INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o. v likvidácii
Bratislava - Ružinov
zaniknutá 25. 2. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 25. 2. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk
INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o. v likvidácii: subjekt je zrušený ku dňu 25. 2. 2016, tržby v registri nemá.
INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o. v likvidácii (IČO 35682370), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 18. 1. 1996 do 25. 2. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o.
Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o.
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −7 289 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | — |
| 2014 | −2 685 € |
| 2013 | −2 093 € |
| 2012 | −2 511 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok —, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | — | — | — |
| 2014 | 1 028 € | −4 634 € | 5 662 € |
| 2013 | 1 701 € | −12 755 € | 14 456 € |
| 2012 | 1 324 € | −10 661 € | 11 919 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o. (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | — | — | — | — | — | −1 094 € | — |
| 2014 | — | −2 685 € | 1 028 € | −4 634 € | 5 662 € | −978 € | — |
| 2013 | — | −2 093 € | 1 701 € | −12 755 € | 14 456 € | −3 015 € | — |
| 2012 | — | −2 511 € | 1 324 € | −10 661 € | 11 919 € | −2 214 € | — |
Riziko: zaplatí INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o.?
Peniaze od štátu: INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o.
Dátum vzniku INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o. je 18. 1. 1996. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/10261/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 1 324 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o. v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o. je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 932 aktívnych subjektov.
Sídlo INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o.: Bratislava - Ružinov
INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o. sídli na adrese Stropkovská 5, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o. v likvidácii (IČO 35682370) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 18. 1. 1996, zánik je v registri zapísaný ku dňu 25. 2. 2016, po 20 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68310 |
| Vznik | 18. 1. 1996 |
| Zánik | 25. 2. 2016 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu INTERTOUR & HOUSING spol. s r.o.
- Tendre119súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
- Výhry konkurentov537firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 327 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava184 zmlúv za 3 roky · 1 433 486 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava82 zmlúv za 3 roky · 21 292 863 € · naposledy 3. 9. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava II
Nové Apollo s. r. o.FR-INVEST Hranična, s.r.o.Jones Lang LaSalle s. r. o.BRS, a.s.insignis s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.