ABC02, s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Nákup a predaj vlastných nehnuteľností
556 384 €tržby 2013 ▲ 7 %−264 108 €strata 2013aktívna 30 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 521 886 €, výsledok hospodárenia 13 205 €
- 13 : tržby 556 384 €, výsledok hospodárenia -264 108 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -70 615 €
ABC02, s. r. o. (IČO 35681896), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 15. 1. 1996 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ABC02
osobné náklady v roku 2013 boli 187 287 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 187 287 € | 134 102 € |
| 2012 | — | 115 157 € | 83 686 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 72 % 134 102 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 47 200 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Konateľ ABC02
Podľa Registra právnických osôb koná za ABC02 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník ABC02
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok ABC02
Za rok 2013 má ABC02 v závierke tržby 556 384 €, o 6,6 % viac než v roku 2012, a výsledok hospodárenia −264 108 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2013: 556 384 €.
Výkaz ziskov a strát ABC02
Najvyššie tržby: rok 2013, 556 384 €. Najnižšie: rok 2012, 521 886 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2014 | — |
| 2013 | 556 384 € |
| 2012 | 521 886 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −321 518 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2014 | −70 615 € |
| 2013 | −264 108 € |
| 2012 | 13 205 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ABC02
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −47,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ABC02 |
|---|---|
| 2014 | — |
| 2013 | −47,5 % |
| 2012 | +2,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ABC02
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2014 mala súvaha majetok 12 €, vlastné imanie −42 091 € a záväzky 42 103 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2014 | 12 € | −42 091 € | 42 103 € |
| 2013 | 71 907 € | −189 679 € | 261 586 € |
| 2012 | 316 952 € | 74 430 € | 242 503 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ABC02 (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | — | −70 615 € | 12 € | −42 091 € | 42 103 € | −3 420 € | — |
| 2013 | 556 384 € | −264 108 € | 71 907 € | −189 679 € | 261 586 € | 203 419 € | −47,5 % |
| 2012 | 521 886 € | 13 205 € | 316 952 € | 74 430 € | 242 503 € | 116 621 € | +2,5 % |
Riziko: zaplatí ABC02?
ABC02 a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom ABC02 z roku 2013.
História firmy ABC02
Dátum vzniku ABC02 je 15. 1. 1996, teda pred 30 rokmi. Skoršie obchodné mená: FAKTUM s.r.o., BK Team Consulting SK, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/10220/B
- Zmena obchodného menaPredtým FAKTUM s.r.o., odvtedy BK Team Consulting SK, s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 521 886 € · majetok 316 952 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava. Firma vznikla 15. 1. 1996.
- Zmena obchodného menaPredtým BK Team Consulting SK, s. r. o., odvtedy ABC02, s. r. o.
- Nový štatutár: Haris HankićKonateľ
- Nový spoločník: Haris HankićSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ABC02
- nákup a predaj nehnuteľností,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
ABC02 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
ABC02 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť nákup a predaj vlastných nehnuteľností. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 949 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ABC02 231. z 1 728.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KOMENCO s.r.o.Banská Bystrica · tržby 1 283 830 € (2023)
- AA Správa, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 283 785 € (2025)
- Prominne, s. r. o.Žilina · tržby 1 280 369 € (2025)
- BORA REAL a. s.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 276 581 € (2025)
- VAW, spol. s r.o.Sučany · tržby 1 271 603 € (2025)
- Stavomontáže Žilina, a.s.Žilina · tržby 1 264 143 € (2025)
- HYDREE FINANCIAL SLOVAKIA, s.r.o.Trenčín · tržby 1 259 974 € (2025)
- PARTNERS PS s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 258 847 € (2025)
- DEALITY, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 1 256 660 € (2018)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ABC02, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ABC02: Bratislava - Ružinov
ABC02 sídli na adrese Sartorisova 8, 821 08 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 869 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
ABC02: IČO, sídlo a základné údaje
ABC02, s. r. o. (IČO 35681896) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 15. 1. 1996, na trhu je 30 rokov a štatutárom je Haris Hankić. Za rok 2013 sú v závierke tržby 556 384 € a výsledok hospodárenia −264 108 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákup a predaj vlastných nehnuteľností (SK NACE 6811) |
| Základné imanie | 13 676 € |
| Vznik | 15. 1. 1996 |
| Skoršie názvy | FAKTUM s.r.o. BK Team Consulting SK, s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy ABC02
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ABC02
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ABC02
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy909zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 400 €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.27 zmlúv za 3 roky · 2 € · naposledy 9. 10. 2026Hlavné mesto SR Bratislava14 zmlúv za 3 roky · 9 248 € · naposledy 3. 9. 2026Mestská časť Košice - Krásna13 zmlúv za 3 roky · 26 206 € · naposledy 18. 2. 2026 Všetkých 66 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.10) v okrese Bratislava II
INVEST 35 - Green Atrium Bratislava a. s.Opoj Rezidencia, s. r. o.SHV services, s. r. o.NIDAL GROUP s. r. o.Ivanská cesta, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.