DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov
Košice - Staré Mesto · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
136 924 €tržby 2025 ▼ 29 %−24 895 €strata 2025aktívna 22 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 23 : tržby 141 184 €, výsledok hospodárenia 23 341 €
- 24 : tržby 193 529 €, výsledok hospodárenia 24 451 €
- 25 : tržby 136 924 €, výsledok hospodárenia -24 895 €
DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov (IČO 35561319) mala v roku 2025 tržby 136 924 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov
Podľa Registra právnických osôb koná za DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov
Za rok 2025 má DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov v závierke tržby 136 924 €, o 29,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −24 895 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 193 529 €.
Výkaz ziskov a strát DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov
Najvyššie tržby: rok 2024, 193 529 €. Najnižšie: rok 2025, 136 924 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 136 924 € |
| 2024 | 193 529 € |
| 2023 | 141 184 € |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 22 896 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −24 895 € |
| 2024 | 24 451 € |
| 2023 | 23 341 € |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −18,2 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −18,2 % | +8,8 % |
| 2024 | +12,6 % | +6,0 % |
| 2023 | +16,5 % | +4,1 % |
| 2022 | — | +4,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 84 416 €, vlastné imanie 84 416 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | 84 416 € | 84 416 € |
| 2024 | 111 289 € | 111 289 € |
| 2023 | 85 024 € | 85 024 € |
| 2022 | 61 683 € | 61 683 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 136 924 € | −24 895 € | 84 416 € | 84 416 € | — | — | −18,2 % |
| 2024 | 193 529 € | 24 451 € | 111 289 € | 111 289 € | — | — | +12,6 % |
| 2023 | 141 184 € | 23 341 € | 85 024 € | 85 024 € | — | — | +16,5 % |
| 2022 | — | — | 61 683 € | 61 683 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov?
DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov v objeme 242 640 € z roku 2021. Najväčší objem je s odberateľom Štátny fond rozvoja bývania: 242 640 € v 2 zmluvách.
História firmy DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov
Dátum vzniku DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov je 11. 6. 2004, teda pred 22 rokmi. Skoršie obchodné meno: Darnet. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov · OVVS/33/2004/SVB
- Zmena obchodného menaPredtým Darnet, odvtedy DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štátny fond rozvoja bývania, hodnota zmluvy 121 320 €. Firma vznikla 11. 6. 2004.
- Najväčšia verejná zmluva: 121 320 €Objednávateľ Štátny fond rozvoja bývania. Zmluva o úvere
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 61 683 €
- Nový štatutár: Martin TurošíkPredseda
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 136 924 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov má 136 924 €, čo je 3,0-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 837 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov 103. z 444.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov | 136 924 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 136 924 € | 45 458 € |
| 2024 | 193 529 € | 41 451 € |
| 2023 | 141 184 € | 39 296 € |
| 2022 | — | 39 137 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov | 136 924 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 45 332 € |
| medián kraja | 46 267 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SG3 Inžiniering s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 317 335 € (2025)
- Fodya s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 317 192 € (2025)
- B - ESTATE s. r. o.Banská Bystrica · tržby 317 125 € (2025)
- 11 Entertainment Holding a.s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 317 035 € (2025)
- EDOS, s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 316 876 € (2025)
- Tennis Point, s.r.o.Žilina · tržby 316 555 € (2025)
- TESLUX, s. r. o.Bardoňovo · tržby 316 550 € (2025)
- FM Janček, s. r. o.Tvrdošín · tržby 316 247 € (2025)
- Regulus H s.r.o.Trnava · tržby 315 761 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov: Košice - Staré Mesto
DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov sídli na adrese Dargovská 3, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 744 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 500. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov: IČO, sídlo a základné údaje
DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov (IČO 35561319) je spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 11. 6. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Martin Turošík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 136 924 € a výsledok hospodárenia −24 895 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832) |
| Vznik | 11. 6. 2004 |
| Skoršie názvy | Darnet |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 136 924 €, typická firma odvetvia 45 458 €, čo je 3,0-násobok mediánu (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DARNET spoločenstvo vlastníkov bytov
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy434zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania2 895 zmlúv za 3 roky · 1 007 913 008 € · naposledy 16. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.371 zmlúv za 3 roky · 30 001 € · naposledy 14. 10. 2026Mesto Košice184 zmlúv za 3 roky · 4 219 476 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 8 947 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Košice I
VENTO-reality s.r.o.Bytex Slovensko, s.r.o.Spoločenstvo vlastníkov bytov HVIEZDICA…INZUKO s.r.o.BYFOS, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.