ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce

Bijacovce · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 23. 9. 2026

Tržby a zisk

Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhu36 rokov
zmluvy so štátom1

Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce (IČO 35518685), sídlo Bijacovce, je v registri zapísaná od 1. 1. 1990 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 23. 9. 2026).

Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce: IČO, sídlo a základné údaje

Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce (IČO 35518685) je poľovnícka organizácia so sídlom v obci Bijacovce, okres Levoča. Dátum vzniku je 1. 1. 1990, na trhu je 36 rokov. Štatutármi sú Tomáš Kubík a Ján Kollár.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Štatutári Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce

Podľa Registra právnických osôb konajú za Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 9. 2026.

Tendre pre Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie BijacovceNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

Predpokladaná hodnota súťaží v odboreTento mesiac 898 164 €Budúci mesiac 18,8 mil. €Najbližší polrok 19,7 mil. €Najbližší rok 19,7 mil. €

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť tendre

Financie a závierky Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce

Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.

Riziko: zaplatí Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Granty a dotácie pre Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie BijacovceNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

Alokácia výziev s uzávierkouTento mesiac 378,3 mil. €Budúci mesiac 151,6 mil. €Najbližší polrok 586,9 mil. €Najbližší rok 2,02 mld. €

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť granty a dotácie

Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce z roku 2024.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202414. 3. 2024

História firmy Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce

Dátum vzniku Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce je 1. 1. 1990, teda pred 36 rokmi. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiPoľovnícka organizácia · 1458/CRPO
  2. Nový štatutár: Tomáš KubíkPredseda
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka OZ Šariš. Firma vznikla 1. 1. 1990.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Končiace zmluvy v odbore firmy Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie BijacovceNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

Objem zmlúv v odbore, ktoré končiaTento mesiac 1,3 mil. €Budúci mesiac 1,5 mil. €Najbližší polrok 150,2 mil. €Najbližší rok 166,9 mil. €

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Odomknúť končiace zmluvy

Činnosti Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce

V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce smie robiť.

  • Činnosti záujmových organizácií

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 9. 2026.

Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce v odvetví členské organizácie

Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Levoča je v tomto odvetví 336 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Levoča336aktívnych subjektov

Ostatné činnosti v okrese Levoča ›

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie BijacovceNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS

Odomknúť víťazov

Sídlo Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce: Bijacovce

Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce sídli na adrese Bijacovce 0, 053 06 Bijacovce, okres Levoča. V obci Bijacovce je 100 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 206. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bijacovce100aktívnych
Subjektov v okrese Levoča4 206aktívnych
V tom istom odvetví336okres Levoča
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Bijacovce: obyvatelia a dáta ›Okres Levoča ›Adresár firiem v okrese Levoča ›

Údaje z registra
Obchodné menoSlovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie Bijacovce
SídloBijacovce 0, 053 06 Bijacovce
Zapísaná vRegister poľovníckych organizácií, Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, 1458/CRPORegister právnických osôb ŠÚ SR · overené 23. 9. 2026 o 00:45.
Registrové údaje firmy
Právna formaPoľovnícka organizácia
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik1. 1. 1990
ObecBijacovce
OkresOkres Levoča
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Diery na trhu v okrese firmy Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie BijacovceNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Odomknúť diery na trhu

Sieť prepojení firmy Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie BijacovceNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Odomknúť sieť prepojení

Stráženie a Excel: Slovenský poľovnícky zväz, Poľovnícke združenie BijacovceNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Odomknúť stráženie a Excel

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk