Peter Hanko
Aktívny · Banská Bystrica · podniká od 1997 · 28 rokov
Čo robí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 1997Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 22. 10. 2026 o 07:11
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026
Tržby a zisk
Peter Hanko: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Peter Hanko (IČO 34991204), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaný od 1. 12. 1997 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).
Financie a závierky Peter Hanko
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Peter Hanko?
Peniaze od štátu: Peter Hanko
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Peter Hanko
Dátum vzniku Peter Hanko je 1. 12. 1997, teda pred 28 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 601-13980
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Peter Hanko
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.
Peter Hanko v odvetví administratívne a kancelárske služby
Peter Hanko je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 946 aktívnych subjektov.
Administratívne a podporné služby v okrese Banská Bystrica ›
Miesto podnikania: Banská Bystrica
Peter Hanko má miesto podnikania v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 500 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 818.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
Peter Hanko: IČO, sídlo a základné údaje
Peter Hanko (IČO 34991204) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Začiatok podnikania je 1. 12. 1997, podniká 28 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Vznik | 1. 12. 1997 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Banská Bystrica
ASCH medical s.r.o.Resale SEGRIPAD SK, s.r.o.ApplePharma s. r. o.E-cycling s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.