JUTTA JORDAN, s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Pestovanie zeleniny a melónov, koreňovej a hľuzovej zeleniny
v konkurze od 27. 2. 2007
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026
Tržby a zisk
JUTTA JORDAN, s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
JUTTA JORDAN, s.r.o. (IČO 35719575), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 5. 6. 1997 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci JUTTA JORDAN
V roku 2025 mala JUTTA JORDAN priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ JUTTA JORDAN
Podľa Registra právnických osôb koná za JUTTA JORDAN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
Spoločníci JUTTA JORDAN
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Jutta Karastojanoff100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jutta Karastojanoffod 15. 10. 2011 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok JUTTA JORDAN
Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát JUTTA JORDAN
Zisk v 0 rokoch, strata v 12 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −36 110 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | −15 378 € |
| 2021 | −15 378 € |
| 2020 | −418 € |
| 2019 | −400 € |
| 2018 | −379 € |
| 2017 | −851 € |
| 2016 | −845 € |
| 2015 | −835 € |
| 2014 | −743 € |
| 2013 | −203 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha JUTTA JORDAN
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie −4 194 € a záväzky 4 194 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | −4 194 € | 4 194 € |
| 2024 | 0 € | −3 854 € | 3 854 € |
| 2023 | 0 € | −3 514 € | 3 514 € |
| 2022 | 0 € | −3 514 € | 3 514 € |
| 2021 | 0 € | −3 514 € | 3 514 € |
| 2020 | 15 003 € | 10 366 € | 4 637 € |
| 2019 | 15 003 € | 10 784 € | 4 219 € |
| 2018 | 15 003 € | 11 184 € | 3 819 € |
| 2017 | 15 003 € | 11 563 € | 3 440 € |
| 2016 | 15 003 € | 12 415 € | 2 588 € |
| 2015 | 15 003 € | 13 260 € | 1 743 € |
| 2014 | 15 003 € | 14 095 € | 908 € |
| 2013 | 26 328 € | 14 837 € | 11 491 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok JUTTA JORDAN (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 0 € | −4 194 € | 4 194 € | — | — |
| 2024 | — | −340 € | 0 € | −3 854 € | 3 854 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 0 € | −3 514 € | 3 514 € | — | — |
| 2022 | — | −15 378 € | 0 € | −3 514 € | 3 514 € | — | — |
| 2021 | — | −15 378 € | 0 € | −3 514 € | 3 514 € | — | — |
| 2020 | — | −418 € | 15 003 € | 10 366 € | 4 637 € | — | — |
| 2019 | — | −400 € | 15 003 € | 10 784 € | 4 219 € | — | — |
| 2018 | — | −379 € | 15 003 € | 11 184 € | 3 819 € | — | — |
| 2017 | — | −851 € | 15 003 € | 11 563 € | 3 440 € | — | — |
| 2016 | — | −845 € | 15 003 € | 12 415 € | 2 588 € | — | — |
| 2015 | — | −835 € | 15 003 € | 13 260 € | 1 743 € | — | — |
| 2014 | — | −743 € | 15 003 € | 14 095 € | 908 € | — | — |
| 2013 | — | −203 € | 26 328 € | 14 837 € | 11 491 € | −6 € | — |
Riziko: zaplatí JUTTA JORDAN?
Peniaze od štátu: JUTTA JORDAN
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy JUTTA JORDAN
Dátum vzniku JUTTA JORDAN je 5. 6. 1997, teda pred 29 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14820/B
- Nový spoločník: Jutta KarastojanoffSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Peter KarastojanoffKonateľ
- Nový zápis v registri: Dr. Michael LentschSprávca konkurznej podstaty
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 26 328 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JUTTA JORDAN
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,
- sprostredkovateľská činnosť,
- poľnohospodárska výroba - záhradníctvo - pestovanie kvetov, zeleniny a zemiakov,
- vnútroštátna nákladná cestná doprava,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
JUTTA JORDAN v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
JUTTA JORDAN je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť pestovanie zeleniny a melónov, koreňovej a hľuzovej zeleniny. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 378 aktívnych subjektov.
Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Bratislava II ›
Sídlo JUTTA JORDAN: Bratislava - Ružinov
JUTTA JORDAN sídli na adrese Košická 52, 821 07 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 65 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
JUTTA JORDAN: IČO, sídlo a základné údaje
JUTTA JORDAN, s.r.o. (IČO 35719575) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 5. 6. 1997, na trhu je 29 rokov a štatutárom je Peter Karastojanoff.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Pestovanie zeleniny a melónov, koreňovej a hľuzovej zeleniny (SK NACE 0113) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 5. 6. 1997 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy JUTTA JORDAN
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu JUTTA JORDAN
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu JUTTA JORDAN
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
- Výhry konkurentov51firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 68 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra373 zmlúv za 3 roky · 19 553 189 € · naposledy 24. 11. 2025Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR68 zmlúv za 3 roky · 20 341 € · naposledy 23. 7. 2026Slovenský pozemkový fond44 zmlúv za 3 roky · 390 455 € · naposledy 16. 3. 2026 Všetkých 62 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.13) v okrese Bratislava II
SOLID C.A.H., s.r.o.Agroenergo SK s.r.o.KOGE HK s.r.o.ADANIK, s.r.o.Estrella, a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.