ATFC, s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
24 490 €tržby 2025 ▼ 35 %−1 029 €strata 2025aktívna 28 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 63 377 €, výsledok hospodárenia 6 008 €
- 13 : tržby 59 428 €, výsledok hospodárenia 5 892 €
- 14 : tržby 57 527 €, výsledok hospodárenia 8 407 €
- 15 : tržby 58 100 €, výsledok hospodárenia 8 350 €
- 16 : tržby 64 022 €, výsledok hospodárenia 14 518 €
- 17 : tržby 75 515 €, výsledok hospodárenia 22 693 €
- 18 : tržby 61 262 €, výsledok hospodárenia 17 652 €
- 19 : tržby 52 780 €, výsledok hospodárenia 16 086 €
- 20 : tržby 54 560 €, výsledok hospodárenia 17 034 €
- 21 : tržby 33 493 €, výsledok hospodárenia 6 819 €
- 22 : tržby 38 310 €, výsledok hospodárenia 7 214 €
- 23 : tržby 37 856 €, výsledok hospodárenia 5 954 €
- 24 : tržby 37 645 €, výsledok hospodárenia 4 900 €
- 25 : tržby 24 490 €, výsledok hospodárenia -1 029 €
ATFC, s.r.o. (IČO 35737689) mala v roku 2025 tržby 24 490 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ATFC
osobné náklady v roku 2025 boli 595 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 595 € | — |
| 2024 | — | 583 € | — |
| 2019 | — | 74 € | — |
| 2013 | — | 408 € | — |
| 2012 | — | 10 586 € | 10 489 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ ATFC
Podľa Registra právnických osôb koná za ATFC 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Spoločník ATFC
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Viera Hauerová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Viera Hauerováod 21. 7. 2011 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ATFC
Za rok 2025 má ATFC v závierke tržby 24 490 €, o 34,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 029 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 75 515 €.
Výkaz ziskov a strát ATFC
Najvyššie tržby: rok 2017, 75 515 €. Najnižšie: rok 2025, 24 490 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 24 490 € |
| 2024 | 37 645 € |
| 2023 | 37 856 € |
| 2022 | 38 310 € |
| 2021 | 33 493 € |
| 2020 | 54 560 € |
| 2019 | 52 780 € |
| 2018 | 61 262 € |
| 2017 | 75 515 € |
| 2016 | 64 022 € |
| 2015 | 58 100 € |
| 2014 | 57 527 € |
| 2013 | 59 428 € |
| 2012 | 63 377 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 140 498 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 029 € |
| 2024 | 4 900 € |
| 2023 | 5 954 € |
| 2022 | 7 214 € |
| 2021 | 6 819 € |
| 2020 | 17 034 € |
| 2019 | 16 086 € |
| 2018 | 17 652 € |
| 2017 | 22 693 € |
| 2016 | 14 518 € |
| 2015 | 8 350 € |
| 2014 | 8 407 € |
| 2013 | 5 892 € |
| 2012 | 6 008 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ATFC
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −4,2 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ATFC | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −4,2 % | +10,2 % |
| 2024 | +13,0 % | +6,5 % |
| 2023 | +15,7 % | +4,8 % |
| 2022 | +18,8 % | +4,2 % |
| 2021 | +20,4 % | +4,7 % |
| 2020 | +31,2 % | +4,0 % |
| 2019 | +30,5 % | +3,7 % |
| 2018 | +28,8 % | +4,3 % |
| 2017 | +30,1 % | +5,7 % |
| 2016 | +22,7 % | +5,6 % |
| 2015 | +14,4 % | +4,9 % |
| 2014 | +14,6 % | — |
| 2013 | +9,9 % | — |
| 2012 | +9,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 13 rokov, najviac v roku 2017 (+18,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −34,9 % |
| 2024 | −0,6 % |
| 2023 | −1,2 % |
| 2022 | +14,4 % |
| 2021 | −38,6 % |
| 2020 | +3,4 % |
| 2019 | −13,8 % |
| 2018 | −18,9 % |
| 2017 | +18,0 % |
| 2016 | +10,2 % |
| 2015 | +1,0 % |
| 2014 | −3,2 % |
| 2013 | −6,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ATFC
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 65 190 €, vlastné imanie 61 375 € a záväzky 3 815 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 65 190 € | 61 375 € | 3 815 € |
| 2024 | 70 370 € | 67 304 € | 3 066 € |
| 2023 | 72 938 € | 68 358 € | 4 580 € |
| 2022 | 72 758 € | 69 618 € | 3 140 € |
| 2021 | 72 248 € | 69 223 € | 3 025 € |
| 2020 | 84 452 € | 79 448 € | 5 004 € |
| 2019 | 80 949 € | 78 500 € | 2 449 € |
| 2018 | 83 189 € | 80 066 € | 3 123 € |
| 2017 | 88 571 € | 85 107 € | 3 464 € |
| 2016 | 68 979 € | 62 415 € | 6 564 € |
| 2015 | 54 950 € | 47 897 € | 7 053 € |
| 2014 | 44 144 € | 39 547 € | 4 597 € |
| 2013 | 37 411 € | 31 141 € | 6 270 € |
| 2012 | 47 167 € | 39 106 € | 8 061 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ATFC (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24 490 € | −1 029 € | 65 190 € | 61 375 € | 3 815 € | 9 811 € | −4,2 % |
| 2024 | 37 645 € | 4 900 € | 70 370 € | 67 304 € | 3 066 € | 19 167 € | +13,0 % |
| 2023 | 37 856 € | 5 954 € | 72 938 € | 68 358 € | 4 580 € | 20 640 € | +15,7 % |
| 2022 | 38 310 € | 7 214 € | 72 758 € | 69 618 € | 3 140 € | 21 366 € | +18,8 % |
| 2021 | 33 493 € | 6 819 € | 72 248 € | 69 223 € | 3 025 € | 11 224 € | +20,4 % |
| 2020 | 54 560 € | 17 034 € | 84 452 € | 79 448 € | 5 004 € | 30 024 € | +31,2 % |
| 2019 | 52 780 € | 16 086 € | 80 949 € | 78 500 € | 2 449 € | 30 992 € | +30,5 % |
| 2018 | 61 262 € | 17 652 € | 83 189 € | 80 066 € | 3 123 € | 33 153 € | +28,8 % |
| 2017 | 75 515 € | 22 693 € | 88 571 € | 85 107 € | 3 464 € | 32 586 € | +30,1 % |
| 2016 | 64 022 € | 14 518 € | 68 979 € | 62 415 € | 6 564 € | 21 695 € | +22,7 % |
| 2015 | 58 100 € | 8 350 € | 54 950 € | 47 897 € | 7 053 € | 14 538 € | +14,4 % |
| 2014 | 57 527 € | 8 407 € | 44 144 € | 39 547 € | 4 597 € | 14 153 € | +14,6 % |
| 2013 | 59 428 € | 5 892 € | 37 411 € | 31 141 € | 6 270 € | 12 128 € | +9,9 % |
| 2012 | 63 377 € | 6 008 € | 47 167 € | 39 106 € | 8 061 € | 22 298 € | +9,5 % |
Riziko: zaplatí ATFC?
ATFC a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom ATFC v objeme 25 078 € z rokov 2022 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mestská časť Bratislava-Vajnory: 19 558 € v 5 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2022, 5 520 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 5 306 € |
| 2025 | 1 | 4 982 € |
| 2024 | 1 | 4 860 € |
| 2023 | 1 | 4 410 € |
| 2022 | 2 | 5 520 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy ATFC
Dátum vzniku ATFC je 12. 1. 1998, teda pred 28 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16463/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021381802
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 63 377 € · majetok 47 167 €
- Nový spoločník: Ing. Viera HauerováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Audiovizuálny fond, hodnota zmluvy 5 520 €. Firma vznikla 12. 1. 1998.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 24 490 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ATFC
- vedenie účtovnej evidencie
- vykonávanie auditorskej činnosti
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov
- kúpa a predaj tovarov v rozsahu voľnej živnosti formou maloobchodu a veľkoobchodu
- sprostredkovateľská činnosť
- podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu a služieb,
- faktoring a forfaiting
- poradenstvo v oblasti software
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
ATFC v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
ATFC je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 711 € (13 596 závierok), ATFC má 24 490 €, čo je 52 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 996 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ATFC 976. z 1 367.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 711 €, tri štvrtiny do 115 689 €; 10 % firiem má viac než 405 815 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 489 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 711 € |
| horný kvartil | 115 689 € |
| 10 % firiem má viac než | 405 815 € |
| ATFC | 24 490 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ATFC
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ATFC s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ATFC | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 24 490 € | 46 711 € |
| 2024 | 37 645 € | 42 152 € |
| 2023 | 37 856 € | 41 525 € |
| 2022 | 38 310 € | 40 560 € |
| 2021 | 33 493 € | 38 014 € |
| 2020 | 54 560 € | 36 000 € |
| 2019 | 52 780 € | 38 589 € |
| 2018 | 61 262 € | 37 000 € |
| 2017 | 75 515 € | 36 081 € |
| 2016 | 64 022 € | 34 200 € |
| 2015 | 58 100 € | 33 439 € |
| 2014 | 57 527 € | — |
| 2013 | 59 428 € | — |
| 2012 | 63 377 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ATFC | 24 490 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 440 € |
| medián kraja | 48 900 € |
| medián Slovenska | 46 711 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- METALKOV s.r.o.Sereď · tržby 59 335 € (2025)
- PJ PROFI s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 59 322 € (2025)
- interim SK s. r. o.Budmerice · tržby 59 300 € (2025)
- KP Dental s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 59 281 € (2025)
- MJŠ INVEST s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 59 249 € (2025)
- sincox s. r. o.Košice - mestská časť Sever · tržby 59 245 € (2025)
- Ekoslov Consulting, s.r.o.Veľký Šariš · tržby 59 231 € (2025)
- morrow creative, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 59 225 € (2025)
- Adykert, s.r.o.Komárno · tržby 59 218 € (2022)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ATFC, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo ATFC: Bratislava - Nové Mesto
ATFC sídli na adrese Hrdličkova 2663/19, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
ATFC: IČO, sídlo a základné údaje
ATFC, s.r.o. (IČO 35737689) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 12. 1. 1998, na trhu je 28 rokov a štatutárom je Ing. Viera Hauerová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 24 490 € a výsledok hospodárenia −1 029 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 12. 1. 1998 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) ATFC, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 24 490 €, typická firma odvetvia 46 711 € (medián z 13 596 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy ATFC
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ATFC
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ATFC
- Tendre24súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 800 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava619 zmlúv za 3 roky · 6 103 031 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 062 178 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 074 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III
Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.