VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

FLEXIA spol. s r. o. v likvidácii

Bratislava - Nové Mesto

55 560 €tržby 2021 ▼ 50 %+123 854 €zisk 2021

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 27. 1. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

55 560 €tržby 2021 ▼ 50 %
+123 854 €zisk 2021
  1. 12 : tržby 95 275 €, výsledok hospodárenia -3 169 €
  2. 13 : tržby 127 754 €, výsledok hospodárenia 14 062 €
  3. 14 : tržby 125 909 €, výsledok hospodárenia 4 579 €
  4. 15 : tržby 119 603 €, výsledok hospodárenia 4 670 €
  5. 16 : tržby 128 979 €, výsledok hospodárenia 8 158 €
  6. 17 : tržby 134 357 €, výsledok hospodárenia 16 394 €
  7. 18 : tržby 137 210 €, výsledok hospodárenia 17 801 €
  8. 19 : tržby 141 308 €, výsledok hospodárenia 12 432 €
  9. 20 : tržby 110 706 €, výsledok hospodárenia 68 €
  10. 21 : tržby 55 560 €, výsledok hospodárenia 123 854 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -165 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -644 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

FLEXIA spol. s r. o. v likvidácii (IČO 35683155), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 1. 2. 1996 do 27. 1. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci FLEXIA spol. s r. o.

osobné náklady v roku 2021 boli 23 202 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci FLEXIA spol. s r. o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok FLEXIA spol. s r. o.

Za rok 2021 má FLEXIA spol. s r. o. v závierke tržby 55 560 €, o 49,8 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +123 854 €. Závierky máme za 12 rokov (2012 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2019: 141 308 €.

Tržby 202156 tis. €▼ −49,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2021124 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20235 379 €
Vlastné imanie 20235 379 €
Pridaná hodnota 2023−2 250 €
Zisková marža 2021+222,9 %medián odvetvia −2,5 %
Súčet výsledkov za 12 rokov198 tis. €2012 až 2023

Výkaz ziskov a strát FLEXIA spol. s r. o.

Súvaha FLEXIA spol. s r. o.

Všetky čísla zo závierok FLEXIA spol. s r. o. (12 rokov)
Čísla zo závierok FLEXIA spol. s r. o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2023—−644 €5 379 €5 379 €—−2 250 €—
2022—−165 €229 536 €218 015 €11 521 €−76 €—
202155 560 €123 854 €266 396 €218 180 €48 216 €11 191 €+222,9 %
2020110 706 €68 €216 414 €94 326 €122 088 €37 430 €+0,1 %
2019141 308 €12 432 €231 304 €94 258 €137 046 €50 070 €+8,8 %
2018137 210 €17 801 €217 300 €81 826 €135 474 €53 728 €+13,0 %
2017134 357 €16 394 €203 538 €64 025 €139 513 €52 388 €+12,2 %
2016128 979 €8 158 €181 002 €47 631 €133 371 €46 157 €+6,3 %
2015119 603 €4 670 €173 435 €39 473 €133 962 €40 692 €+3,9 %
2014125 909 €4 579 €168 122 €34 803 €133 319 €46 242 €+3,6 %
2013127 754 €14 062 €165 157 €30 224 €134 929 €45 996 €+11,0 %
201295 275 €−3 169 €153 841 €16 163 €137 598 €22 576 €−3,3 %

Riziko: zaplatí FLEXIA spol. s r. o.?

FLEXIA spol. s r. o. a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom FLEXIA spol. s r. o. z roku 2021.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202123. 3. 2021

História firmy FLEXIA spol. s r. o.

Dátum vzniku FLEXIA spol. s r. o. je 1. 2. 1996. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/10330/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 95 275 € · majetok 153 841 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava. Firma vznikla 1. 2. 1996.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023Závierok máme 12.
  5. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

FLEXIA spol. s r. o. v odvetví predaj a oprava motorových vozidiel

FLEXIA spol. s r. o. je v registri v odvetví Predaj a oprava motorových vozidiel (SK NACE 45). Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 55 560 € (93 závierok), FLEXIA spol. s r. o. má 55 560 €, čo je 1,0-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 428 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FLEXIA spol. s r. o. 134. z 224.

V odvetví v okrese Bratislava III428aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou93Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia56 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže−2,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FLEXIA spol. s r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava III ›

Sídlo FLEXIA spol. s r. o.: Bratislava - Nové Mesto

FLEXIA spol. s r. o. sídli na adrese Stará Vajnorská 4, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 587 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398. Na tej istej adrese je zapísaných 118 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 587aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 398aktívnych
V tom istom odvetví428okres Bratislava III
Na tej istej adrese118aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

FLEXIA spol. s r. o.: IČO, sídlo a základné údaje

FLEXIA spol. s r. o. v likvidácii (IČO 35683155) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 1. 2. 1996, zánik je v registri zapísaný ku dňu 27. 1. 2024, po 27 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 55 560 € a výsledok hospodárenia +123 854 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 45400
Vznik1. 2. 1996
Zánik27. 1. 2024
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy FLEXIA spol. s r. o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu FLEXIA spol. s r. o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu FLEXIA spol. s r. o.

  • Tendre24súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 272 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
  • Výhry konkurentov148firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 400 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.40) v okrese Bratislava III

Auto Palace Bratislava s. r. o.RSZ s.r.o.C&C CORRECTION SLOVAKIA, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk