Horwich Sewing (Slovakia), spol. s r.o.
Holíč · Výroba pracovných odevov
2 652 402 €tržby 2025 ▲ 9 %+101 643 €zisk 2025aktívna 30 rokov10 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 1 424 966 €, výsledok hospodárenia 3 191 €
- 14 : tržby 1 294 126 €, výsledok hospodárenia -196 753 €
- 15 : tržby 1 482 390 €, výsledok hospodárenia -27 053 €
- 16 : tržby 1 199 668 €, výsledok hospodárenia 38 552 €
- 17 : tržby 1 190 136 €, výsledok hospodárenia 45 628 €
- 18 : tržby 1 034 870 €, výsledok hospodárenia 47 421 €
- 19 : tržby 1 460 268 €, výsledok hospodárenia 42 994 €
- 20 : tržby 1 798 459 €, výsledok hospodárenia 68 010 €
- 21 : tržby 1 840 956 €, výsledok hospodárenia 6 446 €
- 22 : tržby 3 741 771 €, výsledok hospodárenia 276 920 €
- 23 : tržby 2 948 482 €, výsledok hospodárenia 170 959 €
- 24 : tržby 2 441 146 €, výsledok hospodárenia 131 550 €
- 25 : tržby 2 652 402 €, výsledok hospodárenia 101 643 €
Horwich Sewing (Slovakia), spol. s r.o. (IČO 35694157) mala v roku 2025 tržby 2 652 402 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Horwich Sewing (Slovakia)
V roku 2025 mala Horwich Sewing (Slovakia) priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 888 801 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 5 229 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Skalica bola v roku 2025 2 023 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | 888 801 € | 627 513 € |
| 2024 | 49 | 830 680 € | 591 326 € |
| 2023 | 52 | 822 634 € | 591 134 € |
| 2022 | 53 | 714 806 € | 517 692 € |
| 2021 | 55 | 646 274 € | 470 101 € |
| 2020 | 59,16 | 689 139 € | 499 772 € |
| 2019 | — | 545 533 € | 396 573 € |
| 2018 | — | 620 170 € | 452 475 € |
| 2017 | — | 763 588 € | 566 084 € |
| 2016 | — | 801 579 € | 594 076 € |
| 2015 | — | 919 504 € | 674 355 € |
| 2014 | — | 914 829 € | 659 927 € |
| 2013 | — | 862 092 € | 621 117 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Horwich Sewing (Slovakia), mzdové náklady na zamestnanca5 229 €
- Priemyselná výroba v okrese Skalica2 023 €
- Všetky odvetvia v okrese Skalica1 826 €
- Priemyselná výroba na Slovensku1 904 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Priemyselná výroba, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 627 513 €
- Odvody zamestnávateľa 27 % 237 071 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Horwich Sewing (Slovakia)
Podľa Registra právnických osôb konajú za Horwich Sewing (Slovakia) 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločníci Horwich Sewing (Slovakia)
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Albert Edward Condliffe50,0 %
- Lenka Mrázová50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Albert Edward Condliffeod 22. 10. 2021 | 112 500 € | 50,0 % |
| Lenka Mrázováod 22. 10. 2021 | 112 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Horwich Sewing (Slovakia)
Za rok 2025 má Horwich Sewing (Slovakia) v závierke tržby 2 652 402 €, o 8,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +101 643 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 3 741 771 €.
Výkaz ziskov a strát Horwich Sewing (Slovakia)
Najvyššie tržby: rok 2022, 3 741 771 €. Najnižšie: rok 2018, 1 034 870 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 2 652 402 € |
| 2024 | 2 441 146 € |
| 2023 | 2 948 482 € |
| 2022 | 3 741 771 € |
| 2021 | 1 840 956 € |
| 2020 | 1 798 459 € |
| 2019 | 1 460 268 € |
| 2018 | 1 034 870 € |
| 2017 | 1 190 136 € |
| 2016 | 1 199 668 € |
| 2015 | 1 482 390 € |
| 2014 | 1 294 126 € |
| 2013 | 1 424 966 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 2 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 709 508 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 101 643 € |
| 2024 | 131 550 € |
| 2023 | 170 959 € |
| 2022 | 276 920 € |
| 2021 | 6 446 € |
| 2020 | 68 010 € |
| 2019 | 42 994 € |
| 2018 | 47 421 € |
| 2017 | 45 628 € |
| 2016 | 38 552 € |
| 2015 | −27 053 € |
| 2014 | −196 753 € |
| 2013 | 3 191 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Horwich Sewing (Slovakia)
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,8 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Horwich Sewing (Slovakia) | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,8 % | +3,5 % |
| 2024 | +5,4 % | +2,6 % |
| 2023 | +5,8 % | +1,6 % |
| 2022 | +7,4 % | +1,6 % |
| 2021 | +0,4 % | +1,0 % |
| 2020 | +3,8 % | +1,2 % |
| 2019 | +2,9 % | +1,0 % |
| 2018 | +4,6 % | +0,6 % |
| 2017 | +3,8 % | +1,4 % |
| 2016 | +3,2 % | +2,0 % |
| 2015 | −1,8 % | +1,3 % |
| 2014 | −15,2 % | — |
| 2013 | +0,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 12 rokov, najviac v roku 2022 (+103,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +8,7 % |
| 2024 | −17,2 % |
| 2023 | −21,2 % |
| 2022 | +103,3 % |
| 2021 | +2,4 % |
| 2020 | +23,2 % |
| 2019 | +41,1 % |
| 2018 | −13,0 % |
| 2017 | −0,8 % |
| 2016 | −19,1 % |
| 2015 | +14,5 % |
| 2014 | −9,2 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Horwich Sewing (Slovakia)
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 458 492 €, vlastné imanie 618 059 € a záväzky 840 433 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 458 492 € | 618 059 € | 840 433 € |
| 2024 | 1 101 437 € | 584 363 € | 517 074 € |
| 2023 | 1 346 762 € | 664 166 € | 682 596 € |
| 2022 | 1 144 168 € | 518 161 € | 626 007 € |
| 2021 | 964 238 € | 241 242 € | 722 996 € |
| 2020 | 751 714 € | 298 159 € | 453 555 € |
| 2019 | 547 269 € | 230 149 € | 317 120 € |
| 2018 | 296 688 € | −74 623 € | 371 311 € |
| 2017 | 314 881 € | −122 044 € | 436 925 € |
| 2016 | 267 470 € | −167 672 € | 435 142 € |
| 2015 | 289 925 € | −206 223 € | 496 148 € |
| 2014 | 349 640 € | −179 171 € | 528 811 € |
| 2013 | 467 215 € | 17 582 € | 449 633 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Horwich Sewing (Slovakia) (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 652 402 € | 101 643 € | 1 458 492 € | 618 059 € | 840 433 € | 1 104 324 € | +3,8 % |
| 2024 | 2 441 146 € | 131 550 € | 1 101 437 € | 584 363 € | 517 074 € | 1 020 523 € | +5,4 % |
| 2023 | 2 948 482 € | 170 959 € | 1 346 762 € | 664 166 € | 682 596 € | 1 091 881 € | +5,8 % |
| 2022 | 3 741 771 € | 276 920 € | 1 144 168 € | 518 161 € | 626 007 € | 1 136 360 € | +7,4 % |
| 2021 | 1 840 956 € | 6 446 € | 964 238 € | 241 242 € | 722 996 € | 648 211 € | +0,4 % |
| 2020 | 1 798 459 € | 68 010 € | 751 714 € | 298 159 € | 453 555 € | 781 241 € | +3,8 % |
| 2019 | 1 460 268 € | 42 994 € | 547 269 € | 230 149 € | 317 120 € | 630 771 € | +2,9 % |
| 2018 | 1 034 870 € | 47 421 € | 296 688 € | −74 623 € | 371 311 € | 700 798 € | +4,6 % |
| 2017 | 1 190 136 € | 45 628 € | 314 881 € | −122 044 € | 436 925 € | 814 800 € | +3,8 % |
| 2016 | 1 199 668 € | 38 552 € | 267 470 € | −167 672 € | 435 142 € | 776 409 € | +3,2 % |
| 2015 | 1 482 390 € | −27 053 € | 289 925 € | −206 223 € | 496 148 € | 1 054 755 € | −1,8 % |
| 2014 | 1 294 126 € | −196 753 € | 349 640 € | −179 171 € | 528 811 € | 851 933 € | −15,2 % |
| 2013 | 1 424 966 € | 3 191 € | 467 215 € | 17 582 € | 449 633 € | 875 011 € | +0,2 % |
Riziko: zaplatí Horwich Sewing (Slovakia)?
Horwich Sewing (Slovakia) a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Horwich Sewing (Slovakia) v objeme 27 392 € z rokov 2013 až 2020. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica: 27 392 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2013, 27 392 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2013 | 1 | 27 392 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Horwich Sewing (Slovakia)
Dátum vzniku Horwich Sewing (Slovakia) je 3. 7. 1996, teda pred 30 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/10100/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020309698
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica, hodnota zmluvy 27 392 €. Firma vznikla 3. 7. 1996.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 1 424 966 € · majetok 467 215 €
- Nový štatutár: Lenka MrázováKonateľ
- Nový spoločník: Lenka MrázováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Albert Edward CondliffeKonateľ
- Nový spoločník: Albert Edward CondliffeSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 2 652 402 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Horwich Sewing (Slovakia)
- výroba odevov a s tým súvisiace činnosti
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovanie obchodu
- výroba ortopedických pomôcok v rozsahu voľnej živnosti
- výroba posteľnej bielizne
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Horwich Sewing (Slovakia) v odvetví výroba odevov
Horwich Sewing (Slovakia) je v registri v odvetví Výroba odevov (SK NACE 14), činnosť výroba pracovných odevov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 364 € (1 164 závierok), Horwich Sewing (Slovakia) má 2 652 402 €, čo je 64-násobok mediánu. V okrese Skalica je v tomto odvetví 29 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Horwich Sewing (Slovakia) 1. z 10.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 177 €, polovica do 41 364 €, tri štvrtiny do 147 048 €; 10 % firiem má viac než 582 454 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 500 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 177 € |
| medián | 41 364 € |
| horný kvartil | 147 048 € |
| 10 % firiem má viac než | 582 454 € |
| Horwich Sewing (Slovakia) | 2 652 402 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Horwich Sewing (Slovakia)
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Horwich Sewing (Slovakia) s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Horwich Sewing (Slovakia) | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 652 402 € | 41 364 € |
| 2024 | 2 441 146 € | 41 594 € |
| 2023 | 2 948 482 € | 37 887 € |
| 2022 | 3 741 771 € | 35 114 € |
| 2021 | 1 840 956 € | 33 542 € |
| 2020 | 1 798 459 € | 31 390 € |
| 2019 | 1 460 268 € | 35 100 € |
| 2018 | 1 034 870 € | 33 703 € |
| 2017 | 1 190 136 € | 37 102 € |
| 2016 | 1 199 668 € | 45 974 € |
| 2015 | 1 482 390 € | 48 456 € |
| 2014 | 1 294 126 € | — |
| 2013 | 1 424 966 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Horwich Sewing (Slovakia) | 2 652 402 € |
|---|---|
| medián okresu Skalica | 132 251 € |
| medián kraja | 76 841 € |
| medián Slovenska | 41 364 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- OZETA NEO, a.s.Topoľčany · tržby 5 915 191 € (2025)
- ZEKON, akciová spoločnosť MichalovceMichalovce · tržby 5 729 131 € (2025)
- Soft Drink s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 203 361 € (2025)
- KARAVAN.sk s.r.o.Trnava · tržby 5 049 417 € (2025)
- TATRASVIT SVIT - SOCKS, a.s.Svit · tržby 5 042 002 € (2025)
- Fintex, s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 4 844 381 € (2025)
- HINRICHS, s.r.o.Ľubotice · tržby 4 740 512 € (2025)
- Faveo Healthcare s. r. o.Vranov nad Topľou · tržby 4 697 553 € (2025)
- ŠK SLOVAN facility services s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 4 482 113 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Horwich Sewing (Slovakia), posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Horwich Sewing (Slovakia): Holíč
Horwich Sewing (Slovakia) sídli na adrese Bratislavská 3225, 908 51 Holíč, okres Skalica. V obci Holíč je 1 501 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 218.
Holíč: obyvatelia a dáta ›Okres Skalica ›Adresár firiem v okrese Skalica ›
Horwich Sewing (Slovakia): IČO, sídlo a základné údaje
Horwich Sewing (Slovakia), spol. s r.o. (IČO 35694157) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Holíč, okres Skalica. Dátum vzniku je 3. 7. 1996, na trhu je 30 rokov a štatutármi sú Albert Edward Condliffe a Lenka Mrázová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 652 402 € a výsledok hospodárenia +101 643 €, počet zamestnancov podľa registra je 25 až 49.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba pracovných odevov (SK NACE 1423) |
| Základné imanie | 225 000 € |
| Vznik | 3. 7. 1996 |
| Obec | Holíč |
| Okres | Okres Skalica |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba odevov (SK NACE 14) Horwich Sewing (Slovakia), spol. s r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 2 652 402 €, typická firma odvetvia 41 364 €, čo je 64-násobok mediánu (medián z 1 164 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Skalica ›Výroba odevov: tržby a mzdy ›Výroba odevov v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Skalica ›
Sieť prepojení firmy Horwich Sewing (Slovakia)
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Horwich Sewing (Slovakia)
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Horwich Sewing (Slovakia)
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 300 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 199 tis. €
- Končiace zmluvy22zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 100 €
- Výhry konkurentov44firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 900 €
- Diery na trhu17odvetví chýba v meste Holíčtypický nepokrytý dopyt 338 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen145 zmlúv za 3 roky · 3 507 184 € · naposledy 30. 9. 2026Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Košice - Šaca6 zmlúv za 3 roky · 130 084 € · naposledy 10. 4. 2026Horská záchranná služba5 zmlúv za 3 roky · 83 140 € · naposledy 2. 1. 2025 Všetkých 72 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Holíč
Eissmann Automotive Slovensko s. r. o.KOVOREAL - HOLÍČ, s.r.o.Eissmann SMP Automotive Interieur Slovensko…Fortaco s. r. o.Steelmont Construction, a. s.Všetky firmy v obci Holíč ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.