VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Vláknová optika Bratislava s.r.o. v likvidácii

Bratislava - Ružinov

15 000 €tržby 2017+11 957 €zisk 2017

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 2. 2. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

15 000 €tržby 2017
+11 957 €zisk 2017
  1. 12 : tržby 28 909 €, výsledok hospodárenia -58 018 €
  2. 13 : tržby 18 124 €, výsledok hospodárenia -28 622 €
  3. 14 : tržby 25 220 €, výsledok hospodárenia -9 671 €
  4. 15 : tržby 12 694 €, výsledok hospodárenia 86 651 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -12 922 €
  6. 17 : tržby 15 000 €, výsledok hospodárenia 11 957 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 207 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -9 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 332 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Vláknová optika Bratislava s.r.o. v likvidácii (IČO 35692758), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 20. 6. 1996 do 2. 2. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Vláknová optika Bratislava s.r.o.

osobné náklady v roku 2014 boli 11 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 16. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci Vláknová optika Bratislava s.r.o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Vláknová optika Bratislava s.r.o.

Za rok 2017 má Vláknová optika Bratislava s.r.o. v závierke tržby 15 000 €, a výsledok hospodárenia +11 957 €. Závierky máme za 9 rokov (2012 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2012: 28 909 €.

Tržby 201715 tis. €
Výsledok hospodárenia 201712 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2020152 €
Vlastné imanie 2020152 €
Pridaná hodnota 2020−2 967 €
Zisková marža 2017+79,7 %medián odvetvia +2,2 %
Súčet výsledkov za 9 rokov−17 tis. €2012 až 2020

Výkaz ziskov a strát Vláknová optika Bratislava s.r.o.

Súvaha Vláknová optika Bratislava s.r.o.

Všetky čísla zo závierok Vláknová optika Bratislava s.r.o. (9 rokov)
Čísla zo závierok Vláknová optika Bratislava s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2020—−3 332 €152 €152 €—−2 967 €—
2019—−9 €3 884 €3 484 €400 €——
2018—−3 207 €3 893 €3 493 €400 €−100 €—
201715 000 €11 957 €22 156 €6 700 €15 456 €13 000 €+79,7 %
2016—−12 922 €8 839 €−5 257 €14 096 €−12 200 €—
201512 694 €86 651 €40 625 €7 664 €32 961 €5 473 €+682,6 %
201425 220 €−9 671 €33 994 €−78 986 €112 980 €−3 103 €−38,3 %
201318 124 €−28 622 €41 850 €−69 315 €111 165 €−1 733 €−157,9 %
201228 909 €−58 018 €65 864 €−40 693 €106 557 €−3 372 €−200,7 %

Riziko: zaplatí Vláknová optika Bratislava s.r.o.?

Peniaze od štátu: Vláknová optika Bratislava s.r.o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Vláknová optika Bratislava s.r.o.

Dátum vzniku Vláknová optika Bratislava s.r.o. je 20. 6. 1996. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/11210/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 28 909 € · majetok 65 864 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 9.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Vláknová optika Bratislava s.r.o. v odvetví veľkoobchod

Vláknová optika Bratislava s.r.o. je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 106 235 € (16 655 závierok), Vláknová optika Bratislava s.r.o. má 15 000 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 713 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Vláknová optika Bratislava s.r.o. 1 085. z 1 272.

V odvetví v okrese Bratislava II2 713aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 655Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia106 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+2,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Vláknová optika Bratislava s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo Vláknová optika Bratislava s.r.o.: Bratislava - Ružinov

Vláknová optika Bratislava s.r.o. sídli na adrese Hraničná 18, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 869 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 100 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 869aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 356aktívnych
V tom istom odvetví2 713okres Bratislava II
Na tej istej adrese100aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Vláknová optika Bratislava s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

Vláknová optika Bratislava s.r.o. v likvidácii (IČO 35692758) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 20. 6. 1996, zánik je v registri zapísaný ku dňu 2. 2. 2021, po 24 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 15 000 € a výsledok hospodárenia +11 957 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 46900
Vznik20. 6. 1996
Zánik2. 2. 2021
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Vláknová optika Bratislava s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Vláknová optika Bratislava s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Vláknová optika Bratislava s.r.o.

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 000 €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy615zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Bratislava II

Kappa ibc. s.r.o.FLEXIDENT s.r.o.RITTAL s.r.o.PSA TRADING SK s.r.o.MARESI Foodbroker, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk