EUROLUX s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
46 200 €tržby 2025 ▲ 122 %+27 000 €zisk 2025aktívna 29 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 30 000 €, výsledok hospodárenia 6 936 €
- 13 : tržby 30 000 €, výsledok hospodárenia 5 625 €
- 14 : tržby 30 000 €, výsledok hospodárenia 8 259 €
- 15 : tržby 30 225 €, výsledok hospodárenia 4 493 €
- 16 : tržby 30 180 €, výsledok hospodárenia 5 183 €
- 17 : tržby 42 488 €, výsledok hospodárenia 5 446 €
- 18 : tržby 30 000 €, výsledok hospodárenia 4 545 €
- 19 : tržby 30 000 €, výsledok hospodárenia 8 389 €
- 20 : tržby 19 375 €, výsledok hospodárenia 1 975 €
- 21 : tržby 14 900 €, výsledok hospodárenia 2 797 €
- 22 : tržby 15 600 €, výsledok hospodárenia 2 961 €
- 23 : tržby 15 600 €, výsledok hospodárenia 2 900 €
- 24 : tržby 20 800 €, výsledok hospodárenia 9 468 €
- 25 : tržby 46 200 €, výsledok hospodárenia 27 000 €
EUROLUX s.r.o. (IČO 35707062) mala v roku 2025 tržby 46 200 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EUROLUX
EUROLUX má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Konateľ EUROLUX
Podľa Registra právnických osôb koná za EUROLUX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník EUROLUX
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok EUROLUX
Za rok 2025 má EUROLUX v závierke tržby 46 200 €, o 122,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +27 000 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 46 200 €.
Výkaz ziskov a strát EUROLUX
Najvyššie tržby: rok 2025, 46 200 €. Najnižšie: rok 2021, 14 900 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 46 200 € |
| 2024 | 20 800 € |
| 2023 | 15 600 € |
| 2022 | 15 600 € |
| 2021 | 14 900 € |
| 2020 | 19 375 € |
| 2019 | 30 000 € |
| 2018 | 30 000 € |
| 2017 | 42 488 € |
| 2016 | 30 180 € |
| 2015 | 30 225 € |
| 2014 | 30 000 € |
| 2013 | 30 000 € |
| 2012 | 30 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 95 977 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 27 000 € |
| 2024 | 9 468 € |
| 2023 | 2 900 € |
| 2022 | 2 961 € |
| 2021 | 2 797 € |
| 2020 | 1 975 € |
| 2019 | 8 389 € |
| 2018 | 4 545 € |
| 2017 | 5 446 € |
| 2016 | 5 183 € |
| 2015 | 4 493 € |
| 2014 | 8 259 € |
| 2013 | 5 625 € |
| 2012 | 6 936 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EUROLUX
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +58,4 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EUROLUX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +58,4 % | +8,8 % |
| 2024 | +45,5 % | +6,0 % |
| 2023 | +18,6 % | +4,1 % |
| 2022 | +19,0 % | +4,6 % |
| 2021 | +18,8 % | +4,4 % |
| 2020 | +10,2 % | +3,4 % |
| 2019 | +28,0 % | +3,2 % |
| 2018 | +15,2 % | +3,6 % |
| 2017 | +12,8 % | +5,1 % |
| 2016 | +17,2 % | +4,6 % |
| 2015 | +14,9 % | +4,2 % |
| 2014 | +27,5 % | — |
| 2013 | +18,8 % | — |
| 2012 | +23,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 13 rokov, najviac v roku 2025 (+122,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +122,1 % |
| 2024 | +33,3 % |
| 2023 | 0,0 % |
| 2022 | +4,7 % |
| 2021 | −23,1 % |
| 2020 | −35,4 % |
| 2019 | 0,0 % |
| 2018 | −29,4 % |
| 2017 | +40,8 % |
| 2016 | −0,1 % |
| 2015 | +0,8 % |
| 2014 | 0,0 % |
| 2013 | 0,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EUROLUX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 150 098 €, vlastné imanie 147 446 € a záväzky 2 652 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 150 098 € | 147 446 € | 2 652 € |
| 2024 | 122 543 € | 120 447 € | 2 096 € |
| 2023 | 111 861 € | 110 979 € | 882 € |
| 2022 | 108 970 € | 108 079 € | 891 € |
| 2021 | 108 551 € | 105 118 € | 3 433 € |
| 2020 | 110 502 € | 102 321 € | 8 181 € |
| 2019 | 110 613 € | 100 346 € | 10 267 € |
| 2018 | 102 758 € | 91 957 € | 10 801 € |
| 2017 | 101 586 € | 87 412 € | 14 174 € |
| 2016 | 102 358 € | 81 966 € | 20 392 € |
| 2015 | 100 464 € | 76 782 € | 23 682 € |
| 2014 | 82 889 € | 72 289 € | 10 600 € |
| 2013 | 73 341 € | 64 030 € | 1 811 € |
| 2012 | 67 080 € | 58 405 € | 1 175 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EUROLUX (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 200 € | 27 000 € | 150 098 € | 147 446 € | 2 652 € | 32 294 € | +58,4 % |
| 2024 | 20 800 € | 9 468 € | 122 543 € | 120 447 € | 2 096 € | 14 599 € | +45,5 % |
| 2023 | 15 600 € | 2 900 € | 111 861 € | 110 979 € | 882 € | 7 070 € | +18,6 % |
| 2022 | 15 600 € | 2 961 € | 108 970 € | 108 079 € | 891 € | 7 109 € | +19,0 % |
| 2021 | 14 900 € | 2 797 € | 108 551 € | 105 118 € | 3 433 € | 8 950 € | +18,8 % |
| 2020 | 19 375 € | 1 975 € | 110 502 € | 102 321 € | 8 181 € | 8 605 € | +10,2 % |
| 2019 | 30 000 € | 8 389 € | 110 613 € | 100 346 € | 10 267 € | 21 143 € | +28,0 % |
| 2018 | 30 000 € | 4 545 € | 102 758 € | 91 957 € | 10 801 € | 23 946 € | +15,2 % |
| 2017 | 42 488 € | 5 446 € | 101 586 € | 87 412 € | 14 174 € | 17 194 € | +12,8 % |
| 2016 | 30 180 € | 5 183 € | 102 358 € | 81 966 € | 20 392 € | 24 516 € | +17,2 % |
| 2015 | 30 225 € | 4 493 € | 100 464 € | 76 782 € | 23 682 € | 16 396 € | +14,9 % |
| 2014 | 30 000 € | 8 259 € | 82 889 € | 72 289 € | 10 600 € | 16 462 € | +27,5 % |
| 2013 | 30 000 € | 5 625 € | 73 341 € | 64 030 € | 1 811 € | 21 443 € | +18,8 % |
| 2012 | 30 000 € | 6 936 € | 67 080 € | 58 405 € | 1 175 € | 20 202 € | +23,1 % |
Riziko: zaplatí EUROLUX?
Peniaze od štátu: EUROLUX
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EUROLUX
Dátum vzniku EUROLUX je 16. 1. 1997, teda pred 29 rokmi. Skoršie obchodné meno: EUROLUX, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/12927/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020265731
- Zmena obchodného menaPredtým EUROLUX, s.r.o., odvtedy EUROLUX s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 30 000 € · majetok 67 080 €
- Nový štatutár: Ing. Ján ČernekKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Ján ČernekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Ing. Ján ČernekKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 46 200 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EUROLUX
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť,
- poradenská činnosť v rozsahu predmetov podnikania,
- pohostinská činnosť,
- prenájom spotrebného a priemyselného tovaru,
- leasingová činnosť,
- vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- prieskum trhu,
- poskytovanie úverov z vlastných zdrojov,
- prenájom nehnuteľností a sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností,
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
EUROLUX v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
EUROLUX je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), EUROLUX má 46 200 €, čo je 1,0-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 647 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EUROLUX 1 048. z 1 901.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| EUROLUX | 46 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EUROLUX
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EUROLUX s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EUROLUX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 46 200 € | 45 458 € |
| 2024 | 20 800 € | 41 451 € |
| 2023 | 15 600 € | 39 296 € |
| 2022 | 15 600 € | 39 137 € |
| 2021 | 14 900 € | 36 517 € |
| 2020 | 19 375 € | 38 849 € |
| 2019 | 30 000 € | 41 631 € |
| 2018 | 30 000 € | 41 078 € |
| 2017 | 42 488 € | 40 922 € |
| 2016 | 30 180 € | 41 408 € |
| 2015 | 30 225 € | 40 006 € |
| 2014 | 30 000 € | — |
| 2013 | 30 000 € | — |
| 2012 | 30 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EUROLUX | 46 200 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 50 738 € |
| medián kraja | 47 360 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HaboMed s. r. o.Piešťany · tržby 103 776 € (2025)
- lulubee, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 103 774 € (2025)
- SPOLBYT - FMNitra · tržby 103 732 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov INOVECTrenčín · tržby 103 711 € (2025)
- Zberný dvor Ketelec s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 103 682 € (2025)
- R.D.F., a.s.Dunajská Lužná · tržby 103 624 € (2025)
- SH Investment, s. r. o.Kežmarok · tržby 103 605 € (2025)
- "HÁJOVKY"Nové Mesto nad Váhom · tržby 103 581 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov Rovníkova 10, KošiceKošice - mestská časť Nad jazerom · tržby 103 572 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EUROLUX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EUROLUX: Bratislava - Staré Mesto
EUROLUX sídli na adrese Obchodná 66, 811 01 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 20 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
EUROLUX: IČO, sídlo a základné údaje
EUROLUX s.r.o. (IČO 35707062) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 16. 1. 1997, na trhu je 29 rokov a štatutárom je Ing. Ján Černek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 46 200 € a výsledok hospodárenia +27 000 €, počet zamestnancov podľa registra je 0.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 11 286 € |
| Vznik | 16. 1. 1997 |
| Skoršie názvy | EUROLUX, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) EUROLUX s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 46 200 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy EUROLUX
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EUROLUX
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EUROLUX
- Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy444zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 324 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania555 zmlúv za 3 roky · 186 236 595 € · naposledy 9. 10. 2026Mesto Rajec498 zmlúv za 3 roky · 118 399 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 224 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava I
Vydrica Development V1+V2, s.r.o.Parfumerie Douglas Slovensko, s.r.o.Wolt Services Slovensko s. r. o.CTP Slovakia, s. r. o.P3 Bratislava Park s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.