VALL, s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Výroba upínadiel, strojných skrutiek
141 726 €tržby 2025 ▼ 4 %+1 326 €zisk 2025aktívna 27 rokov3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 187 969 €, výsledok hospodárenia 3 871 €
- 13 : tržby 132 889 €, výsledok hospodárenia 496 €
- 14 : tržby 158 309 €, výsledok hospodárenia 3 506 €
- 15 : tržby 152 782 €, výsledok hospodárenia 788 €
- 16 : tržby 175 423 €, výsledok hospodárenia 2 565 €
- 17 : tržby 168 046 €, výsledok hospodárenia 2 813 €
- 18 : tržby 159 895 €, výsledok hospodárenia 2 418 €
- 19 : tržby 156 094 €, výsledok hospodárenia -1 953 €
- 20 : tržby 149 320 €, výsledok hospodárenia -2 632 €
- 21 : tržby 144 293 €, výsledok hospodárenia 120 €
- 22 : tržby 236 825 €, výsledok hospodárenia 11 460 €
- 23 : tržby 167 329 €, výsledok hospodárenia 298 €
- 24 : tržby 147 371 €, výsledok hospodárenia 334 €
- 25 : tržby 141 726 €, výsledok hospodárenia 1 326 €
VALL, s.r.o. (IČO 35768924) mala v roku 2025 tržby 141 726 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci VALL
V roku 2025 mala VALL priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 49 899 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 018 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Bratislava II bola v roku 2025 2 723 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 49 899 € | — |
| 2024 | — | 52 557 € | — |
| 2023 | — | 47 611 € | — |
| 2022 | — | 47 359 € | — |
| 2021 | — | 54 273 € | — |
| 2020 | — | 49 767 € | — |
| 2019 | — | 42 279 € | — |
| 2018 | — | 39 529 € | — |
| 2017 | — | 39 601 € | — |
| 2016 | — | 33 527 € | — |
| 2015 | — | 27 959 € | — |
| 2014 | — | 28 469 € | — |
| 2013 | — | 28 811 € | 20 441 € |
| 2012 | — | 27 964 € | 20 041 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- VALL, odhad zo závierky1 018 €
- Priemyselná výroba v okrese Bratislava II2 723 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava II2 453 €
- Priemyselná výroba na Slovensku1 904 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Priemyselná výroba, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Konatelia VALL
Podľa Registra právnických osôb konajú za VALL 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločníci VALL
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Pavel Šubert50,0 %
- Milan Baše50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Pavel Šubertod 16. 1. 2009 | 3 386 € | 50,0 % |
| Milan Bašeod 16. 1. 2009 | 3 386 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok VALL
Za rok 2025 má VALL v závierke tržby 141 726 €, o 3,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 326 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 236 825 €.
Výkaz ziskov a strát VALL
Najvyššie tržby: rok 2022, 236 825 €. Najnižšie: rok 2013, 132 889 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 141 726 € |
| 2024 | 147 371 € |
| 2023 | 167 329 € |
| 2022 | 236 825 € |
| 2021 | 144 293 € |
| 2020 | 149 320 € |
| 2019 | 156 094 € |
| 2018 | 159 895 € |
| 2017 | 168 046 € |
| 2016 | 175 423 € |
| 2015 | 152 782 € |
| 2014 | 158 309 € |
| 2013 | 132 889 € |
| 2012 | 187 969 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 25 410 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 326 € |
| 2024 | 334 € |
| 2023 | 298 € |
| 2022 | 11 460 € |
| 2021 | 120 € |
| 2020 | −2 632 € |
| 2019 | −1 953 € |
| 2018 | 2 418 € |
| 2017 | 2 813 € |
| 2016 | 2 565 € |
| 2015 | 788 € |
| 2014 | 3 506 € |
| 2013 | 496 € |
| 2012 | 3 871 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- VALL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,9 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | VALL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,9 % | +4,0 % |
| 2024 | +0,2 % | +3,1 % |
| 2023 | +0,2 % | +2,4 % |
| 2022 | +4,8 % | +2,4 % |
| 2021 | +0,1 % | +2,3 % |
| 2020 | −1,8 % | +1,9 % |
| 2019 | −1,3 % | +2,1 % |
| 2018 | +1,5 % | +2,7 % |
| 2017 | +1,7 % | +3,4 % |
| 2016 | +1,5 % | +3,4 % |
| 2015 | +0,5 % | +3,1 % |
| 2014 | +2,2 % | — |
| 2013 | +0,4 % | — |
| 2012 | +2,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 13 rokov, najviac v roku 2022 (+64,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −3,8 % |
| 2024 | −11,9 % |
| 2023 | −29,3 % |
| 2022 | +64,1 % |
| 2021 | −3,4 % |
| 2020 | −4,3 % |
| 2019 | −2,4 % |
| 2018 | −4,9 % |
| 2017 | −4,2 % |
| 2016 | +14,8 % |
| 2015 | −3,5 % |
| 2014 | +19,1 % |
| 2013 | −29,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha VALL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 103 807 €, vlastné imanie 44 251 € a záväzky 59 556 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 103 807 € | 44 251 € | 59 556 € |
| 2024 | 109 332 € | 42 924 € | 66 408 € |
| 2023 | 83 083 € | 42 590 € | 40 493 € |
| 2022 | 92 860 € | 42 291 € | 50 569 € |
| 2021 | 97 784 € | 30 831 € | 66 953 € |
| 2020 | 87 577 € | 30 712 € | 56 865 € |
| 2019 | 95 406 € | 33 344 € | 62 062 € |
| 2018 | 96 341 € | 35 296 € | 61 045 € |
| 2017 | 104 624 € | 32 879 € | 71 745 € |
| 2016 | 116 871 € | 30 067 € | 86 804 € |
| 2015 | 114 805 € | 27 501 € | 87 304 € |
| 2014 | 96 342 € | 26 711 € | 69 631 € |
| 2013 | 97 548 € | 23 208 € | 74 340 € |
| 2012 | 84 213 € | 22 712 € | 61 501 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok VALL (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 141 726 € | 1 326 € | 103 807 € | 44 251 € | 59 556 € | 56 686 € | +0,9 % |
| 2024 | 147 371 € | 334 € | 109 332 € | 42 924 € | 66 408 € | 57 912 € | +0,2 % |
| 2023 | 167 329 € | 298 € | 83 083 € | 42 590 € | 40 493 € | 53 019 € | +0,2 % |
| 2022 | 236 825 € | 11 460 € | 92 860 € | 42 291 € | 50 569 € | 66 108 € | +4,8 % |
| 2021 | 144 293 € | 120 € | 97 784 € | 30 831 € | 66 953 € | 59 216 € | +0,1 % |
| 2020 | 149 320 € | −2 632 € | 87 577 € | 30 712 € | 56 865 € | 51 771 € | −1,8 % |
| 2019 | 156 094 € | −1 953 € | 95 406 € | 33 344 € | 62 062 € | 47 002 € | −1,3 % |
| 2018 | 159 895 € | 2 418 € | 96 341 € | 35 296 € | 61 045 € | 52 215 € | +1,5 % |
| 2017 | 168 046 € | 2 813 € | 104 624 € | 32 879 € | 71 745 € | 51 299 € | +1,7 % |
| 2016 | 175 423 € | 2 565 € | 116 871 € | 30 067 € | 86 804 € | 47 986 € | +1,5 % |
| 2015 | 152 782 € | 788 € | 114 805 € | 27 501 € | 87 304 € | 36 347 € | +0,5 % |
| 2014 | 158 309 € | 3 506 € | 96 342 € | 26 711 € | 69 631 € | 37 787 € | +2,2 % |
| 2013 | 132 889 € | 496 € | 97 548 € | 23 208 € | 74 340 € | 36 911 € | +0,4 % |
| 2012 | 187 969 € | 3 871 € | 84 213 € | 22 712 € | 61 501 € | 36 747 € | +2,1 % |
Riziko: zaplatí VALL?
Peniaze od štátu: VALL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy VALL
Dátum vzniku VALL je 28. 6. 1999, teda pred 27 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19282/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020257635
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 187 969 € · majetok 84 213 €
- Nový spoločník: Pavel ŠubertSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Milan BašeKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 141 726 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti VALL
- výroba a lisovanie oceľových lán,
- sprostredkovateľská činnosť,
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,
- vnútroštátna nákladná cestná doprava,
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
- osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby,
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
- činnosť organizačných ekonomických a účtovných poradcov,
- prenájom motorových vozidiel, strojov, prístrojov, strojných zariadení a výpočtovej techniky,
- automatizované spracovanie údajov,
- vedenie účtovníctva,
- zámočníctvo,
- kovoobrábanie,
- reklamná propagačná a inzertná činnosť,
- zhotovenie a správa www stránok,
- grafické práce na počítači,
- montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení v rozsahu voľnej živnosti,
- kancelárske a sekretárske služby ( vrátane kopírovacích, rozmnožovacích a laminovacích služieb )
- usporadúvanie školení, podujatí a seminárov,
- leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- prenájom a požičovňa športových potrieb,
- skladovanie a uskladňovanie s výnimkou prevádzkovania verejných skladov,
- medzinárodná nákladná cestná doprava,
- sprostredkovanie dopravy v rozsahu voľnej živnosti,
- sťahovacie služby bez dopravy,
- predaj a nákup motorových vozidiel,
- zasielateľstvo,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
VALL v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
VALL je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba upínadiel, strojných skrutiek. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 380 € (5 800 závierok), VALL má 141 726 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 826 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VALL 82. z 212.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 002 €, polovica do 101 380 €, tri štvrtiny do 465 308 €; 10 % firiem má viac než 1 758 655 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 074 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 002 € |
| medián | 101 380 € |
| horný kvartil | 465 308 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 655 € |
| VALL | 141 726 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- VALL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby VALL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | VALL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 141 726 € | 101 380 € |
| 2024 | 147 371 € | 107 560 € |
| 2023 | 167 329 € | 108 914 € |
| 2022 | 236 825 € | 110 901 € |
| 2021 | 144 293 € | 107 902 € |
| 2020 | 149 320 € | 98 544 € |
| 2019 | 156 094 € | 117 881 € |
| 2018 | 159 895 € | 121 114 € |
| 2017 | 168 046 € | 122 184 € |
| 2016 | 175 423 € | 131 383 € |
| 2015 | 152 782 € | 141 683 € |
| 2014 | 158 309 € | — |
| 2013 | 132 889 € | — |
| 2012 | 187 969 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| VALL | 141 726 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 87 737 € |
| medián kraja | 73 218 € |
| medián Slovenska | 101 380 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DCP MIX s.r.o.Michalovce · tržby 317 191 € (2025)
- LATERE PLUS s.r.o.Brezno · tržby 316 682 € (2025)
- PK Services, s.r.o.Vlachovo · tržby 316 589 € (2025)
- RF – Kov, s. r. o.Rovinka · tržby 316 538 € (2025)
- Spanner ML, s. r. o.Považská Bystrica · tržby 316 402 € (2025)
- JWS s. r. o.Giraltovce · tržby 316 033 € (2024)
- PMF s. r. o.Turčianska Štiavnička · tržby 316 019 € (2025)
- Mipeta s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 315 999 € (2025)
- Service and Logistic DS, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 315 953 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VALL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo VALL: Bratislava - Ružinov
VALL sídli na adrese Mlynské Nivy 56, 821 09 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 35 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
VALL: IČO, sídlo a základné údaje
VALL, s.r.o. (IČO 35768924) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 28. 6. 1999, na trhu je 27 rokov a štatutármi sú Milan Baše a Pavel Šubert. Za rok 2025 sú v závierke tržby 141 726 € a výsledok hospodárenia +1 326 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba upínadiel, strojných skrutiek (SK NACE 2594) |
| Základné imanie | 6 772 € |
| Vznik | 28. 6. 1999 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) VALL, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 141 726 €, typická firma odvetvia 101 380 € (medián z 5 800 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy VALL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu VALL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu VALL
- Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 122 tis. €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy77zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov234firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 400 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Stredná odborná škola strojnícka, Športovcov 341/2, Považská Bystrica10 zmlúv za 3 roky · 1 500 € · naposledy 7. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves4 zmluvy za 3 roky · 79 459 € · naposledy 27. 7. 2026SLOVENSKÁ REPUBLIKA - Ministerstvo hospodárstva SR3 zmluvy za 3 roky · 406 090 € · naposledy 24. 11. 2025 Všetkých 8 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.