Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa
Aktívny · Hurbanova Ves · podniká od 1999 · 27 rokov
Čo robí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Kuriérske služby
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 1999Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 21. 10. 2026 o 07:45
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 21. 10. 2026
Tržby a zisk
Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa (IČO 35267810), sídlo Hurbanova Ves, je v registri zapísaný od 13. 9. 1999 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 10. 2026).
Mzdy v odbore Administratívne služby v okrese Senec
Priemerná hrubá mesačná mzda zamestnanca, 2025
- Administratívne služby v okrese Senec1 805 €
- Všetky odvetvia v okrese Senec1 866 €
- Administratívne služby na Slovensku1 532 €
Zdroj: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Mzdy sú priemery za zamestnancov firiem v odbore, nie údaj o tomto živnostníkovi.
Financie a závierky Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa?
Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa z roku 2026.
História Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa
Dátum vzniku Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa je 13. 9. 1999, teda pred 27 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 108-8039
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK1041290833
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Hurbanova Ves. Firma vznikla 13. 9. 1999.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Kuriérske služby
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Služby požičovní
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.
Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa v odvetví administratívne a kancelárske služby
Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Senec je v tomto odvetví 2 270 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Hurbanova Ves
Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa má miesto podnikania v obci Hurbanova Ves, okres Senec. V obci Hurbanova Ves je 126 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590.
Hurbanova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa: IČO, sídlo a základné údaje
Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa (IČO 35267810) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Hurbanova Ves, okres Senec. Začiatok podnikania je 13. 9. 1999, podniká 27 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Vznik | 13. 9. 1999 |
| Obec | Hurbanova Ves |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Radoslav Juríček Služby-Obchod-Správa
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 500 €
- Granty a dotácie34výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy391zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Hurbanova Vestypický nepokrytý dopyt 155 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 275 zmlúv za 3 roky · 5 843 072 € · naposledy 19. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 181 zmlúv za 3 roky · 4 699 784 € · naposledy 20. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 884 634 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 911 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Hurbanova Ves
Westieri Slovakia s. r. o.KUBOVICS TRANS s. r. o.KANEPRO s.r.o.Centrum bývania, s.r.o.DobryStav s.r.o.Všetky firmy v obci Hurbanova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Senec
D&D Energy s.r.o.ARDC s. r. o.VS_truckscout s. r. o.Amplio s.r.o.Luxury Garage s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.