VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PRIMOSSA, s.r.o.

Bratislava - Nové Mesto · Maloobchod s hodinami a šperkami

6 647 €tržby 2015 ▼ 43 %−208 289 €strata 2015

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

6 647 €tržby 2015 ▼ 43 %
−208 289 €strata 2015
  1. 12 : tržby 277 371 €, výsledok hospodárenia -53 745 €
  2. 13 : tržby 507 578 €, výsledok hospodárenia -8 592 €
  3. 14 : tržby 11 708 €, výsledok hospodárenia -12 786 €
  4. 15 : tržby 6 647 €, výsledok hospodárenia -208 289 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 899 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PRIMOSSA, s.r.o. (IČO 35686456), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 20. 3. 1996 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PRIMOSSA

osobné náklady v roku 2012 boli 30 756 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2012 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.

Spoločník PRIMOSSA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch PRIMOSSA
Podiely spoločníkov na vkladoch PRIMOSSA Ing. Pavel Moravec 100,0 %. Spolu 6 639 €. Ing. Pavel Moravec: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Pavel Moravec100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Pavel Moravecod 14. 12. 2011 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PRIMOSSA

Za rok 2015 má PRIMOSSA v závierke tržby 6 647 €, o 43,2 % menej než v roku 2014, a výsledok hospodárenia −208 289 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2013: 507 578 €.

Tržby 20156 647 €▼ −43,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2015−208 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2016218 tis. €
Vlastné imanie 201639 tis. €
Záväzky 2016178 tis. €81,9 % majetku
Pridaná hodnota 2016−2 955 €
Zisková marža 2015−3 133,6 %medián odvetvia +1,3 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−287 tis. €2012 až 2016

Výkaz ziskov a strát PRIMOSSA

Súvaha PRIMOSSA

Všetky čísla zo závierok PRIMOSSA (5 rokov)
Čísla zo závierok PRIMOSSA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2016—−3 899 €217 697 €39 438 €178 259 €−2 955 €—
20156 647 €−208 289 €218 644 €43 337 €175 307 €−2 551 €−3 133,6 %
201411 708 €−12 786 €426 023 €251 627 €174 396 €−10 149 €−109,2 %
2013507 578 €−8 592 €427 755 €264 414 €163 341 €−4 908 €−1,7 %
2012277 371 €−53 745 €826 169 €273 006 €553 163 €−19 162 €−19,4 %

Riziko: zaplatí PRIMOSSA?

Peniaze od štátu: PRIMOSSA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PRIMOSSA

Dátum vzniku PRIMOSSA je 20. 3. 1996, teda pred 30 rokmi. Skoršie obchodné meno: PRIMOSA SLOVAKIA, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/10644/B
  2. Zmena obchodného menaPredtým PRIMOSA SLOVAKIA, s.r.o., odvtedy PRIMOSSA, s.r.o.
  3. Nový spoločník: Ing. Pavel MoravecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 277 371 € · majetok 826 169 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PRIMOSSA

  • zlatníctvo a strieborníctvo, klenotníctvo a kovotepectvo,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

PRIMOSSA v odvetví maloobchod

PRIMOSSA je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s hodinami a šperkami. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 73 016 € (17 771 závierok), PRIMOSSA má 6 647 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 828 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PRIMOSSA 1 109. z 1 207.

V odvetví v okrese Bratislava III3 828aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 771Slovensko, rok 2015
Medián tržieb odvetvia73 tis. €rok 2015
Medián ziskovej marže+1,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PRIMOSSA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava III ›

Sídlo PRIMOSSA: Bratislava - Nové Mesto

PRIMOSSA sídli na adrese Račianska 71, 832 59 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 601 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 39 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 601aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 393aktívnych
V tom istom odvetví3 828okres Bratislava III
Na tej istej adrese39aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

PRIMOSSA: IČO, sídlo a základné údaje

PRIMOSSA, s.r.o. (IČO 35686456) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 20. 3. 1996, na trhu je 30 rokov. Za rok 2015 sú v závierke tržby 6 647 € a výsledok hospodárenia −208 289 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod s hodinami a šperkami (SK NACE 4777)
Základné imanie6 639 €
Vznik20. 3. 1996
Skoršie názvyPRIMOSA SLOVAKIA, s.r.o.
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) PRIMOSSA, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2015 mala 6 647 €, typická firma odvetvia 73 016 € (medián z 17 771 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy PRIMOSSA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PRIMOSSA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PRIMOSSA

  • Tendre49súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 200 €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy777zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
  • Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.77) v okrese Bratislava III

FoniMed s. r. o.TECHDING, s.r.o.BiMS, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk