Marta Šoltýsová PRAKTIK
Zaniknutý 31. 5. 2026 · Spišská Belá · podnikal 1999 až 2026
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 31. 5. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
Dá sa mu veriť?
- Živnosť zanikla 31. 5. 2026
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 19. 9. 2026
Tržby a zisk
Marta Šoltýsová PRAKTIK: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Marta Šoltýsová PRAKTIK (IČO 35216603), sídlo Spišská Belá, je v registri zapísaný od 1. 2. 1999 do 31. 5. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 9. 2026).
Financie a závierky Marta Šoltýsová PRAKTIK
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre vhodné pre Marta Šoltýsová PRAKTIKNÁSKOK
Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.
39,2 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch
Riziko: zaplatí Marta Šoltýsová PRAKTIK?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Marta Šoltýsová PRAKTIK z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Marta Šoltýsová PRAKTIK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
Granty a dotácie pre Marta Šoltýsová PRAKTIKNÁSKOK
Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.
171,8 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch
História Marta Šoltýsová PRAKTIK
Dátum vzniku Marta Šoltýsová PRAKTIK je 1. 2. 1999.
- Začiatok podnikania101 · 703-4735
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Marta Šoltýsová PRAKTIK v odvetví maloobchod
Marta Šoltýsová PRAKTIK je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom. V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 509 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Kežmarok ›
Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Marta Šoltýsová PRAKTIKNÁSKOK
Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.
38,7 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch
Miesto podnikania: Spišská Belá
Marta Šoltýsová PRAKTIK má miesto podnikania v obci Spišská Belá, okres Kežmarok. V obci Spišská Belá je 940 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 285.
Spišská Belá: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›
Marta Šoltýsová PRAKTIK: IČO, sídlo a základné údaje
Marta Šoltýsová PRAKTIK (IČO 35216603) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Spišská Belá, okres Kežmarok. Dátum vzniku je 1. 2. 1999, zánik je v registri zapísaný ku dňu 31. 5. 2026, po 27 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | fyzická osoba, podnikateľ |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom (SK NACE 4752) |
| Vznik | 1. 2. 1999 |
| Zánik | 31. 5. 2026 |
| Obec | Spišská Belá |
| Okres | Okres Kežmarok |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie subjekty v obci Spišská Belá
Mária Bekešová - PENZIÓN ŠAFRÁNJozef Sereda - SERJOD&D Slovakia s.r.o.Rawell RB PLUS spol. s r. o.LuPe, s.r.o.SK-MIX, s.r.o.TATRAGROUP s.r.o.Mgr. Marta BritaňákováSpišská Belá v číslach ›
Diery na trhu v okrese firmy Marta Šoltýsová PRAKTIKNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Marta Šoltýsová PRAKTIKNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.
66,3 mil. €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov
Sieť prepojení firmy Marta Šoltýsová PRAKTIKNÁSKOK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.