MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológia
Odorín
zaniknutá 30. 4. 2017
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 30. 4. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 24. 9. 2026
Tržby a zisk
MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológia: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 5 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológia (IČO 35540869), sídlo Odorín, je v registri zapísaný od 10. 5. 2013 do 30. 4. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 24. 9. 2026).
MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológia: IČO, sídlo a základné údaje
MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológia (IČO 35540869) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Odorín, okres Spišská Nová Ves. Dátum vzniku je 10. 5. 2013. V registri je zapísaný zánik ku dňu 30. 4. 2017.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 24. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›Financie a závierky MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológia
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre pre MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológiaNÁSKOK
Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.
12,9 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 27. 9. 2026
Riziko: zaplatí MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológia?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológia z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológia a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 11 zmlúv s dodávateľom MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológia z rokov 2012 až 2017.
Rok s najväčším objemom: 2012, 0 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2017 | 1 | 0 € |
| 2015 | 3 | 0 € |
| 2014 | 2 | 0 € |
| 2013 | 2 | 0 € |
| 2012 | 3 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
Granty a dotácie pre MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológiaNÁSKOK
Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.
577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok
Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026
História MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológia
Dátum vzniku MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológia je 10. 5. 2013.
- Začiatok podnikania105 · 860-21409
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 1. 1. 2002.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológia v odvetví zdravotníctvo
MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológia je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86). V okrese Spišská Nová Ves je v tomto odvetví 137 aktívnych subjektov.
Končiace zmluvy v odbore firmy MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológiaNÁSKOK
Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.
258,7 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026
Miesto podnikania: Odorín
MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológia má miesto podnikania v obci Odorín, okres Spišská Nová Ves. V obci Odorín je 128 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 003.
Odorín: obyvatelia a dáta ›Okres Spišská Nová Ves ›Adresár firiem v okrese Spišská Nová Ves ›
Údaje z registra
| Právna forma | fyzická osoba, podnikateľ |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 86220 |
| Vznik | 10. 5. 2013 |
| Zánik | 30. 4. 2017 |
| Obec | Odorín |
| Okres | Okres Spišská Nová Ves |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Diery na trhu v okrese firmy MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológiaNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológiaNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.
349,5 mil. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Sieť prepojení firmy MUDr. Vincent Žifčak, pneumológia a ftizeológiaNÁSKOK
Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.