € | 3 320 € | 1 108 € | 2 212 € | −374 € | — |
| 2023 | — | −374 € | 4 927 € | 3 429 € | 1 498 € | −374 € | — |
| 2022 | — | −374 € | 4 927 € | 3 804 € | 1 123 € | −374 € | — |
| 2021 | 600 € | 226 € | 4 927 € | 4 178 € | 749 € | 226 € | +37,7 % |
| 2020 | — | −978 € | 4 927 € | 3 953 € | 974 € | −978 € | — |
| 2019 | — | −1 034 € | 5 591 € | 4 931 € | 660 € | −1 034 € | — |
| 2018 | — | −1 012 € | 6 565 € | 5 965 € | 600 € | −1 012 € | — |
| 2017 | 6 600 € | 3 911 € | 14 511 € | 6 977 € | 7 534 € | 4 393 € | +59,3 % |
| 2016 | — | −2 107 € | 9 270 € | 3 110 € | 6 160 € | −1 627 € | — |
| 2015 | 2 500 € | −461 € | 10 350 € | 5 217 € | 5 133 € | 19 € | −18,4 % |
| 2014 | 4 000 € | 1 309 € | 8 933 € | 5 679 € | 3 254 € | 1 789 € | +32,7 % |
| 2013 | — | −1 529 € | 5 533 € | 4 370 € | 1 163 € | −1 529 € | — |
| 2012 | — | −2 031 € | 7 930 € | 5 899 € | 2 031 € | −2 031 € | — |
Riziko: zaplatí PERAN GROUP?
Peniaze od štátu: PERAN GROUP
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PERAN GROUP
Dátum vzniku PERAN GROUP je 21. 3. 2000, teda pred 26 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21373/B
- Nový štatutár: Ing. Ivana ČanováKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 7 930 €
- Nový spoločník: Ing. Ivana ČanováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
- Zmena sídlaMoskovská 4|81108|Bratislava - mestská časť Staré Mesto → Kalinčiakova 14083/33|83104|Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PERAN GROUP
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,
- sprostredkovateľská činnosť /s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona/,
- reklamná a inzertná činnosť,
- organizovanie školení, prednášok, kurzov a seminárov,
- poradenská činnosť v oblasti obchodu a reklamy,
- poskytovanie informačných, konzultačných a marketingových služieb v oblasti obchodu,
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov,
- vydavateľsko-nakladateľská činnosť,
- polygrafická výroba,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
PERAN GROUP v odvetví maloobchod
PERAN GROUP je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 87 422 € (18 141 závierok), PERAN GROUP má 600 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 704 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PERAN GROUP 1 039. z 1 064.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 421 €, polovica do 87 422 €, tri štvrtiny do 388 996 €; 10 % firiem má viac než 1 229 307 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 756 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 421 € |
| medián | 87 422 € |
| horný kvartil | 388 996 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 229 307 € |
| PERAN GROUP | 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PERAN GROUP
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PERAN GROUP s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PERAN GROUP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 97 508 € |
| 2024 | — | 92 710 € |
| 2023 | — | 95 604 € |
| 2022 | — | 101 000 € |
| 2021 | 600 € | 87 422 € |
| 2020 | — | 81 854 € |
| 2019 | — | 85 193 € |
| 2018 | — | 80 953 € |
| 2017 | 6 600 € | 74 666 € |
| 2016 | — | 63 558 € |
| 2015 | 2 500 € | 72 940 € |
| 2014 | 4 000 € | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| PERAN GROUP | 600 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 89 734 € |
| medián kraja | 84 354 € |
| medián Slovenska | 87 422 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 27. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HUDYFin s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 1 363 € (2025)
- DT protect, s.r.o.Jahodná · tržby 1 360 € (2025)
- MASEM s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 356 € (2025)
- Eskimo Kiss s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 350 € (2025)
- JK REAL INVEST, s.r.o.Prievidza · tržby 1 350 € (2025)
- Lynx Lynx s.r.o.Banská Bystrica · tržby 1 350 € (2015)
- redbox group, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 350 € (2013)
- Autocentrum Mi s.r.o.Michalovce · tržby 1 349 € (2025)
- TALEK, s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 1 349 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PERAN GROUP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava III ›
Sídlo PERAN GROUP: Bratislava - Nové Mesto
PERAN GROUP sídli na adrese Kalinčiakova 14083/33, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461. Na tej istej adrese je zapísaných 56 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
PERAN GROUP: IČO, sídlo a základné údaje
PERAN GROUP, spol. s r.o. (IČO 35784547) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 21. 3. 2000, na trhu je 26 rokov a štatutármi sú Ing. Ivana Čanová a PhDr. Ivan Kmotrík. Za rok 2021 sú v závierke tržby 600 € a výsledok hospodárenia +226 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 7 000 € |
| Vznik | 21. 3. 2000 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 27. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) PERAN GROUP, spol. s r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 600 €, typická firma odvetvia 87 422 € (medián z 18 141 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy PERAN GROUP
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PERAN GROUP
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PERAN GROUP
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy165zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 400 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 445 973 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR413 zmlúv za 3 roky · 1 590 343 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 717 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
NFŠ, a. s.Tehelné, a. s.Slovenské pedagogické nakladateľstvo -…MEDIA TRADE spol. s r.oClean Majster s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava III
TotalEnergies Marketing Slovensko s.r.o.Maynard s. r. o.DELTA DEFENCE, a.s. BratislavaManmall s. r. o.Trade Construct s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.