VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MRK & RETEX, s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností

42 791 €tržby 2025 ▼ 10 %+759 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

42 791 €tržby 2025 ▼ 10 %
+759 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 22 729 €, výsledok hospodárenia -586 €
  2. 13 : tržby 17 520 €, výsledok hospodárenia -1 162 €
  3. 14 : tržby 24 148 €, výsledok hospodárenia 1 128 €
  4. 15 : tržby 27 787 €, výsledok hospodárenia 470 €
  5. 16 : tržby 37 238 €, výsledok hospodárenia 5 692 €
  6. 17 : tržby 30 973 €, výsledok hospodárenia 597 €
  7. 18 : tržby 39 005 €, výsledok hospodárenia 3 681 €
  8. 19 : tržby 48 830 €, výsledok hospodárenia 3 474 €
  9. 20 : tržby 46 629 €, výsledok hospodárenia -5 237 €
  10. 21 : tržby 49 343 €, výsledok hospodárenia -5 447 €
  11. 22 : tržby 41 713 €, výsledok hospodárenia 1 030 €
  12. 23 : tržby 48 234 €, výsledok hospodárenia -310 €
  13. 24 : tržby 47 569 €, výsledok hospodárenia 2 615 €
  14. 25 : tržby 42 791 €, výsledok hospodárenia 759 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MRK & RETEX, s. r. o. (IČO 35771054) mala v roku 2025 tržby 42 791 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MRK & RETEX

V roku 2025 mala MRK & RETEX priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2013 boli 270 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.

Konateľ MRK & RETEX

Podľa Registra právnických osôb koná za MRK & RETEX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník MRK & RETEX

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MRK & RETEX
Podiely spoločníkov na vkladoch MRK & RETEX Ing. Hana Halanová 100,0 %. Spolu 7 370 €. Ing. Hana Halanová: 7 370 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Hana Halanová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Hana Halanováod 24. 7. 2026 7 370 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MRK & RETEX

Za rok 2025 má MRK & RETEX v závierke tržby 42 791 €, o 10,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +759 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 49 343 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202543 tis. €▼ −10,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025759 €zisk
Majetok (aktíva) 202523 tis. €
Vlastné imanie 202516 tis. €
Záväzky 20257 280 €31,7 % majetku
Pridaná hodnota 20252 731 €
Zisková marža 2025+1,8 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov6 704 €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MRK & RETEX

Súvaha MRK & RETEX

Všetky čísla zo závierok MRK & RETEX (14 rokov)
Čísla zo závierok MRK & RETEX po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202542 791 €759 €22 967 €15 687 €7 280 €2 731 €+1,8 %
202447 569 €2 615 €15 419 €14 928 €491 €4 319 €+5,5 %
202348 234 €−310 €12 935 €12 313 €622 €2 697 €−0,6 %
202241 713 €1 030 €13 060 €12 623 €437 €4 635 €+2,5 %
202149 343 €−5 447 €12 534 €11 592 €942 €2 833 €−11,0 %
202046 629 €−5 237 €17 661 €17 040 €621 €−1 137 €−11,2 %
201948 830 €3 474 €29 690 €22 277 €7 413 €9 328 €+7,1 %
201839 005 €3 681 €23 420 €18 803 €4 617 €7 197 €+9,4 %
201730 973 €597 €16 719 €15 063 €1 656 €3 401 €+1,9 %
201637 238 €5 692 €17 579 €14 465 €3 114 €10 718 €+15,3 %
201527 787 €470 €10 708 €8 772 €1 936 €3 499 €+1,7 %
201424 148 €1 128 €13 234 €8 363 €4 871 €763 €+4,7 %
201317 520 €−1 162 €9 022 €7 236 €1 786 €1 578 €−6,6 %
201222 729 €−586 €10 441 €8 338 €2 103 €6 481 €−2,6 %

Riziko: zaplatí MRK & RETEX?

Peniaze od štátu: MRK & RETEX

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MRK & RETEX

Dátum vzniku MRK & RETEX je 23. 8. 1999, teda pred 27 rokmi. Skoršie obchodné meno: MRK & RETEX, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19497/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 22 729 € · majetok 10 441 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 42 791 €.
  4. Zmena obchodného menaPredtým MRK & RETEX, s.r.o., odvtedy MRK & RETEX, s. r. o.
  5. Nový spoločník: Ing. Hana HalanováSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MRK & RETEX

  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • sadzba a zhotovovanie tlačiarenskych predlôh,
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/,
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/,
  • prenájom motorových vozidiel,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • inžinierska činnosť /okrem vybraných činností v stavebníctve/,
  • reklamná a propagačná činnosť,
  • sekretárske služby,
  • prekladateľské a tlmočnícke služby,
  • výskum v oblasti prírodných a technických vied,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

MRK & RETEX v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

MRK & RETEX je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), MRK & RETEX má 42 791 €, čo je 94 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 383 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MRK & RETEX 431. z 793.

V odvetví v okrese Bratislava V1 383aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 643Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MRK & RETEX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava V ›

Sídlo MRK & RETEX: Bratislava - Petržalka

MRK & RETEX sídli na adrese Holíčska 6, 851 05 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 141aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 222aktívnych
V tom istom odvetví1 383okres Bratislava V
Na tej istej adrese10aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

MRK & RETEX: IČO, sídlo a základné údaje

MRK & RETEX, s. r. o. (IČO 35771054) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 23. 8. 1999, na trhu je 27 rokov a štatutárom je Ing. Hana Halanová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 42 791 € a výsledok hospodárenia +759 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831)
Základné imanie7 370 €
Vznik23. 8. 1999
Skoršie názvyMRK & RETEX, s.r.o.
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) MRK & RETEX, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 42 791 €, typická firma odvetvia 45 441 € (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy MRK & RETEX

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MRK & RETEX

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MRK & RETEX

  • Tendre121súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
  • Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
  • Výhry konkurentov535firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MRK & RETEX reality, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava V

Pepso s. r. o.DEAL ADVISOR s. r. o.PAND, s.r.o.Vápenice, s. r. o.UNIQA Real III, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk