Slovenská lekárska únia špecialistov
Košice - Sídlisko KVP · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
6 400 €tržby 2025 ▼ 26 %−798 €strata 2025aktívna 25 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 10 598 €, výsledok hospodárenia -2 578 €
- 23 : tržby 9 600 €, výsledok hospodárenia 2 815 €
- 24 : tržby 8 640 €, výsledok hospodárenia 198 €
- 25 : tržby 6 400 €, výsledok hospodárenia -798 €
Slovenská lekárska únia špecialistov (IČO 35539500) mala v roku 2025 tržby 6 400 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Slovenská lekárska únia špecialistov
Podľa Registra právnických osôb koná za Slovenská lekárska únia špecialistov 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Slovenská lekárska únia špecialistov
Za rok 2025 má Slovenská lekárska únia špecialistov v závierke tržby 6 400 €, o 25,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −798 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 10 598 €.
Výkaz ziskov a strát Slovenská lekárska únia špecialistov
Najvyššie tržby: rok 2022, 10 598 €. Najnižšie: rok 2025, 6 400 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 6 400 € |
| 2024 | 8 640 € |
| 2023 | 9 600 € |
| 2022 | 10 598 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −363 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −798 € |
| 2024 | 198 € |
| 2023 | 2 815 € |
| 2022 | −2 578 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Slovenská lekárska únia špecialistov
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −12,5 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Slovenská lekárska únia špecialistov | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −12,5 % | +4,6 % |
| 2024 | +2,3 % | +4,7 % |
| 2023 | +29,3 % | +4,1 % |
| 2022 | −24,3 % | +4,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 3 roky, najviac v roku 2023 (−9,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −25,9 % |
| 2024 | −10,0 % |
| 2023 | −9,4 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Slovenská lekárska únia špecialistov
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 11 012 €, vlastné imanie 10 742 € a záväzky 270 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 012 € | 10 742 € | 270 € |
| 2024 | 11 251 € | 10 984 € | 267 € |
| 2023 | 11 292 € | 10 950 € | 342 € |
| 2022 | 8 717 € | 8 126 € | 592 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Slovenská lekárska únia špecialistov (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 400 € | −798 € | 11 012 € | 10 742 € | 270 € | — | −12,5 % |
| 2024 | 8 640 € | 198 € | 11 251 € | 10 984 € | 267 € | — | +2,3 % |
| 2023 | 9 600 € | 2 815 € | 11 292 € | 10 950 € | 342 € | — | +29,3 % |
| 2022 | 10 598 € | −2 578 € | 8 717 € | 8 126 € | 592 € | — | −24,3 % |
Riziko: zaplatí Slovenská lekárska únia špecialistov?
Peniaze od štátu: Slovenská lekárska únia špecialistov
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Slovenská lekárska únia špecialistov
Dátum vzniku Slovenská lekárska únia špecialistov je 23. 4. 2001, teda pred 25 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-18418
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 10 598 € · majetok 8 717 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 6 400 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Slovenská lekárska únia špecialistov
- lekári
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Slovenská lekárska únia špecialistov v odvetví členské organizácie
Slovenská lekárska únia špecialistov je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Slovenská lekárska únia špecialistov má 6 400 €, čo je 64 % mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 874 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Slovenská lekárska únia špecialistov 64. z 99.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Slovenská lekárska únia špecialistov | 6 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Slovenská lekárska únia špecialistov
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Slovenská lekárska únia špecialistov s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Slovenská lekárska únia špecialistov | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 6 400 € | 9 948 € |
| 2024 | 8 640 € | 8 863 € |
| 2023 | 9 600 € | 8 796 € |
| 2022 | 10 598 € | 8 098 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Slovenská lekárska únia špecialistov | 6 400 € |
|---|---|
| medián okresu Košice II | 10 000 € |
| medián kraja | 9 800 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Miticko-neporadzký poľovnícky spolokNeporadza · tržby 14 656 € (2025)
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor BrzotínBrzotín · tržby 14 655 € (2025)
- CPR TrenčínTrenčín · tržby 14 649 € (2025)
- Dunajsko-nitriansky seniorát Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na SlovenskuNesvady · tržby 14 646 € (2025)
- Poľovnícke združenie "Veľká dolina"Čierny Balog · tržby 14 635 € (2025)
- Poľovnícke združenie Drňa 1Jesenské · tržby 14 628 € (2025)
- Klub priateľov Spišskej SobotyPoprad · tržby 14 627 € (2025)
- DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko SenicaSenica · tržby 14 605 € (2025)
- ARS VOCALIS spevácky zborBanská Bystrica · tržby 14 601 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Slovenská lekárska únia špecialistov, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Slovenská lekárska únia špecialistov: Košice - Sídlisko KVP
Slovenská lekárska únia špecialistov sídli na adrese Poliklinika KVP, Cottbuská 13, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, okres Košice II. V obci Košice - Sídlisko KVP je 3 784 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 230.
Košice - Sídlisko KVP: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›
Slovenská lekárska únia špecialistov: IČO, sídlo a základné údaje
Slovenská lekárska únia špecialistov (IČO 35539500) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Košice - Sídlisko KVP, okres Košice II. Dátum vzniku je 23. 4. 2001, na trhu je 25 rokov a štatutárom je Andrej Janco. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 400 € a výsledok hospodárenia −798 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 23. 4. 2001 |
| Obec | Košice - Sídlisko KVP |
| Okres | Okres Košice II |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Slovenská lekárska únia špecialistov má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 400 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›
Sieť prepojení firmy Slovenská lekárska únia špecialistov
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Slovenská lekárska únia špecialistov
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Slovenská lekárska únia špecialistov
- Tendre66súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 27 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 380zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu17odvetví chýba v meste Košice - Sídlisko KVPtypický nepokrytý dopyt 979 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 463 zmlúv za 3 roky · 22 983 283 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 857 zmlúv za 3 roky · 78 129 653 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 6 416 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
JAAT Style, s.r.o.Tatraklinik, s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko KVP
Mirage Distribution SK, s.r.o.Arista Capital s.r.o.abc-zoo s.r.o.HYP-MOD s.r.o. v likvidáciiPANDA - KOŠICE s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko KVP ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Košice II
FUTURE n. o.OZ Škola po novomMinerva n.o.TK Ellegance KošiceZdruženie príbuzných a priateľov "Radosť"
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.