VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AUDITCOM s.r.o.

Bratislava - Karlova Ves · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

58 793 €tržby 2025 ▼ 46 %+893 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

58 793 €tržby 2025 ▼ 46 %
+893 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 40 346 €, výsledok hospodárenia -4 850 €
  2. 13 : tržby 69 349 €, výsledok hospodárenia -49 €
  3. 14 : tržby 83 137 €, výsledok hospodárenia -26 874 €
  4. 15 : tržby 70 956 €, výsledok hospodárenia -1 695 €
  5. 16 : tržby 64 753 €, výsledok hospodárenia 2 827 €
  6. 17 : tržby 72 598 €, výsledok hospodárenia -24 €
  7. 18 : tržby 96 461 €, výsledok hospodárenia -1 041 €
  8. 19 : tržby 68 271 €, výsledok hospodárenia -6 766 €
  9. 20 : tržby 77 180 €, výsledok hospodárenia 20 084 €
  10. 21 : tržby 78 178 €, výsledok hospodárenia 15 259 €
  11. 22 : tržby 112 845 €, výsledok hospodárenia 44 790 €
  12. 23 : tržby 108 213 €, výsledok hospodárenia 31 872 €
  13. 24 : tržby 109 751 €, výsledok hospodárenia 25 577 €
  14. 25 : tržby 58 793 €, výsledok hospodárenia 893 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AUDITCOM s.r.o. (IČO 35716118) mala v roku 2025 tržby 58 793 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci AUDITCOM

AUDITCOM má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 24 362 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ AUDITCOM

Podľa Registra právnických osôb koná za AUDITCOM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník AUDITCOM

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok AUDITCOM

Za rok 2025 má AUDITCOM v závierke tržby 58 793 €, o 46,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +893 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 112 845 €.

Tržby 202559 tis. €▼ −46,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025893 €zisk
Majetok (aktíva) 202527 tis. €
Vlastné imanie 20257 682 €
Záväzky 202520 tis. €71,8 % majetku
Pridaná hodnota 202540 tis. €
Zisková marža 2025+1,5 %medián odvetvia +12,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov100 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát AUDITCOM

Súvaha AUDITCOM

Všetky čísla zo závierok AUDITCOM (14 rokov)
Čísla zo závierok AUDITCOM po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202558 793 €893 €27 288 €7 682 €19 606 €39 621 €+1,5 %
2024109 751 €25 577 €60 780 €34 788 €25 992 €74 537 €+23,3 %
2023108 213 €31 872 €93 449 €39 212 €54 237 €72 306 €+29,5 %
2022112 845 €44 790 €127 200 €74 339 €52 861 €84 622 €+39,7 %
202178 178 €15 259 €38 802 €29 549 €9 253 €43 438 €+19,5 %
202077 180 €20 084 €30 759 €14 290 €16 469 €54 930 €+26,0 %
201968 271 €−6 766 €12 051 €−5 794 €17 845 €42 044 €−9,9 %
201896 461 €−1 041 €38 150 €972 €37 178 €38 172 €−1,1 %
201772 598 €−24 €65 631 €2 013 €63 618 €24 152 €0,0 %
201664 753 €2 827 €49 772 €2 037 €47 735 €25 689 €+4,4 %
201570 956 €−1 695 €67 901 €−27 189 €95 090 €19 601 €−2,4 %
201483 137 €−26 874 €52 428 €−25 494 €77 922 €16 103 €−32,3 %
201369 349 €−49 €146 680 €1 379 €145 301 €15 870 €−0,1 %
201240 346 €−4 850 €125 008 €1 428 €123 580 €15 448 €−12,0 %

Riziko: zaplatí AUDITCOM?

AUDITCOM a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom AUDITCOM z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20203. 7. 2020

História firmy AUDITCOM

Dátum vzniku AUDITCOM je 23. 4. 1997, teda pred 29 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14511/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021393704
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 40 346 € · majetok 125 008 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava. Firma vznikla 23. 4. 1997.
  5. Nový spoločník: Ing. Ľubica HoranováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 58 793 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AUDITCOM

  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,
  • - sprostredkovateľská činnosť,
  • - reklamná činnosť,
  • - školiaca činnosť,
  • - prieskum trhu,
  • - vydavateľstvo,
  • - prenájom nehnuteľností spojený s doplnkovými službami - obstarávateľské služby spojené s prenájmom,
  • - prenájom strojov, prístrojov, zariadení, dopravných prostriedkov a výpočtovej techniky,
  • - výkon činnosti audítora (Audítorské overenie účtovníctva a účtovných závierok v zmysle zákona č. 73/1992 Zb. v znení neskorších predpisov),
  • - technicko-organizačné zabezpečenie výroby filmov, reklám a audiovizuálnych programov,
  • - výroba a predaj nenahratých a nahratých nosočov zvukových a zvukovoobrazových záznamov,
  • - požičiavanie nahratých nosičov zvukových a zvukovoobrazových záznamov,
  • - organizovanie zýstav tovaru,
  • - konzultačná činnosť v oblasti kultúry,
  • - leasing tovaru v rozsahu voľnej živnosti,
  • - činnosť organizačných a ekonomických poradcov,
  • vedenie účtovníctva,
  • automatizované spracovanie dát,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

AUDITCOM v odvetví právne a účtovnícke činnosti

AUDITCOM je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 406 € (9 930 závierok), AUDITCOM má 58 793 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 894 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AUDITCOM 114. z 376.

V odvetví v okrese Bratislava IV894aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 930Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AUDITCOM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava IV ›

Sídlo AUDITCOM: Bratislava - Karlova Ves

AUDITCOM sídli na adrese Námestie sv. Františka 14, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 25 932. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Karlova Ves9 860aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV25 932aktívnych
V tom istom odvetví894okres Bratislava IV
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

AUDITCOM: IČO, sídlo a základné údaje

AUDITCOM s.r.o. (IČO 35716118) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 23. 4. 1997, na trhu je 29 rokov a štatutárom je Ing. Ľubica Horanová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 58 793 € a výsledok hospodárenia +893 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Základné imanie6 639 €
Vznik23. 4. 1997
ObecBratislava - Karlova Ves
OkresOkres Bratislava IV
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) AUDITCOM s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 58 793 €, typická firma odvetvia 45 406 € (medián z 9 930 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy AUDITCOM

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AUDITCOM

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AUDITCOM

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy262zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
  • Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves

N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Bratislava IV

Global Accounting Services, s. r. o.auditorea k.s.ACCONTI PLUS s. r. o.Kampai s. r. o.KOUVAR s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk