VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

REPAR - Building Control, s.r.o.

Bratislava - Nové Mesto · Elektrická inštalácia

718 842 €tržby 2025 ▼ 21 %+11 765 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

718 842 €tržby 2025 ▼ 21 %
+11 765 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 184 867 €, výsledok hospodárenia 1 764 €
  2. 14 : tržby 239 940 €, výsledok hospodárenia 3 560 €
  3. 15 : tržby 255 486 €, výsledok hospodárenia 3 399 €
  4. 16 : tržby 213 330 €, výsledok hospodárenia 3 703 €
  5. 17 : tržby 257 395 €, výsledok hospodárenia 78 238 €
  6. 18 : tržby 190 086 €, výsledok hospodárenia 40 897 €
  7. 19 : tržby 455 544 €, výsledok hospodárenia 8 480 €
  8. 20 : tržby 1 038 113 €, výsledok hospodárenia 7 707 €
  9. 21 : tržby 1 360 492 €, výsledok hospodárenia 2 027 €
  10. 22 : tržby 842 134 €, výsledok hospodárenia 3 511 €
  11. 23 : tržby 1 202 440 €, výsledok hospodárenia 12 027 €
  12. 24 : tržby 908 820 €, výsledok hospodárenia 20 581 €
  13. 25 : tržby 718 842 €, výsledok hospodárenia 11 765 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

REPAR - Building Control, s.r.o. (IČO 35747692) mala v roku 2025 tržby 718 842 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci REPAR - Building Control

V roku 2025 mala REPAR - Building Control priemerne 6 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 218 363 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 2 180 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Stavebníctvo v okrese Bratislava III bola v roku 2025 1 885 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ REPAR - Building Control

Podľa Registra právnických osôb koná za REPAR - Building Control 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník REPAR - Building Control

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch REPAR - Building Control
Podiely spoločníkov na vkladoch REPAR - Building Control Ing. Samuel Kulík 100,0 %. Spolu 6 640 €. Ing. Samuel Kulík: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Samuel Kulík100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Samuel Kulíkod 9. 4. 2020 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok REPAR - Building Control

Za rok 2025 má REPAR - Building Control v závierke tržby 718 842 €, o 20,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +11 765 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 1 360 492 €.

Tržby 2025719 tis. €▼ −20,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202512 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025337 tis. €
Vlastné imanie 2025178 tis. €
Záväzky 2025159 tis. €47,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025272 tis. €
Zisková marža 2025+1,6 %medián odvetvia +4,3 %
Súčet výsledkov za 13 rokov198 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát REPAR - Building Control

Súvaha REPAR - Building Control

Všetky čísla zo závierok REPAR - Building Control (13 rokov)
Čísla zo závierok REPAR - Building Control po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025718 842 €11 765 €336 930 €177 702 €159 228 €271 925 €+1,6 %
2024908 820 €20 581 €344 735 €165 938 €178 797 €297 254 €+2,3 %
20231 202 440 €12 027 €443 651 €145 356 €298 295 €287 200 €+1,0 %
2022842 134 €3 511 €447 101 €133 329 €313 772 €259 519 €+0,4 %
20211 360 492 €2 027 €547 355 €129 818 €417 537 €270 340 €+0,1 %
20201 038 113 €7 707 €396 274 €127 791 €268 483 €266 154 €+0,7 %
2019455 544 €8 480 €247 322 €74 814 €172 508 €176 628 €+1,9 %
2018190 086 €40 897 €184 129 €141 603 €42 526 €156 528 €+21,5 %
2017257 395 €78 238 €177 419 €100 705 €76 714 €200 143 €+30,4 %
2016213 330 €3 703 €134 707 €28 010 €106 697 €157 108 €+1,7 %
2015255 486 €3 399 €199 029 €24 307 €174 722 €174 240 €+1,3 %
2014239 940 €3 560 €148 475 €20 909 €127 566 €177 346 €+1,5 %
2013184 867 €1 764 €124 488 €17 349 €107 139 €128 830 €+1,0 %

Riziko: zaplatí REPAR - Building Control?

REPAR - Building Control a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 50 zmlúv s dodávateľom REPAR - Building Control v objeme 773 946 € z rokov 2011 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo obrany SR: 293 993 € v 9 zmluvách. Vo verejnom obstarávaní má 1 vyhratú súťaž za 1 214 969 €.

Zmluvy so štátom50Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv774 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201113. 8. 2011
Vyhraté súťaže11,21 mil. €

História firmy REPAR - Building Control

Dátum vzniku REPAR - Building Control je 10. 6. 1998, teda pred 28 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17428/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020220279
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Sociálna poisťovňa, ústredie, hodnota zmluvy 11 760 €. Firma vznikla 10. 6. 1998.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 184 867 € · majetok 124 488 €
  5. Nový spoločník: Ing. Samuel KulíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Najväčšia verejná zmluva: 101 940 €Objednávateľ Ministerstvo obrany SR. Zmluva o dielo - Regulácia a meranie spotreby vykurovania č. HSa-290-3/2023
  7. Nový štatutár: Ing. Samuel KulíkKonateľ
  8. Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ SPP - distribúcia, a.s., cena 1 214 969 €. Výmena zastaraných telemetrických zariadení (RTU) na regulačných staniciach (RS) v počte 225 ks
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 718 842 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti REPAR - Building Control

  • automatizované spracovanie dát,
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,
  • montáž a opravy meracej a regulačnej techniky,
  • výroba, inštalácia a opravy ústredného kúrenia a vetrania,
  • výroba, inštalácia, opravy elektrických strojov a prístrojov,
  • konzultačná, poradenská a lektorská činnosť v oblasti technického zariadenia budov,
  • sprostredkovateľská činnosť,
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  • Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Uskutočňovanie inžinierskych stavieb a ich zmien
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

REPAR - Building Control v odvetví špecializované stavebné práce

REPAR - Building Control je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 765 € (14 529 závierok), REPAR - Building Control má 718 842 €, čo je 10-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 302 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je REPAR - Building Control 100. z 680.

V odvetví v okrese Bratislava III3 302aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 529Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb REPAR - Building Control, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Bratislava III ›

Sídlo REPAR - Building Control: Bratislava - Nové Mesto

REPAR - Building Control sídli na adrese Pluhová 2, 831 03 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 36 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 968aktívnych
V tom istom odvetví3 302okres Bratislava III
Na tej istej adrese36aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

REPAR - Building Control: IČO, sídlo a základné údaje

REPAR - Building Control, s.r.o. (IČO 35747692) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 10. 6. 1998, na trhu je 28 rokov a štatutárom je Ing. Samuel Kulík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 718 842 € a výsledok hospodárenia +11 765 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieElektrická inštalácia (SK NACE 4321)
Základné imanie6 640 €
Vznik10. 6. 1998
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) REPAR - Building Control, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 718 842 €, typická firma odvetvia 71 765 €, čo je 10-násobok mediánu (medián z 14 529 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy REPAR - Building Control

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu REPAR - Building Control

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu REPAR - Building Control

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 286 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
  • Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Kulík & Tuhý, s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Bratislava III

ELZA - Elektromontážny závod Bratislava a…OTNS, a. s.Vision1 s.r.o.AktivPersonal s. r. o. v konkurzeLEAN KOMPLEX, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk