Dr. Subotić, s.r.o.
Hrubá Borša · Činnosti reklamných agentúr
29 732 €tržby 2025 ▼ 13 %−8 306 €strata 2025aktívna 28 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 77 586 €, výsledok hospodárenia 1 188 €
- 13 : tržby 90 130 €, výsledok hospodárenia 5 260 €
- 14 : tržby 100 604 €, výsledok hospodárenia 4 403 €
- 15 : tržby 47 375 €, výsledok hospodárenia -7 260 €
- 16 : tržby 20 552 €, výsledok hospodárenia -20 133 €
- 17 : tržby 19 008 €, výsledok hospodárenia -5 892 €
- 18 : tržby 14 687 €, výsledok hospodárenia -831 €
- 19 : tržby 23 657 €, výsledok hospodárenia -5 600 €
- 20 : tržby 23 622 €, výsledok hospodárenia -2 020 €
- 21 : tržby 19 740 €, výsledok hospodárenia -3 016 €
- 22 : tržby 22 636 €, výsledok hospodárenia 2 786 €
- 23 : tržby 40 294 €, výsledok hospodárenia 339 €
- 24 : tržby 34 062 €, výsledok hospodárenia -3 871 €
- 25 : tržby 29 732 €, výsledok hospodárenia -8 306 €
Dr. Subotić, s.r.o. (IČO 35732628) mala v roku 2025 tržby 29 732 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Dr. Subotić
V roku 2025 mala Dr. Subotić priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 12 974 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 12 974 € | — |
| 2024 | — | 12 975 € | — |
| 2023 | — | 805 € | — |
| 2022 | — | 738 € | — |
| 2021 | — | 710 € | — |
| 2014 | — | 7 337 € | — |
| 2013 | — | 470 € | 346 € |
| 2012 | — | 222 € | 220 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ Dr. Subotić
Podľa Registra právnických osôb koná za Dr. Subotić 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločník Dr. Subotić
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Katarína Subotić100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Katarína Subotićod 3. 1. 2017 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Dr. Subotić
Za rok 2025 má Dr. Subotić v závierke tržby 29 732 €, o 12,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −8 306 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 100 604 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Dr. Subotić
Najvyššie tržby: rok 2014, 100 604 €. Najnižšie: rok 2018, 14 687 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 29 732 € |
| 2024 | 34 062 € |
| 2023 | 40 294 € |
| 2022 | 22 636 € |
| 2021 | 19 740 € |
| 2020 | 23 622 € |
| 2019 | 23 657 € |
| 2018 | 14 687 € |
| 2017 | 19 008 € |
| 2016 | 20 552 € |
| 2015 | 47 375 € |
| 2014 | 100 604 € |
| 2013 | 90 130 € |
| 2012 | 77 586 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 9 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −42 953 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −8 306 € |
| 2024 | −3 871 € |
| 2023 | 339 € |
| 2022 | 2 786 € |
| 2021 | −3 016 € |
| 2020 | −2 020 € |
| 2019 | −5 600 € |
| 2018 | −831 € |
| 2017 | −5 892 € |
| 2016 | −20 133 € |
| 2015 | −7 260 € |
| 2014 | 4 403 € |
| 2013 | 5 260 € |
| 2012 | 1 188 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Dr. Subotić
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −27,9 %, medián odvetvia +6,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Dr. Subotić | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −27,9 % | +6,8 % |
| 2024 | −11,4 % | +4,5 % |
| 2023 | +0,8 % | +2,9 % |
| 2022 | +12,3 % | +3,0 % |
| 2021 | −15,3 % | +3,0 % |
| 2020 | −8,6 % | +2,5 % |
| 2019 | −23,7 % | +2,1 % |
| 2018 | −5,7 % | +2,6 % |
| 2017 | −31,0 % | +3,7 % |
| 2016 | −98,0 % | +3,7 % |
| 2015 | −15,3 % | +3,8 % |
| 2014 | +4,4 % | — |
| 2013 | +5,8 % | — |
| 2012 | +1,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+78,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −12,7 % |
| 2024 | −15,5 % |
| 2023 | +78,0 % |
| 2022 | +14,7 % |
| 2021 | −16,4 % |
| 2020 | −0,1 % |
| 2019 | +61,1 % |
| 2018 | −22,7 % |
| 2017 | −7,5 % |
| 2016 | −56,6 % |
| 2015 | −52,9 % |
| 2014 | +11,6 % |
| 2013 | +16,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Dr. Subotić
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 49 310 €, vlastné imanie −805 € a záväzky 50 115 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 49 310 € | −805 € | 50 115 € |
| 2024 | 48 778 € | 7 501 € | 41 277 € |
| 2023 | 49 131 € | 11 372 € | 37 759 € |
| 2022 | 21 623 € | 11 033 € | 10 590 € |
| 2021 | 10 538 € | 8 247 € | 2 291 € |
| 2020 | 16 076 € | 11 263 € | 4 813 € |
| 2019 | 19 348 € | 2 284 € | 17 064 € |
| 2018 | 22 518 € | −7 117 € | 29 635 € |
| 2017 | 23 925 € | −6 286 € | 30 211 € |
| 2016 | 18 479 € | −395 € | 18 874 € |
| 2015 | 21 527 € | 19 737 € | 1 790 € |
| 2014 | 32 569 € | 26 996 € | 5 573 € |
| 2013 | 37 561 € | 27 593 € | 9 968 € |
| 2012 | 39 205 € | 22 726 € | 16 479 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Dr. Subotić (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 732 € | −8 306 € | 49 310 € | −805 € | 50 115 € | 12 484 € | −27,9 % |
| 2024 | 34 062 € | −3 871 € | 48 778 € | 7 501 € | 41 277 € | 14 257 € | −11,4 % |
| 2023 | 40 294 € | 339 € | 49 131 € | 11 372 € | 37 759 € | 4 939 € | +0,8 % |
| 2022 | 22 636 € | 2 786 € | 21 623 € | 11 033 € | 10 590 € | 6 748 € | +12,3 % |
| 2021 | 19 740 € | −3 016 € | 10 538 € | 8 247 € | 2 291 € | −172 € | −15,3 % |
| 2020 | 23 622 € | −2 020 € | 16 076 € | 11 263 € | 4 813 € | 613 € | −8,6 % |
| 2019 | 23 657 € | −5 600 € | 19 348 € | 2 284 € | 17 064 € | −3 233 € | −23,7 % |
| 2018 | 14 687 € | −831 € | 22 518 € | −7 117 € | 29 635 € | 2 606 € | −5,7 % |
| 2017 | 19 008 € | −5 892 € | 23 925 € | −6 286 € | 30 211 € | 2 570 € | −31,0 % |
| 2016 | 20 552 € | −20 133 € | 18 479 € | −395 € | 18 874 € | −2 745 € | −98,0 % |
| 2015 | 47 375 € | −7 260 € | 21 527 € | 19 737 € | 1 790 € | 9 837 € | −15,3 % |
| 2014 | 100 604 € | 4 403 € | 32 569 € | 26 996 € | 5 573 € | 18 492 € | +4,4 % |
| 2013 | 90 130 € | 5 260 € | 37 561 € | 27 593 € | 9 968 € | 14 415 € | +5,8 % |
| 2012 | 77 586 € | 1 188 € | 39 205 € | 22 726 € | 16 479 € | 7 532 € | +1,5 % |
Riziko: zaplatí Dr. Subotić?
Peniaze od štátu: Dr. Subotić
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Dr. Subotić
Dátum vzniku Dr. Subotić je 18. 11. 1997, teda pred 28 rokmi. Skoršie obchodné mená: N.I.S., spol. s r.o., Centrum liečby čínskou tradičnou medicínou Dr. Borisa Subotiča, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16000/B
- Zmena obchodného menaPredtým N.I.S., spol. s r.o., odvtedy Centrum liečby čínskou tradičnou medicínou Dr. Borisa Subotiča, s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020210775
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 77 586 € · majetok 39 205 €
- Zmena obchodného menaPredtým Centrum liečby čínskou tradičnou medicínou Dr. Borisa Subotiča, s.r.o., odvtedy Dr. Subotić, s.r.o.
- Nový štatutár: Mgr. Katarína SubotićKonateľ
- Nový spoločník: Mgr. Katarína SubotićSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 29 732 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Dr. Subotić
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti,
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti,
- sprostredkovateľská činnosť,
- reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,
- leasing tovarový,
- prenájom spotrebného a priemyselného tovaru,
- poradenstvo v oblasti laboratórnej a zdravotníckej techniky,
- vydavateľská činnosť okrem remeselných živností uvedených v prílohe 1 živnostenského zákona,
- výroba potravín racionálnej výživy, kozmetických a výživových doplnkov,
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Dr. Subotić v odvetví reklama a prieskum trhu
Dr. Subotić je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 201 € (7 050 závierok), Dr. Subotić má 29 732 €, čo je 64 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 711 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Dr. Subotić 153. z 252.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 930 €, polovica do 46 201 €, tri štvrtiny do 137 933 €; 10 % firiem má viac než 512 730 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 399 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 930 € |
| medián | 46 201 € |
| horný kvartil | 137 933 € |
| 10 % firiem má viac než | 512 730 € |
| Dr. Subotić | 29 732 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Dr. Subotić
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Dr. Subotić s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Dr. Subotić | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 29 732 € | 46 201 € |
| 2024 | 34 062 € | 44 912 € |
| 2023 | 40 294 € | 43 528 € |
| 2022 | 22 636 € | 42 000 € |
| 2021 | 19 740 € | 38 418 € |
| 2020 | 23 622 € | 35 954 € |
| 2019 | 23 657 € | 38 830 € |
| 2018 | 14 687 € | 40 000 € |
| 2017 | 19 008 € | 38 067 € |
| 2016 | 20 552 € | 37 467 € |
| 2015 | 47 375 € | 36 369 € |
| 2014 | 100 604 € | — |
| 2013 | 90 130 € | — |
| 2012 | 77 586 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Dr. Subotić | 29 732 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 39 237 € |
| medián kraja | 48 367 € |
| medián Slovenska | 46 201 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TEMPO MEDIA, s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 68 200 € (2017)
- TotemScreen s. r. o.Štúrovo · tržby 68 174 € (2025)
- EMEFIS s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 68 000 € (2025)
- CREATIVE PROspective s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 67 992 € (2025)
- Rhodes s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 67 952 € (2025)
- ARKAIM PRODUCTION s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 67 909 € (2025)
- ENESKO s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 67 902 € (2025)
- Medixo s.r.o.Ružomberok · tržby 67 792 € (2025)
- Sehost, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 67 792 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Dr. Subotić, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Dr. Subotić: Hrubá Borša
Dr. Subotić sídli na adrese Rovná 33/4, 900 50 Hrubá Borša, okres Senec. V obci Hrubá Borša je 352 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 592.
Hrubá Borša: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
Dr. Subotić: IČO, sídlo a základné údaje
Dr. Subotić, s.r.o. (IČO 35732628) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hrubá Borša, okres Senec. Dátum vzniku je 18. 11. 1997, na trhu je 28 rokov a štatutárom je Mgr. Katarína Subotić. Za rok 2025 sú v závierke tržby 29 732 € a výsledok hospodárenia −8 306 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 18. 11. 1997 |
| Skoršie názvy | N.I.S., spol. s r.o. Centrum liečby čínskou tradičnou medicínou Dr. Borisa Subotiča, s.r.o. |
| Obec | Hrubá Borša |
| Okres | Okres Senec |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Dr. Subotić, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 29 732 €, typická firma odvetvia 46 201 € (medián z 7 050 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy Dr. Subotić
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Dr. Subotić
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Dr. Subotić
- Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Hrubá Boršatypický nepokrytý dopyt 30 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas520 zmlúv za 3 roky · 13 859 800 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 447 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Hrubá Borša
ProRain spol. s r.o.Green Tree Restaurant, s.r.o.Lakytrans, s.r.o.Real Group, s.r.o.My House s.r.o.Všetky firmy v obci Hrubá Borša ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Senec
aploud, s.r.o.EqualGroup, s.r.o.STELL art design s. r. o.PERFORM media s. r. o.VALRO s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.