Eko Power BB s. r. o.
Banská Bystrica · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
172 365 €tržby 2025 ▲ 14 %−12 149 €strata 2025aktívna 27 rokov3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 158 €
- 14 : tržby 20 400 €, výsledok hospodárenia -2 356 €
- 15 : tržby 20 400 €, výsledok hospodárenia 7 380 €
- 16 : tržby 25 367 €, výsledok hospodárenia 3 506 €
- 17 : tržby 31 333 €, výsledok hospodárenia 5 612 €
- 18 : tržby 41 373 €, výsledok hospodárenia 14 927 €
- 19 : tržby 20 867 €, výsledok hospodárenia -1 370 €
- 20 : tržby 20 347 €, výsledok hospodárenia -757 €
- 21 : tržby 41 386 €, výsledok hospodárenia 11 242 €
- 22 : tržby 82 011 €, výsledok hospodárenia 28 700 €
- 23 : tržby 82 855 €, výsledok hospodárenia -27 044 €
- 24 : tržby 150 563 €, výsledok hospodárenia 9 954 €
- 25 : tržby 172 365 €, výsledok hospodárenia -12 149 €
Eko Power BB s. r. o. (IČO 35763051) mala v roku 2025 tržby 172 365 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Eko Power BB
V roku 2025 mala Eko Power BB priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 125 468 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 2 467 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Nehnuteľnosti v okrese Banská Bystrica bola v roku 2025 1 382 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 125 468 € | 88 829 € |
| 2024 | — | 99 112 € | 68 139 € |
| 2023 | — | 78 819 € | — |
| 2022 | — | 24 814 € | 17 942 € |
| 2021 | — | 7 690 € | 5 557 € |
| 2019 | — | 14 255 € | 10 211 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Eko Power BB, mzdové náklady na zamestnanca2 467 €
- Nehnuteľnosti v okrese Banská Bystrica1 382 €
- Všetky odvetvia v okrese Banská Bystrica1 832 €
- Nehnuteľnosti na Slovensku1 662 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Nehnuteľnosti, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 88 829 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 32 449 €
- Odmeny členom orgánov 0,0 % 10 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konatelia Eko Power BB
Podľa Registra právnických osôb konajú za Eko Power BB 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločníci Eko Power BB
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- ÖKOENERGIE Immobilien GmbH90,0 %
- ÖKOENERGIE Holding GmbH10,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| ÖKOENERGIE Immobilien GmbHod 20. 6. 2026 | 13 500 € | 90,0 % |
| ÖKOENERGIE Holding GmbHod 7. 10. 2026 | 1 500 € | 10,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Eko Power BB
Za rok 2025 má Eko Power BB v závierke tržby 172 365 €, o 14,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −12 149 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 172 365 €.
Výkaz ziskov a strát Eko Power BB
Najvyššie tržby: rok 2025, 172 365 €. Najnižšie: rok 2020, 20 347 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 172 365 € |
| 2024 | 150 563 € |
| 2023 | 82 855 € |
| 2022 | 82 011 € |
| 2021 | 41 386 € |
| 2020 | 20 347 € |
| 2019 | 20 867 € |
| 2018 | 41 373 € |
| 2017 | 31 333 € |
| 2016 | 25 367 € |
| 2015 | 20 400 € |
| 2014 | 20 400 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 9. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 6 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 34 487 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −12 149 € |
| 2024 | 9 954 € |
| 2023 | −27 044 € |
| 2022 | 28 700 € |
| 2021 | 11 242 € |
| 2020 | −757 € |
| 2019 | −1 370 € |
| 2018 | 14 927 € |
| 2017 | 5 612 € |
| 2016 | 3 506 € |
| 2015 | 7 380 € |
| 2014 | −2 356 € |
| 2013 | −3 158 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 9. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Eko Power BB
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −7,0 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Eko Power BB | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −7,0 % | +8,8 % |
| 2024 | +6,6 % | +6,0 % |
| 2023 | −32,6 % | +4,1 % |
| 2022 | +35,0 % | +4,6 % |
| 2021 | +27,2 % | +4,4 % |
| 2020 | −3,7 % | +3,4 % |
| 2019 | −6,6 % | +3,2 % |
| 2018 | +36,1 % | +3,5 % |
| 2017 | +17,9 % | +5,1 % |
| 2016 | +13,8 % | +4,6 % |
| 2015 | +36,2 % | +4,2 % |
| 2014 | −11,5 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 9. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 11 rokov, najviac v roku 2021 (+103,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +14,5 % |
| 2024 | +81,7 % |
| 2023 | +1,0 % |
| 2022 | +98,2 % |
| 2021 | +103,4 % |
| 2020 | −2,5 % |
| 2019 | −49,6 % |
| 2018 | +32,0 % |
| 2017 | +23,5 % |
| 2016 | +24,3 % |
| 2015 | 0,0 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 9. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Eko Power BB
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 62 145 €, vlastné imanie 45 294 € a záväzky 16 851 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 62 145 € | 45 294 € | 16 851 € |
| 2024 | 48 935 € | 34 138 € | 13 668 € |
| 2023 | 32 650 € | 20 156 € | 12 494 € |
| 2022 | 60 520 € | 47 200 € | 12 932 € |
| 2021 | 26 021 € | 18 499 € | 7 522 € |
| 2020 | 11 437 € | 7 257 € | 4 180 € |
| 2019 | 12 278 € | 10 558 € | 1 720 € |
| 2018 | 14 599 € | 10 902 € | 3 697 € |
| 2017 | 24 015 € | 9 385 € | 14 630 € |
| 2016 | 8 886 € | −5 547 € | 14 433 € |
| 2015 | 9 671 € | −10 827 € | 20 498 € |
| 2014 | 24 651 € | −5 907 € | 30 558 € |
| 2013 | 18 840 € | −3 551 € | 22 391 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 9. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Eko Power BB (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 172 365 € | −12 149 € | 62 145 € | 45 294 € | 16 851 € | 121 816 € | −7,0 % |
| 2024 | 150 563 € | 9 954 € | 48 935 € | 34 138 € | 13 668 € | 114 214 € | +6,6 % |
| 2023 | 82 855 € | −27 044 € | 32 650 € | 20 156 € | 12 494 € | 55 031 € | −32,6 % |
| 2022 | 82 011 € | 28 700 € | 60 520 € | 47 200 € | 12 932 € | 63 090 € | +35,0 % |
| 2021 | 41 386 € | 11 242 € | 26 021 € | 18 499 € | 7 522 € | 21 499 € | +27,2 % |
| 2020 | 20 347 € | −757 € | 11 437 € | 7 257 € | 4 180 € | 118 € | −3,7 % |
| 2019 | 20 867 € | −1 370 € | 12 278 € | 10 558 € | 1 720 € | 13 903 € | −6,6 % |
| 2018 | 41 373 € | 14 927 € | 14 599 € | 10 902 € | 3 697 € | 35 184 € | +36,1 % |
| 2017 | 31 333 € | 5 612 € | 24 015 € | 9 385 € | 14 630 € | 25 114 € | +17,9 % |
| 2016 | 25 367 € | 3 506 € | 8 886 € | −5 547 € | 14 433 € | 20 657 € | +13,8 % |
| 2015 | 20 400 € | 7 380 € | 9 671 € | −10 827 € | 20 498 € | 18 071 € | +36,2 % |
| 2014 | 20 400 € | −2 356 € | 24 651 € | −5 907 € | 30 558 € | 14 985 € | −11,5 % |
| 2013 | — | −3 158 € | 18 840 € | −3 551 € | 22 391 € | −3 098 € | — |
Riziko: zaplatí Eko Power BB?
Peniaze od štátu: Eko Power BB
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Eko Power BB
Dátum vzniku Eko Power BB je 3. 3. 1999, teda pred 27 rokmi. Skoršie obchodné mená: HEMA spol. s r.o., OPILSSON, s.r.o., Veterný park Tvrdošín s. r. o., Veterný Park Tvrdošín s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17797/S
- Zmena obchodného menaPredtým HEMA spol. s r.o., odvtedy OPILSSON, s.r.o.
- Nový štatutár: Richard KalcikKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým OPILSSON, s.r.o., odvtedy Veterný park Tvrdošín s. r. o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021434305
- Zmena obchodného menaPredtým Veterný park Tvrdošín s. r. o., odvtedy Veterný Park Tvrdošín s. r. o.
- Zmena obchodného menaPredtým Veterný Park Tvrdošín s. r. o., odvtedy Eko Power BB s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 18 840 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 172 365 €.
- Nový spoločník: ÖKOENERGIE Immobilien GmbHSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: ÖKOENERGIE Holding GmbHSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Eko Power BB
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
- konzultačná a poradenská činnosť v rozsahu predmetu podnikania,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
- reklamné a marketingové služby,
- prenájom hnuteľných vecí,
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- prípravné práce k realizácii stavby,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- finančný leasing,
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
- poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Eko Power BB v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Eko Power BB je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), Eko Power BB má 172 365 €, čo je 3,8-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 306 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Eko Power BB 121. z 688.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 090 €, polovica do 45 441 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 401 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 034 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 090 € |
| medián | 45 441 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 401 € |
| Eko Power BB | 172 365 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Eko Power BB
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Eko Power BB s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Eko Power BB | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 172 365 € | 45 441 € |
| 2024 | 150 563 € | 41 414 € |
| 2023 | 82 855 € | 39 245 € |
| 2022 | 82 011 € | 39 100 € |
| 2021 | 41 386 € | 36 493 € |
| 2020 | 20 347 € | 38 820 € |
| 2019 | 20 867 € | 41 617 € |
| 2018 | 41 373 € | 41 053 € |
| 2017 | 31 333 € | 40 920 € |
| 2016 | 25 367 € | 41 408 € |
| 2015 | 20 400 € | 40 000 € |
| 2014 | 20 400 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 9. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Eko Power BB | 172 365 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 39 033 € |
| medián kraja | 36 276 € |
| medián Slovenska | 45 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 9. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- INDUSTRIAL R&S, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 419 792 € (2025)
- HITERA, spol. s r.o.Vyšné Ružbachy · tržby 419 585 € (2025)
- HB DEVELOPERS s. r. o.Čadca · tržby 419 512 € (2025)
- Loacker renewable Energy Mokrance s.r.o.Košice - mestská časť Šaca · tržby 419 325 € (2025)
- BelRich, s. r. o.Turčianske Teplice · tržby 419 134 € (2025)
- OFFICE POINT 8 s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 418 536 € (2025)
- Reality - Sk s. r. o.Čadca · tržby 417 999 € (2025)
- GREAT STABILITY 1 s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 417 680 € (2025)
- Tatra Tender s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 417 448 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Eko Power BB, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Eko Power BB: Banská Bystrica
Eko Power BB sídli na adrese ČSA 24, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 386 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 640. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
Eko Power BB: IČO, sídlo a základné údaje
Eko Power BB s. r. o. (IČO 35763051) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 3. 3. 1999, na trhu je 27 rokov a štatutármi sú Mag. Manfred Schamböck a Richard Kalcik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 172 365 € a výsledok hospodárenia −12 149 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 15 000 € |
| Vznik | 3. 3. 1999 |
| Skoršie názvy | HEMA spol. s r.o. OPILSSON, s.r.o. Veterný park Tvrdošín s. r. o. Veterný Park Tvrdošín s. r. o. |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 9. 10. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Eko Power BB s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 172 365 €, typická firma odvetvia 45 441 €, čo je 3,8-násobok mediánu (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy Eko Power BB
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Eko Power BB
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Eko Power BB
- Tendre121súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy437zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov535firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania559 zmlúv za 3 roky · 186 758 255 € · naposledy 9. 10. 2026Mesto Rajec498 zmlúv za 3 roky · 118 399 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 222 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
VP Tvrdošín s. r. o.WIND ENERGIE BB, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Banská Bystrica
EUROPA SC a. s.Stredoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.MIKROS trade s.r.o.Lekáreň na Krivej, s. r. o.MBB a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.