PANEUROPA s.r.o. v likvidácii
Bratislava - Petržalka · Činnosti cestovných kancelárií
120 €tržby 2015−165 €strata 2015v likvidácii od 30. 9. 2020
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 120 €, výsledok hospodárenia -165 €
PANEUROPA s.r.o. v likvidácii (IČO 35687142), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 28. 3. 1996 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Štatutári PANEUROPA s.r.o.
Podľa Registra právnických osôb konajú za PANEUROPA s.r.o. 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
Spoločník PANEUROPA s.r.o.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Jordan Jordanov100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jordan Jordanovod 20. 4. 2010 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PANEUROPA s.r.o.
Za rok 2015 má PANEUROPA s.r.o. v závierke tržby 120 €, a výsledok hospodárenia −165 €.
Všetky čísla zo závierok PANEUROPA s.r.o. (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 120 € | −165 € | — | 0 € | — | −165 € | −137,5 % |
Riziko: zaplatí PANEUROPA s.r.o.?
Peniaze od štátu: PANEUROPA s.r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PANEUROPA s.r.o.
Dátum vzniku PANEUROPA s.r.o. je 28. 3. 1996, teda pred 30 rokmi. Skoršie obchodné meno: PANEUROPA s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/10703/B
- Nový štatutár: Jordan JordanovKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 120 €
- Zapísaný likvidátor: Gabriela JordanováLikvidátor
- Zmena obchodného menaPredtým PANEUROPA s.r.o., odvtedy PANEUROPA s.r.o. v likvidácii.
- Nový spoločník: Jordan JordanovSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PANEUROPA s.r.o.
- kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť,
- správa budov,
- sprostredkovanie nákupu a predaja nehnuteľností,
- automatizované spracovanie dát,
- poradenská a konzultačná činnosť v oblasti software a hardware
- faktoring a forfaiting,
- prevádzkovanie cestovnej agentúry,
- agentúrna činnosť - organizovanie kultúrnych, spoločenských podujatí v rozsahu voľnej živnosti,
- prenájom priemyselného tovaru dopravných prostriedkov,
- reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- organizovanie kurzov, seminárov a školení,
- organizovanie vzorkových výstav,
- kúpa, predaj a prenájom športových potrieb,
- leasingová činnosť,
- poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti kultúry,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
PANEUROPA s.r.o. v odvetví cestovné kancelárie a agentúry
PANEUROPA s.r.o. je v registri v odvetví Cestovné kancelárie a agentúry (SK NACE 79), činnosť činnosti cestovných kancelárií. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 60 209 € (660 závierok), PANEUROPA s.r.o. má 120 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 94 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PANEUROPA s.r.o. 40. z 40.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 107 €, polovica do 60 209 €, tri štvrtiny do 294 610 €; 10 % firiem má viac než 1 481 046 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 137 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 107 € |
| medián | 60 209 € |
| horný kvartil | 294 610 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 481 046 € |
| PANEUROPA s.r.o. | 120 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| PANEUROPA s.r.o. | 120 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 82 572 € |
| medián kraja | 97 462 € |
| medián Slovenska | 60 209 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- NKD world s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 288 € (2025)
- BLOMO Travel, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 283 € (2025)
- Chalet Magurka, s. r. o.Svederník · tržby 175 € (2025)
- MONTOURS s. r. o.Belá nad Cirochou · tržby 150 € (2025)
- On the road Travel s. r. o.Vrbové · tržby 85 € (2025)
- Slovakia - Tour, s. r. o.Piešťany · tržby 77 € (2025)
- SK TOUR s. r. o.Most pri Bratislave · tržby 60 € (2020)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PANEUROPA s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PANEUROPA s.r.o.: Bratislava - Petržalka
PANEUROPA s.r.o. sídli na adrese Handlovská 7, 851 01 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
PANEUROPA s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
PANEUROPA s.r.o. v likvidácii (IČO 35687142) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 28. 3. 1996, na trhu je 30 rokov a štatutármi sú Jordan Jordanov a Gabriela Jordanová. Za rok 2015 sú v závierke tržby 120 € a výsledok hospodárenia −165 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti cestovných kancelárií (SK NACE 7912) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 28. 3. 1996 |
| Skoršie názvy | PANEUROPA s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví cestovné kancelárie a agentúry (SK NACE 79) PANEUROPA s.r.o. v likvidácii má nižšie tržby než typická firma: za rok 2015 mala 120 €, typická firma odvetvia 60 209 € (medián z 660 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Cestovné kancelárie a agentúry: tržby a mzdy ›Cestovné kancelárie a agentúry v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy PANEUROPA s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PANEUROPA s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PANEUROPA s.r.o.
- Tendre1súťaž štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 900 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy10zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
- Výhry konkurentov4firmy vyhrali súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 83 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
SLOVAKIA TRAVEL58 zmlúv za 3 roky · 1 541 544 € · naposledy 23. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas25 zmlúv za 3 roky · 5 803 725 € · naposledy 22. 9. 2026Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky21 zmlúv za 3 roky · 18 000 € · naposledy 8. 11. 2024 Všetkých 680 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Compta Service, s.r.o. v likvidácii
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 79.12) v okrese Bratislava V
LEONARDO - OSCAR, s.r.o.trawellery s.r.o.Enjoy Travel, s. r. o.Slovakia Incoming s. r. o.TRAVEL CLUB, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.